Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TEXAS 19.jamky na Malevilu (26.10. - 28.10.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-10-18, 27-10-18, 28-10-18

Stav
Uzamčeno.
A ty dvojice se budou řešit až na místě? nebo si každý musí někoho přitáhnout k sobě?

Kdo bude mít dvojici, tak dvojici, kdo nebude - tak na místě. :) Má to být co nejvíc na pohodu, takže na přání a každému indivudálně. Já prostě chci hrát taky jednou s @kristyna. :-D

Píšu tedy do seznamu k texasu @macdav a @doktordee + 1.

Hele, my máme haloweenskej texas v Lípě v neděli 28.10. @requo co to spojit - cestou domů?

Za mě super nápad, proč ne, kdo bude moci, přesune se... u mě osobně to s rodinou asi neklapne (pokud si nakonec nezajistíme hlídání), ale zní to dobře. Takže jsem pro.
 
V souvislosti s možným pokračováním texasové šňůry v České Lípě nabízím možnost přespání v České Lípě. Vyzkoušeno minulý víkend :). Domluvu, prosím, přes soukromou zprávu.
 
Tak rezervovano. Pojedeme s @requo a klukama (12 a 4) uz v patek a odjizdet budeme v nedeli. Da se tam spousta aktivit. Kdo by si chtel zpestrit pobyt, tak si muzeme zahrat treba badminton☺
 

TEXAS DVOJIC 19.JAMKY

Kdy? víkend 26. - 28.10.2018
Kam? Resort Malevil (https://www.malevil.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu texas dvojic 19.jamky
  • relax :)
Cena za turnaj - so od 11:00: 700 Kč/fee/os + dobrovolné startovné do prasátka 19.jamky
pro ty, co nevyužijí fee z ubytovacího balíčku... smluvena sleva na víkendové fee z 990 Kč

UBYTOVÁNÍ: volitelné a individuální, vyberte si z balíčků na Malevilu, zařídit každý samostatně dle svých potřeb!
Malevilské balíčky s golfem: https://www.malevil.cz/ubytovani-malevil/balicky/golfove-balicky-2


Orientační program:
  • pá 26.10. - budovatelský večer ubytovaných z 19.jamky
  • so 27.10.
    • 10:30 zahájení turnaje, dojezd na místo, pravidla, přátelské sázky...
    • 11:00 - 12:00 - flajty v boji vyrazí na hřiště
    • 16:00+ vyhlášení turnaje, drobné ceny pro vítěze, poháry
    • pro přeživší a ubytované volitelná afterpárty :)
  • ne 28.10. - každý kdo co chce dle svých možností a chuti :)
Na konci letošní sezóny poslední říjnový víkend je ten správný čas se rozloučit s aktuální golfovou sezónou přátelských formátem TEXAS. Ubytované i neubytované dvojice se utkají o pěkné pohárky a jistě zažijí spoustu pohodových zážitků, o kterých se budeme vzájemně chlubit ještě dlouho do večera. Akce je koncipovaná maximálně individuálně a rodinně společensky. Malevil je resort, který má mnoho možností realizace jak pro golfisty, tak ale i pro doprovod: mnoho různého sportovního využití (tenis, squash, beach volleyball, koně, bowling, šipky...), pro děti: koně, malevilská zoo... a v neposlední řadě welness. Přijeďte sami, s dětmi, s rodinami a stravme společně příjemný víkend. :)

Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!

Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! Ubytování si vyřešte prosím každý individuálně přímo s resortem dle své chuti a možností. Ohledně toho, kdo kdy přijede a turnaje se mi přihlašte prosím tu, ať víme vzájemně. Turnajové přihlášky pouze TU!

---

Ubytovaní (každý si řeší individuálně):
Přihlášeni na TEXAS DVOJIC v sobotu:
[/QUOTE ma
Tak v sobotu bych měl na Texas dorazit stoprocentně.
Také se hlasím na Texas.. do dvojce s Danou :)
 
Prima, je to ještě daleko, ale tři dvojice máme seskládané (aktuální stav vždy v úvodním příspěvku). Pojeďte s námi uzavřít letošní golfovou sezónu. :)

@Jerry, @HonzaKulig, @jan, @JanKostalCZE, @HonzaS, @PFP, @MilanU, @jan.taraba a další - tak chlapi, přihlásit se a nezlobit!
Ahoj, @PFP nezlobi... Ale termínová kolize se zabijačkovým turnajem v Českém Krumlově, který navštěvujeme už X let, je neřešitelná .... Sorry, PF
 
Sorry, já jsem hlava děravá. Pojedu rád, jen to musím zmenedžovat doma. Myslím na to vždy, když jsem tady on-line, ale pak, když se dostanu do kontaktu se svou milovanou, nemohu myslet, než na ni a vždy zapomenu ...:oops::oops::oops:;). Slibuji, že po návratu z Bulharska to dotáhnu ...:up:
 
sice je to proti mému přesvědčení, že nejlepší je to hlásit až na poslední chvíli, ale pobyt ze soboty na neděli rezervován a účast v turnaji společně s @MartinaX snad taky klapne :devil:
 
Já chci do dvojce Jitku (@Marklar ). Chci ho konečně prokazatelně předrajvovat. ;):p
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Tchýně slaví sedmdesátiny....:cry:takže zase nic....:cry::cry:
 
Připomínám navazující nedělní texas v České Lípě. A možnost přespání v České Lípě u nás. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom