Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime

Také je velmi složité se dostat na výpočet hracích hendikepů nebo se jen špatně dívám?
FF35846A-280A-4CE0-A33F-E7193B68931E.jpeg
 
Samoodbavení přestalo (už včera) fungovat jen na Kaskádě, nebo jde o problém, který má Teetime i jinde?
U nás funguje, takže buď chvilkový výpadek nebo Kaskáda vypnula...
 
Ahoj,

funguje vám platba přes Apple Pay v Teetime?
V telefonu mi to nabízí pouze možnost přes Apple pay, která nefunguje. Aspoň poslední 3 pokusy. Poprvé měsíc zpět, Hostivař (12.3.) a dneska 2x - 2 různé karty.
Vše se tváří v pořádku, rezervace dokončena, nicméně pak je rezervace nezaplacená, jen alokovaná a do cca 15ti minut zmizí. Peníze se ani v jednom případě z karty neodečetly, ani v blokovaných nejsou.

Má někdo podobnou zkušenost?

Díky
 
Nová verze 2.0.5 (iOS) - už funguje mazání vlastních her 👍
 
Tak sem se jednou podíval na Slovenská hřiště a teď se nemůžu dostat na seznam Českých 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Netuší někdo jak na to? Kliknu na seznam hřišť a jsou tam Slovenský... A při kroku zpět skočí výběr seznam a tam jen SVK...
 
Panebože, proč má někdo potřebu rozesrat něco co funguje?:mad:
Někdo holt potřeboval vykázat nějakou činnost:(........ale tenhle paskvil snad proboha nemůžou myslet vážně:down:
 
... už jen chybí vymyslet teetime call centrum pro rezervace času po telefonu povinně na všech hřištích, aby paráda zapadla k parádě a byla to opravdu největší paráda 🤣
Screenshot_20210421-105107.jpg
 
Tak sem se jednou podíval na Slovenská hřiště a teď se nemůžu dostat na seznam Českých 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Netuší někdo jak na to? Kliknu na seznam hřišť a jsou tam Slovenský... A při kroku zpět skočí výběr seznam a tam jen SVK...
Tak řešení : osobní stránka, nastavení, vlastní hra, stát, Česká republika.... Ufff.. To není úplně uživatelsky friendly😂😂😂
 
Mám jeden postřeh. V aplikaci nevidím dobu do kdy je nutné se přihlásit na turnaj. Nebo se dívám blbě?
 
Ahoj,
přišel někdo na to, jak na "nových stránkách" TeeTimu zobrazit turnaje jako na "starých"? Tj, seznam všech turnajů v nastavené lokalitě a čase? Teď mi to nabídne jen např. 4 turnaje, přestože na starých stránkách i 20 podle nastaveného filtru místa a doby...
 
Teetime je poslední dobou děsněj průser, začátek toho průseru odpovídá uvedení upgrade stránek, které se jim dodnes nějak nepodařilo odladit. Stěžují si hřiště i hráči...Já jsem byl donucen nainstalovat aplikaci Teetime, jestli to byl záměr, tak kloubouk dolů !!!! Mám v mobilu další, úplně zbytečnou aplikaci !!! :up::up::up:
 
Těch chyb je tam víc... Třeba když se dívám na výsledky turnaje a přepnu na kategorii s vyššími HI, tak když dám z hráče "zpět", vrátí mě to do té nejvyšší kategorie... :(
 
Já si žádnejch chyb nevšimnul. Stačí málo ... na začatku zmáčknout tačítko "Původní stránky". Doufám, že tam tu volbu nechaj na furt, umělci. Bláhově jsem se domníval, že nejvíc se odfláknou vždy státní IT zakázky, ale tohle je snad ještě větší machrovina. Skoro mi to připadá jako by to tvořil geniální syn domovníka (myšleno nějakého managera TT), odpoledne po škole. 🤪A navíc ho to ani moc nebavilo...👎
 
Ahoj všichni. Momentálně se chci přihlásit na turnaj a teetime mi stále vyhazuje hlášku "nebylo nalezeno domovské členství v době turnaje" a neudělám nic. Přitom členství mám. Nestalo se někomu ? Díky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom