Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime

RobertSlajs

Guru fóra
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
Teď mě tak napadlo, proč u některých hřišť není možné zamluvit tee time online? Nedohodli se s Teetimem na podmínkách?
 
asi tim to bude, nebo se to pro ne nevyplati. Nejaka hriste maji svuj (napr. Hodko) a nektera pres golfcut treba, ale mensi hriste vetsinou nemaj
 
Ano, nedohodli:)
 
Zejmena srovnani s ne prilis funkcnim golfcutem by me zajimalo. :)
 
Co je na gollfcutu nefunkčního? Já tam objednával vloni běžně, výhodně a bez jakýchkoliv problémů. Letos jsem si zaplatil golfpass a taky vše funguje podle mých představ.

Maj v nabídce hodně TOP hřišť a když si spočítám, že mě jedna 18-ka o víkendu třebas na Albatrosu nebo na Karlštejně vyjde na 900,- tak nemám důvod být nespokojený.
 
Upraveno moderátorem:
Co je na gollfcutu nefunkčního? Já tam objednával vloni běžně, výhodně a bez jakýchkoliv problémů. Letos jsem si zaplatil golfpass a taky vše funguje podle mých představ.

Maj v nabídce hodně TOP hřišť a když si spočítám, že mě jedna 18-ka o víkendu třebas na Albatrosu nebo na Karlštejně vyjde na 900,- tak nemám důvod být nespokojený.
Coz o to, ja u nich objednavam tez (neb musim).
Zazil jsem s nimi reklamace, problemy s nakupy a dle informaci od jinych jsem nebyl sam.
Nic podobneho jsem na teetimu nemel tu cest. Ciste ma zkusenost.
 
Kolik% chce tt?

To je součástí interní komunikace mezi každým hřištěm a TeeTime:)

Zejmena srovnani s ne prilis funkcnim golfcutem by me zajimalo. :)

Nerad bych se pletl, ale dle mého je vlastník jeden a tentýž:)
 
To je součástí interní komunikace mezi každým hřištěm a TeeTime:)



Nerad bych se pletl, ale dle mého je vlastník jeden a tentýž:)



Fajn, takze do 5%?
 
Škoda, pro lepší představu by to bylo zajímavé.

Ja to zjistim, pak to sem frknu, ale az po vikendu, az uvidim Jaryka :)
 
proc je to tajne?

tak zcela jistě je vám známo, že existují smlouvy, kde se jejich obsah nezveřejňuje.
 
Nerad bych se pletl, ale dle mého je vlastník jeden a tentýž:)
Tak dle vypisu spolecnosti to tak nevypada, ale kdo vi..
Pookud by tomu tak bylo, tak teprv nechapu ty trable co jsem s tim mel. :)
 
Tak jsem tak nějak zaslechl, že se chystá k příštímu roku zpoplatnění teetime, nevíte o tom někdo něco? Prý by měl být nějaký poplatek v řádu korun za každou rezervaci i na domácím hřišti, vykládám si to jako snahu o obranu proti zbytečným rezervacím a samozřejmě vytřískat další prachy z českých golfistů (bohužel v podstatě monopol). Nedaří se mi však k tomu nic najít?
 
Tak jsem tak nějak zaslechl, že se chystá k příštímu roku zpoplatnění teetime, nevíte o tom někdo něco? Prý by měl být nějaký poplatek v řádu korun za každou rezervaci i na domácím hřišti, vykládám si to jako snahu o obranu proti zbytečným rezervacím a samozřejmě vytřískat další prachy z českých golfistů (bohužel v podstatě monopol). Nedaří se mi však k tomu nic najít?

Nic jsem o tom neslyšel, ale čistě hypoteticky - není mi jasné, kdo by platil Teetimu rezervace na domovském hřišti?
- hráč ? to těžko, má zaplacené roční fee a nějaké poplatky Teetimu ho nezajímají.
- resort ? pokud to budou chtít po resortu, předpokládám, že Teetime pošle někam...
 
Nic jsem o tom neslyšel, ale čistě hypoteticky - není mi jasné, kdo by platil Teetimu rezervace na domovském hřišti?
- hráč ? to těžko, má zaplacené roční fee a nějaké poplatky Teetimu ho nezajímají.
- resort ? pokud to budou chtít po resortu, předpokládám, že Teetime pošle někam...

Nic vic o tom nevim. Ja si to predstavit dokazu. Nikdo hrace nenuti pouzivat teetime, je to aplikace treti strany a nic teetimu v podstate nebrani chtit hypoteticke mikrovypalne za kazdou transakci...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom