Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz The Match: Woods, Manning – Mickelson, Brady

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
The Match: Woods, Manning – Mickelson, Brady (Golf.cz)

Turner Sports & PGA Tour – Capital Ones The Match: Champions for Charity, Jupiter, Florida, USA (24.5.2020, -6 hodin)

Tiger Woods a Phil Mickelson, každý se spoluhráčem amatérským golfistou, sehrají tuto neděli charitativní zápas s hlavním vkladem 10 milionů dolarů. Akce je pořádána ve prospěch postižených pandemií Covid 19. Další výnosy přijdou z vložených soutěží.
Dějištěm je prestižní Medalist Golf Club v Jupiteru na Floridě, domovského klubu mnoha hráčů PGA Tour, včetně Tigera Woodse, který má odsud jedenáct kilometrů vzdušnou čarou své sídlo na Jupiter Island.

Formát je jamková hra na 18 jamek. Tiger Woods bude hrát s Peytonem Manningem, Phil Mickelson hraje s Tomem Bradym. Oba spoluhráči jsou velkými hvězdami amerického fotbalu.
První devítka se bude hrát ve formátu fourball, kde amatéři mají tři rány k dobru, po jedné na tříparu, čtyřparu a pětiparu. Druhá devítka se hraje foursome – modified alternate shot (výběr lepší první rány).
Hráči mohou hrát v krátkých kalhotách, jsou povolena měřidla dálky. Utkání bude bez diváků, o kedících se média nezmiňují.

Leaderboard

Odkazy: Medalist GC Hřiště na satelitní mapě Stránky utkání











The post The Match: Woods, Manning – Mickelson, Brady appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Uvádí tam CNN, tu mám u O2TV ale v programu je od 21h uveden jen nějaký live event, tak se schválně podívám jestli to tam nepoběží.
 
Uvádí tam CNN, tu mám u O2TV ale v programu je od 21h uveden jen nějaký live event, tak se schválně podívám jestli to tam nepoběží.
Ja mam na UPC horizon, na CNN, uveden uz golfovy prenos Tiger vs. Phil. Takze se bude dat koukat na CNN intl., kdo chyta jakkoliv.
 
Uvádí tam CNN, tu mám u O2TV ale v programu je od 21h uveden jen nějaký live event, tak se schválně podívám jestli to tam nepoběží.

Má to 7 hodin, to bude určitě ono. Já su tak šťastné!
 
Jen drobně jim tam chčije😄😄😄
 
„The match was delayed due to weather conditions”

Tak asi prší trošku víc 🤔 🤭
 
„The match was delayed due to weather conditions”

Tak asi prší trošku víc 🤔 🤭
delayed or postponed??
 
Dyt uz se davno hraje...
Nojo, nemám přímý přenos, čerpám jen z netu :mad:
Tak sorry
 
No, tedy...to co předvádí Brady a i Phill za push a zátahy...jako bych se tam viděl já 🙃
Jinak kvalita přenosu obrazu CNN dost mizerná...
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom