Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Těšíte se na svoji první ránu?

Těšíte se na svoji první ránu?

  • Jiné... (upřesním v textu)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
prvnirana.png


Těšíte se na svoji první ránu? K této anketě mě motivovala hláška jednoho spoluhráče, který mi řekl, že se musí na svoji ránu vždy těšit, pak se mu rána povede. Stoupne k míčku a začne si představovat, jak míček letí a jak to bude příjemný zážitek míček čistě trefit. Prostě pozitivní motivace, popsána trochu jinak. Samozřejmě to platí pro každou ránu/úder. Ale pro potřeby ankety to omezme na první ránu hry, turnaje. Těšíte se, nebo se spíše obáváte první rány?

Úplně dobře se to pojmout do ankety nedá (více možností povoleno), tak spíše pak textově, když vás k tomuto cokoli napadne.
 
No já se většinou těším, protože mám radost, že jdu zase na hřiště si zahrát. A většinou tak nějak vím, co mě čeká, kam se půjdu podívat :D
V turnaji se spíše obávám, ale to e prostě daň za to, že si zase tak moc nevěřím.
No a myslím, že na první ránu při hře, ze které je ta fotka, jsem se vůbec netěšil. Hodkovičky, stromy, auty a vybrané osazenstvo na prvním tee :p:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom