Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours The Players 2018

Na golchannel 17.jamka on-line od 15:00 a pak normálně od 19:00
 
Mickelson plus 7! Tak to je nářez. Windsurfingu, Reed 0, budou muset chlapci zabrat. No, zajímavé to bylo a bude.
 
Mickelson plus 7! Tak to je nářez. Windsurfingu, Reed 0, budou muset chlapci zabrat. No, zajímavé to bylo a bude.
Cože? Když jsem se přestal dívat byl na 0... Koho myslíš windsurfingem rozkodovat nedokážu:)
 
koukal jsme, jak mu to hrubě nešlo, na první devítce se pořád zachraňoval... to asi ta košile, co měl na sobě, místo trika :rolleyes:
 
Moc mě to nebavilo. Day a jeho fligt byl opravdu zajímavější. I tak jsem to přepnul a díval se na Spaceballs... [emoji4]
 
já šla nakonec spát a konec dokoukala ráno u snídaně, poslední 2 jamky :cool: jak to kdekdo házel do vody
 
Televizní flight mě taktéž ničím nezaujal.:rolleyes: Šel jsem spát ve 22.:sleep:
 
Cože? Když jsem se přestal dívat byl na 0... Koho myslíš windsurfingem rozkodovat nedokážu:)
+7 nasbíral na čtyřech jamkách.. ne že bych to sledoval, bylo to tak zajímavý že jsem se na to po hokeji a pěti kusech vydržel dívat asi 30min..:):):)
 
Windsurfing měl být Woods - t9 v jabku mi furt i po pulroce čaruje.

Uvidíme jak zavali dnes. Uznávám, hokej byl zazivnejsi. Ale to jen proto, ze Jamka nemá na Players svého zástupce. Naši singlisti se málo snazej, asi. Co? @doktordee, @JanKostalCZE, @ati? Hecnete se a ukažte těm klukům, jak se to hraje!
 
Tak jsem poctivě (docela) koukal a finále v neděli mě nebavilo. Náskok Simpsona s -19 na druhého s -12, měli dát nějakou cenu Simpsonovi , aby ostatní měli o co hrát. :( Tím nijak nesnižuji jeho hru, co by člověk za to dal hrát běžně za 73 ran. :))

Výstřižek.PNG


Ale třetí kolo, woods a spieth - paráda, 65 ran! :) Sice na Simpsona s 63 ve druhém kole to nestačilo, ale i tak - jsou to borci. :) A koho bych ještě za sebe vypíchl - Koepka. Po méně povedených kolech 70,70,74 v posledním kole 63! :) Podívejte se na něj, na albatrosa, jednoho (komentář ve videu je teda uchylnej :)!

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom