Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TEXAS 19.jamky na Malevilu (26.10. - 28.10.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-10-18, 27-10-18, 28-10-18

Stav
Uzamčeno.
Půjdu rad. Každopádně po těch kilometrech z Bulharska si už nemusíme na nic hrát. 290 metru jsem nikdy nedal a asi to neplánuju měnit
To bylo z kopce a po větru;). A nezkoušej na mě tyhle poraženecký řeči, tím mě nerozhodíš.:p
 
To bylo z kopce a po větru;). A nezkoušej na mě tyhle poraženecký řeči, tím mě nerozhodíš.:p
Neboj, připravuji si půdu a atmosféru, abych tě ukolébal a pak se mohl vytahovat, že mi na to stačila 5i :p:p . Ctyrku nemam, tak se nesmis moc rozjet, janak mi ten plán nevyjde. ;) A mohl bys přijet už v pátek, koupil bych ti v rámci přípravy na baru pár kapučínek, abych ti pomohl ladit formu :devil:
 
U nás v rodinném domě. 2+1, se snídaní. ;) Reference @Jerry...např.
Mohu potvrdit. Pohodlné ubytování až ve třech místnostech až pro 5 lidí, plná lednice všeho možného, čaj všech variant, káva všech variant, domácí koláč. Dana se o nás postarala líp jak o vlastní. Nezkoušel jsem žádat o drbání na zádíčkách před usnutím, ale možná i to by prošlo;)
 
Neboj, připravuji si půdu a atmosféru, abych tě ukolébal a pak se mohl vytahovat, že mi na to stačila 5i :p:p . Ctyrku nemam, tak se nesmis moc rozjet, janak mi ten plán nevyjde. ;) A mohl bys přijet už v pátek, koupil bych ti v rámci přípravy na baru pár kapučínek, abych ti pomohl ladit formu :devil:
Takhle se mi líbíš ... ;):p
 

TEXAS DVOJIC 19.JAMKY

Kdy? víkend 26. - 28.10.2018
Kam? Resort Malevil (https://www.malevil.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu texas dvojic 19.jamky
  • relax :)
Cena za turnaj - so od 11:00: 700 Kč/fee/os + dobrovolné startovné do prasátka 19.jamky
pro ty, co nevyužijí fee z ubytovacího balíčku... smluvena sleva na víkendové fee z 990 Kč

UBYTOVÁNÍ: volitelné a individuální, vyberte si z balíčků na Malevilu, zařídit každý samostatně dle svých potřeb!
Malevilské balíčky s golfem: https://www.malevil.cz/ubytovani-malevil/balicky/golfove-balicky-2


Orientační program:
  • pá 26.10. - budovatelský večer ubytovaných z 19.jamky
  • so 27.10.
    • 10:30 zahájení turnaje, dojezd na místo, pravidla, přátelské sázky...
    • 11:00 - 12:00 - flajty v boji vyrazí na hřiště
    • 16:00+ vyhlášení turnaje, drobné ceny pro vítěze, poháry
    • pro přeživší a ubytované volitelná afterpárty :)
  • ne 28.10. - každý kdo co chce dle svých možností a chuti :)
Na konci letošní sezóny poslední říjnový víkend je ten správný čas se rozloučit s aktuální golfovou sezónou přátelských formátem TEXAS. Ubytované i neubytované dvojice se utkají o pěkné pohárky a jistě zažijí spoustu pohodových zážitků, o kterých se budeme vzájemně chlubit ještě dlouho do večera. Akce je koncipovaná maximálně individuálně a rodinně společensky. Malevil je resort, který má mnoho možností realizace jak pro golfisty, tak ale i pro doprovod: mnoho různého sportovního využití (tenis, squash, beach volleyball, koně, bowling, šipky...), pro děti: koně, malevilská zoo... a v neposlední řadě welness. Přijeďte sami, s dětmi, s rodinami a stravme společně příjemný víkend. :)

Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!

Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! Ubytování si vyřešte prosím každý individuálně přímo s resortem dle své chuti a možností. Ohledně toho, kdo kdy přijede a turnaje se mi přihlašte prosím tu, ať víme vzájemně. Turnajové přihlášky pouze TU!

---

Ubytovaní (každý si řeší individuálně):
Přihlášeni na TEXAS DVOJIC v sobotu:
@Chj.Jirka +1
 
Stále to zvažuji, moc rád bych jel na oba Texasy. Ubytko u Dany by bylo super :)
Je někdo případně sám?
 
Stále to zvažuji, moc rád bych jel na oba Texasy. Ubytko u Dany by bylo super :)
Je někdo případně sám?
Tak s ubytováním se rozmysli rychle. Jeden jednolůžák už je obsazený.;)
 
Stále to zvažuji, moc rád bych jel na oba Texasy. Ubytko u Dany by bylo super :)
Je někdo případně sám?
Já bych do toho šel, ale nemůžu to slíbit na 100%. Měl bych to vědět tak 14 dní před. Pokud si někoho seženeš, má přednost, jinak si vyhrazuji přednostní právo. Už jsme spolu spali, a tak je myslím čas pokročit na další level ... :p:D:D:D
 
Ok, pokusim se to pak seskládat - už dlouho jsem nehrál žádnou spojovačku. :)
 
Bacha na @DzejBee, ten má momentálně nebezpečnou formu, možná ho budem muset zamknout na záchodě.:p;)
@Jerry , o tebe je ale pranice :D ... zřejmě dobrý oddíl. Já si s sebou kdyžtak přivezu synka - prvňáčka (je možné @requo, abych hrál eventuelně s ním, když nemá hcp, ale papír na hřiště seženu ???) ... tak ne, že nás zamknete na záchodě oba!!!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom