Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Texas v Molitorově sobota 30.3.?

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
Ahoj golfisti, ado by is red zahrál texas scramble auto sobotu v Molitorově, chybí nám jeden hráč do flightu, potřebujeme dobrého patéra. Holku máme a juniora taky, tak už zbývá jen excelentní patér. Je důležité vyzvednout jednoho člena týmu v Praze u Čechie, je neřídící (naložil bych ho, ale do Fiat 500 se vlezou jen dva golfisté). Najde se někdo? 604244840 volejte a pište.
 
Upraveno:
Admin note: upraven nadpis. Nadpis strucne, podrobnosti jsou uvedeny v prispevku.

@Francovka - ja bohuzel nemohu, jsem na Pravidlove besede 19.jamky, tak holt prvni misto pripadne tentokrat asi nekomu jinemu. :)
 
Upraveno:
Admin note: upraven nadpis. Nadpis strucne, podrobnosti jsou uvedeny v prispevku.

@Francovka - ja bohuzel nemohu, jsem na Pravidlove besede 19.jamky, tak holt prvni misto pripadne tentokrat asi nekomu jinemu. :)

Texas scramble v Molitorově; byl hezký turnaj na zahájení sezóny, perfektní jamkoviště a velmi dobrá organizace.

Organizátorům patří samozřejmě velký dík za umožnění hry průběhu zimního období na letní jamkoviště, které jsem hojně s mými klienty využíval. Škoda, že na všech hřištích není taková parta.

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom