Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Testování holí - GolfProfi - 7.3.2019

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
I letos GolfProfi pořádá testování golfových holí. Hezká šance na to si pořádně vyzkoušet různé hole. Někteří z Jamky na minulých ročnících byli, tak třeba to letos i tady mezi námi nalezne nové zájemce. Kdo se na akci vydá, nechť pak ostatním tady prosím porefruje, jaké to bylo!

Kdy: čtvrtek 7.března 2019 10-16 hod
Kde: Praha - Hodkovičky

Testovat by se mělo:
  • Callaway - mj. nové modely APEX a APEX PRO železa, EPIC FLASH drivery a dřeva
  • TaylorMade - kompletní řady M5 a M6
  • Titleist - drivery a dřeva TS, kompletní řada želez 718 - AP1, AP2, AP3
  • PING - řady holí G410, i500 a G700
  • Cobra - nová modelová řada F9
  • Srixon - všechna železa a dřeva řady Z 785 a 585
  • XXIO - nové modely X
A ano, akce je netolarantní k ženám a levákům! A asi i pohlaví X. :) "Vzhledem k limitovanému množství fitting holí pro dámy a muže leváky, je možné mezi testující zařadit pouze muže hrající napravo, pro které dokáží zástupci značek sestavit plné portfolio modelových řad. Tímto se omlouváme ostatním golfistům a golfistkám."
 
Tak sem se přihlásil, třeba mě vezmou i podruhý:)
 
Jestli vyjde počasí jako loni, tak to bude parádní zážitek. Zástupci jednotlivých značek jsou velmi vstřícní a po akci umožní test nad rámec si vyzkoušet cokoli.
Loni jsem byl nadšen shafty XXIO, celkově hole byli super, jen ta cena.
 
Absolvoval jsem vloni. Ta možnost vyzkoušet “vše” na jednom místě a ve stejnou dobu je k nezaplacení. Nakonec jsem si i objednal nový driver, který mne při testování oslovil a i při následném fittingu potvrdil můj pocit a názor.
Letos jsem také poslal přihlášku, tak třeba budu mít štěstí a vyberou mne. Vloni to bylo na pátý pokus (myšleno po pěti letech přihlašování).
 
Právě dorazil mail, že letos nejsem vybrán :(
Tak si pak alespoň přečtu výsledky ;)
 
Muhehehéééé

6650
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom