Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TEXAS 19.jamky na Malevilu (26.10. - 28.10.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-10-18, 27-10-18, 28-10-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
malevil.jpg

TEXAS DVOJIC 19.JAMKY

Kdy? víkend 26. - 28.10.2018
Kam? Resort Malevil (https://www.malevil.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu texas dvojic 19.jamky
  • relax :)
Cena za turnaj - so od 11:00: 700 Kč/fee/os + dobrovolné startovné do prasátka 19.jamky a ceny pro vítěze
pro ty, co nevyužijí fee z ubytovacího balíčku... smluvena sleva na víkendové fee z 990 Kč

UBYTOVÁNÍ: volitelné a individuální, vyberte si z balíčků na Malevilu, zařídit každý samostatně dle svých potřeb!
Malevilské balíčky s golfem: https://www.malevil.cz/ubytovani-malevil/balicky/golfove-balicky-2


TEXAS DVOJIC v SOBOTU 27.10.2018
---------------------------------------------------

  • sraz na místě u recepce: so 27.10.2018 v 10:00 - úvodní kafe, startovka
  • první flajt z odpaliště č. 1.: 11:00, následující +10 min
  • pravidla texasu pro náš turnaj:
    • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
    • výpočet: pro výpočet se sčítá HCP obou hráčů a následně se vydělí dvěma, zaokrouhlí směrem dolů. Tento výsledek se odečítá od zahraného celkového počtu ran. Hráčům s HCP 37 a výše, je pro potřeby turnaje počítán HCP 36.
CENY A VYHLÁŠENÍ: Prosím všechny zúčastněné turnaje, aby zůstali na vyhlášení výsledků - jídlo, kávička, pivíčko a tak. :) Vyhlásíme první tři dvojice, dostanou malé pohárky a ceny - co si přineseme. Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné (uzenky, čokolády, vínečko... prostě takové to podzimní hodování)!
------------------------------------------------------


Orientační program:
  • pá 26.10. - budovatelský večer ubytovaných z 19.jamky
  • so 27.10.
    • 10:30 zahájení turnaje, dojezd na místo, pravidla, přátelské sázky...
    • 11:00 - 12:00 - flajty v boji vyrazí na hřiště
    • 16:00+ vyhlášení turnaje, drobné ceny pro vítěze, poháry
    • pro přeživší a ubytované volitelná afterpárty :)
  • ne 28.10. - každý kdo co chce dle svých možností a chuti :)
Na konci letošní sezóny poslední říjnový víkend je ten správný čas se rozloučit s aktuální golfovou sezónou přátelských formátem TEXAS. Ubytované i neubytované dvojice zažijí na hřišti spoustu pohodových zážitků, o kterých se budeme vzájemně chlubit jistě dlouho do večera. Akce je koncipovaná maximálně individuálně a rodinně společensky. Malevil je resort, který má mnoho možností realizace jak pro golfisty, tak ale i pro doprovod: mnoho různého sportovního využití (tenis, squash, beach volleyball, koně, bowling, šipky...), pro děti: koně, malevilská zoo... a v neposlední řadě welness. Přijeďte sami, s dětmi, s rodinami a stravme společně příjemný víkend. :)

Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!

Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! Ubytování si vyřešte prosím každý individuálně přímo s resortem dle své chuti a možností. Ohledně toho, kdo kdy přijede a turnaje se mi přihlašte prosím tu, ať víme vzájemně. Turnajové přihlášky pouze TU!

Tel na organizátora: Michal Šatal (@requo) - 777 236 099
---

Ubytovaní (každý si řeší individuálně):
Přihlášeni na TEXAS DVOJIC v sobotu:
 
Upraveno:
Ty, Michale, měl by sis dát dovolenou. Už zas zmatky s termínem...
 
Ty, Michale, měl by sis dát dovolenou. Už zas zmatky s termínem...

Je to v jednom místě (ze čtyř) opravené, bohužel jsem to nestihl dříve než za pět minut po zveřejnění, kdy jsem si toho sám při kontrole po zveřejnění všiml. Chyba vzniklá kopii podkladů z dřívější akce.

I tak ale díky za kontrolu. :up:
 
Upraveno:
Je to v jednom místě (ze čtyř) opravené, bohužel jsem to nestihl dříve než za pět minut po zveřejnění, kdy jsem si toho sám při kontrole po zveřejnění všiml. Chyba vzniklá kopii podkladů z dřívější akce.

I tak ale díky za kontrolu. :up:
neber si to osobně, chyběl tam smajlik ;), příště už budu hodná...
 
Upraveno:
Když by nás na večer bylo dost, nabízí se například i ten večerní bowling :)


Výstřižek.PNG
 
@requo škoda, zase mám smůlu, blbej termín, jsem ve Skotsku :)
 
Blbej termin:(
 
Taky se bohuzel nezucastnim :( Budu v Belgii
 
Co v Belgii? Je tam nějaký zajímavý hřiště? Jedu tam ani ne za 14 dní..
Jeste jsem nekoukal :D
 
Jeste jsem nekoukal :D
Hehe, vím že v Liege je hřiště, spal jsem vedle v hotelu a celou noc poslouchal robůtka kterej na drivingu sbíral míčky :)
Ale nikdy nebyl čas si jít zahrát. Teď to asi zase nedopadne, v šest večer je pozdě už...
 
Dobře, píšu si @JardaK, @mkopcak a @JanKostalCZE kvůli lepšímu programu na společný texas kašlou. :)

Teď ty lepší zprávy - kdo na závěrečný texas dorazí?
 
Dobře, píšu si @JardaK, @mkopcak a @JanKostalCZE kvůli lepšímu programu na společný texas kašlou. :)

Teď ty lepší zprávy - kdo na závěrečný texas dorazí?

Ja si to davam do kalendare a uvidim. Kazdopadne 28.10. mame zakoncovaci turnaj v Horehledech a tam musim byt.
 
A ty dvojice se budou řešit až na místě? nebo si každý musí někoho přitáhnout k sobě?
 
Jedu, lípa není úplně blbý nápad. Určitě si přivezu svého spoluhráče. [emoji57]
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom