Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime

Měl jsme problém v Androidu si uložit do kalendáře telefonu rezervaci hry. V Androidu mi to nenabízelo vybraný čas v TT, ale jen prázdnou akci. V iOS to fungovalo. Nezkoušel jsem po posladní aktualizaci. Možná to byla jen aktuální chyba...
Potvrzuji výše uvedené, listování v časech a dnech je k horšímu.
 
... nemohu si na to zvyknout a čím dál více mne začíná rozčilovat nastavení hry (počet plánovaných jamek, lidi ve flightu...), kvůli kterému musím do detailu hřiště ... přidali sice do apky mapu, ale ta je z hlediska funkcionality úplně na ... Kdyby to nechali jako na webu, kde člověk zadá region, počet jamek, prázdné flighty (ideální by bylo hned i zadání pro počet hráčů ve flightu) a ono z toho vypadne, kam se dá upíchnout ... :rolleyes:

Screenshot_20210312-130820.jpg


Apka u mě v koši, rezervace už jen přes web rozhraní ... :cool:
 
... nemohu si na to zvyknout a čím dál více mne začíná rozčilovat nastavení hry (počet plánovaných jamek, lidi ve flightu...), kvůli kterému musím do detailu hřiště ... přidali sice do apky mapu, ale ta je z hlediska funkcionality úplně na ... Kdyby to nechali jako na webu, kde člověk zadá region, počet jamek, prázdné flighty (ideální by bylo hned i zadání pro počet hráčů ve flightu) a ono z toho vypadne, kam se dá upíchnout ... :rolleyes:

Zobrazit přílohu 16267

Apka u mě v koši, rezervace už jen přes web rozhraní ... :cool:
Ne všechny mobily mají tak velký displej, aby se na něj vešlo celé webové rozhraní :)
Za mne docela dobrý na apku, která je pro uživatele zcela zdarma, řadu starších námitek navíc odstranily aktualizace.
Víc mi vadí, že do Teetime není část hřišť/klubů napojena korektně, takže třeba Olomouc mi neukazuje správné ceny.
 
Taky se mi nepovedlo zabránit aktualizaci, hlavně to listování hracími časy je hrůza, to posunovaní dní tam taky zoufale chybí ... nechápu proč něco co fungovalo takhle domr****.
 
Ne všechny mobily mají tak velký displej, aby se na něj vešlo celé webové rozhraní :)
Za mne docela dobrý na apku, která je pro uživatele zcela zdarma, řadu starších námitek navíc odstranily aktualizace.
Víc mi vadí, že do Teetime není část hřišť/klubů napojena korektně, takže třeba Olomouc mi neukazuje správné ceny.
taky nemám nějak extra velký displej, takže díky bohu za fci "pitch to zoom" & "auto-rotate" 😇

ona ta apka před tím byla taky zdarma a v podstatě se jí nadalo nic vytknout (to by bylo hodně vtipný, kdyby měla být placená ...). Za mě osobně je současná apka paskvil :down: klidně si zaplatím za "pro verzi" (myšleno starou apku:)) dolar, dva, tři, čtyři oželím, ale ať se vrátí původní funkcionalita ... jinak s těmi hřišti souhlas, ale to z toho celý dojem jen podtrhuje :(
 
Upraveno:
Ne všechny mobily mají tak velký displej, aby se na něj vešlo celé webové rozhraní :)
Za mne docela dobrý na apku, která je pro uživatele zcela zdarma, řadu starších námitek navíc odstranily aktualizace.
Víc mi vadí, že do Teetime není část hřišť/klubů napojena korektně, takže třeba Olomouc mi neukazuje správné ceny.
Zdarma byla i předtím. Tady jde o klasický problém, že nové=horší.
 
Na androidu prázdná událost při přidání času, vybírání času kolečkem úplně nesmyslně (možn ábych to chápal u první verze na iphone 1 - 3)... Nevím proč se měnilo k horšímu něco, co fungovalo dokonale :(
 
Na novou verzi jsem si už zvykl, zatím nemám co vytýkat. Asi nejsem zkostnatěle upjatý a lehce si zvyknu , ten roler mi přijde jako plus než posunovat stránkou. Objednávka fee :Dnes , zítra a volba data mi nepřipadá špatná , vše v jednom okně.
 
Kdo to ma na hřiště nejblíže? Mkopcak se nepocita :) realne to 7km není ale jedeme dle appky.
 

Přílohy

  • Screenshot_20210312-194409_TeeTime.jpg
    Screenshot_20210312-194409_TeeTime.jpg
    38,1 KB · Zobrazení: 162
...další nedomyšlenost nové apky. Nevíte jak z filtrování vypnu, aby to nenabízelo indoory? 4km
Screenshot_20210312-195031__01.jpg
Screenshot_20210312-195928.jpg
 
Upraveno:
nova appka je paskvil a naprosta zbytecnost, snad to tu z teetime nekdo cte, .. to ste se hosi moc nevyznamenali, vratte to zpatky jak to bylo a pridejte tam nove zalozky

btw nevim proc by hraci meli za appku platit, dyt je to tam sama reklama
 
Na novou verzi jsem si už zvykl, zatím nemám co vytýkat. Asi nejsem zkostnatěle upjatý a lehce si zvyknu , ten roler mi přijde jako plus než posunovat stránkou. Objednávka fee :Dnes , zítra a volba data mi nepřipadá špatná , vše v jednom okně.
Jsem zkostnatěle upjatý a nová verze je nehorázný shit:(. Nenašel jsem jedinou věc, která by byla lepší než v předchozí verzi:down:
 
Nevim proc, ale v telefonu na Androidu mi to neukazuje nejblizsi hriste. Na iPadu to mam:oops:
 
Kdo to ma na hřiště nejblíže? Mkopcak se nepocita :) realne to 7km není ale jedeme dle appky.
Já 3,8 km, podle Waze...
 
0,7 km na indoor trackman 😀
 

Přílohy

  • ED0BB215-B924-49EA-ABEB-BDBDEFB11F97.png
    ED0BB215-B924-49EA-ABEB-BDBDEFB11F97.png
    30,4 KB · Zobrazení: 152
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom