Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TEXAS 19.jamky na Malevilu (26.10. - 28.10.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-10-18, 27-10-18, 28-10-18

Stav
Uzamčeno.
IMG_20181027_122805.jpg
 
Odkud jsou proboha ty fotky??? U nás je od včera tak hnusně....
 
Z photoshopu.:p:D ... Ba ne, fakt nám asi na půl hoďky i svítilo slunko.;)
 
@RobertSlajs zálozní krabicka křivítek zůstala nedotčena. Hřiště bylo přívětivé a krom prvniho drive mi stačil jeden míček na celé hřiště. Mám ji tu schovanou k vracení nebo výměně za jiné naturalie, dle toho co budeš chtít :p
 
@Marklar - Tak to rád slyším, zase ale škoda, že sis je nezkusil, tak je ber jako další cenu za váš výkon s @Jerry ;)
Na hřišti, resp. v přilehlém okolí (les, rough apod.) jsme ale Křivítek našli dost, holt šel před námi @requo:p
 
@Marklar - Tak to rád slyším, zase ale škoda, že sis je nezkusil, tak je ber jako další cenu za váš výkon s @Jerry ;)
Na hřišti, resp. v přilehlém okolí (les, rough apod.) jsme ale Křivítek našli dost, holt šel před námi @requo:p
To si ani nezasloužím, u nás to všechno odehrál @Jerry. Mě se povedlo jen 5 ran, nastesti každá znamenala berdika. ;) Doufám, ze mi to vydrží i na zítra a vrátím Jerrymu potupnou porážku z Barbory :p
 
To si ani nezasloužím, u nás to všechno odehrál @Jerry. Mě se povedlo jen 5 ran, nastesti každá znamenala berdika. ;) Doufám, ze mi to vydrží i na zítra a vrátím Jerrymu potupnou porážku z Barbory :p

Nebylo to tak jak píšeš. Dobře jsme se doplňovali a zachraňovali hlavně na druhej devítce. Tu jsme měli díky Jirkovo luxusním patům za -1.
Chápu to správně, že dáme zítra jamkovku o kafe a věčnou slávu?
 
Nebylo to tak jak píšeš. Dobře jsme se doplňovali a zachraňovali hlavně na druhej devítce. Tu jsme měli díky Jirkovo luxusním patům za -1.
Chápu to správně, že dáme zítra jamkovku o kafe a věčnou slávu?
Kafe a nehynoucí sláva. Už se na vás těším.
No přátelé, nehynoucí slávu jsem si zajistil zcela jistě svými hlubokomyslnymi komentáři zde na Jamce a kávu nepiju. Vzhledem k tomu, ze mám v plánu vyhrát, potřeboval bych to změnit na Kofolu. Co vy na to? :pNejedeme do Hořehled, tak ji snad mají :cool:
 
V podstatě už se to všechno postupně prásklo. :) Díky všem za účast na poslední letošní venkovní akci 19.jamky. Celkem nás hrálo 15 lidí, kteří neváhali a na Malevil dorazili. Hráli jsme texas, s polovičním odečtem celkového HCP dvojice (max 36 na jednoltivce).

Na prvních třech místech se umístili:
  1. @doktordee + @ver.svobo
  2. @jan.taraba + T.Vyhlídko
  3. @Jerry + @Marklar
Počasí vyšlo, sobota nabídla nakonec příjemný golfový zážitek, tak zase nejpozději na jaře! :)

PS. Vlákno tímto zamykám, příp. diskuse nechť pokračuje v Tlachání o akcích 19.jamky.
 
Ti první dva jsou první jen díky taktice složení týmu, takže v naší hospodě se všichni dozví, že jsme vyhráli my. :p;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom