Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TEXAS 19.jamky na Malevilu (26.10. - 28.10.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-10-18, 27-10-18, 28-10-18

Stav
Uzamčeno.
Já přijedu na ten texas tedy taky ... do poslední chvíle jsem řešil, jestli budu moct už v pátek, ale bohužel ... můžu přijet až v sobotu ráno
 
@Jerry , o tebe je ale pranice :D ... zřejmě dobrý oddíl. Já si s sebou kdyžtak přivezu synka - prvňáčka (je možné @requo, abych hrál eventuelně s ním, když nemá hcp, ale papír na hřiště seženu ???) ... tak ne, že nás zamknete na záchodě oba!!!

Jasně, nějak to zajistíme. Počítám tedy s Tebou + 1 :)

Jen technická, @requo, půjde na turnaj využít jakýkoliv voucher na fee?

Předpokládám, že jo, nijak jsme to neřešil, nabídka je dána jako bonus a není podmíněna účastí. Takže vouchery a jiné ceny se využijí, nabídnutá cena za fee je pro ty, co nemají jinou možnost. :)

Já přijedu na ten texas tedy taky ... do poslední chvíle jsem řešil, jestli budu moct už v pátek, ale bohužel ... můžu přijet až v sobotu ráno

Paráda. Přitáhneš někoho ze severu do dvojice s sebou? :)
 
Jasně, nějak to zajistíme. Počítám tedy s Tebou + 1 :)



Předpokládám, že jo, nijak jsme to neřešil, nabídka je dána jako bonus a není podmíněna účastí. Takže vouchery a jiné ceny se využijí, nabídnutá cena za fee je pro ty, co nemají jinou možnost. :)



Paráda. Přitáhneš někoho ze severu do dvojice s sebou? :)

No můžu, sice se připravím o možnost bojovat o přední příčky (je to věčný začátečník s HCP 54), ale já si nějak poradím :)
 
No můžu, sice se připravím o možnost bojovat o přední příčky (je to věčný začátečník s HCP 54), ale já si nějak poradím :)

Ok, pochopil jsme to tak, že ty +1 :) Píšu si.
 
Ahoj, mám dotaz - bugy povoleny?

Asi jo, není to žádný oficiální turnaj, spíše přátelské setkání + rodinná hra - ve formátu texas. Takže pokud si bugy zaplatíš a nebudeš se "tlačit" na ostatní, tak klidně.
 
Finální pokyny a upřesnění k sobotnímu texasu:
  • sraz na místě u recepce: so 27.10.2018 v 10:00 - úvodní kafe, startovka
  • první flajt z odpaliště č. 1.: 11:00, následující +10 min
  • pravidla texasu pro náš turnaj:
    • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
    • výpočet: pro výpočet se sčítá HCP obou hráčů a následně se vydělí dvěma, zaokrouhlí směrem dolů. Tento výsledek se odečítá od zahraného celkového počtu ran. Hráčům s HCP 37 a výše, je pro potřeby turnaje počítán HCP 36.
CENY A VYHLÁŠENÍ: Prosím všechny zúčastněné turnaje, aby zůstali na vyhlášení výsledků - jídlo, kávička, pivíčko a tak. :) Vyhlásíme první tři dvojice, dostanou malé pohárky a ceny - co si přineseme. Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné (uzenky, čokolády, vínečko... prostě takové to podzimní hodování)!

Tel na mě: Michal Šatal - 777 236 099, když by někdo něco nestíhal a tak.

---

Kdo má ještě chuť, tak se přihlašte! Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 25.10.
 
Michale @requo, je tam někdo volnej do dvojice pro šváru @Pitching-a? Jel by taky, ale je tragicky neschopnej a když se mu o parťáka nepostarám já, tak si neporadí. Možná je to spíš jeho vychcanost nebo pohodlnost, ale v podstatě ho mám rád, tak se o něj starám. ;):p ... s radostí sobě vlastní :mad::mad::mad::devil::devil::devil:
 
Michale @requo, je tam někdo volnej do dvojice pro šváru @Pitching-a? Jel by taky, ale je tragicky neschopnej a když se mu o parťáka nepostarám já, tak si neporadí. Možná je to spíš jeho vychcanost nebo pohodlnost, ale v podstatě ho mám rád, tak se o něj starám. ;):p ... s radostí sobě vlastní :mad::mad::mad::devil::devil::devil:

@Marcela a @raybit.

Aktuální přihlášení včetně dvojic jsou v titulním příspěvku. Když by nakonec byl lichý počet, tak bych to asi taky nějak mohl vyřešit, byť jsme o tom doma nemluvili, ale musím vyřešit i svého staršího potomka :)
 
Ahoj, se omlouvam. Mam toho v praci tunu a uplne jsem zapomnel ze sem prihlasenej. Bohuzel to nedavam. Sorry
Doufám, že ses nenaštval, že jsem ti pro šváru uzmul Marcelu :eek:. A jestli jo, alespoň si pro příště budeš pamamtovat, že musíš jednat rychle a rozhodně.:p
 
je mi líto pánové, ale já v sobotu nedorazím. Peru se s nějakou chřipkou a tak zůstanu radši doma.
 
Ciste teoreticky byl by nekdo z Prahy na spolujizdu a pripadne i do dvojice?
 
Dle počasí to asi vynechám, sem čerstvě po angíně a ta předpověď nic příjemného neslibuje.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom