Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime

Podepisuji, po 2 minutach jsem to pomalu posouval az byl konec.
Takze za me ... SPAM

Zatím jsem viděl cca 40 minut.
Prvotní dojmy :
- příšerná technická kvalita, naprosto amatérský záznam
- je to hrozně rozvleklé, většina slov je vata o ničem. Přitom téma je to zajímavé
- Vlasta Štefl je nějaký vychrtlý :)
- pro mne zatím nejzajímavější část - statistiky Loužeckého seniora

Co se týče eventuálních poplatků TeeTimu, myslím, že případný směr plateb by měl být opačný. Ne od hráčům k Teetimu, ale od TeeTimu k hráčům, přesněji řečenono, k CGF. TeeTime má k dispozici kompletní databázi téměř všech golfistů v ČR za neskutečně směšné peníze...
 
Včera večer na mne „vybafla” aktualizace Teetime.
Dle informace se má jednat o zcela novou aplikaci.
Grafika je jiná, pohyb v aplikaci také pozměněn, ale člověk si zvykne, kde co je.
Aplikace už obsahuje elektronickou kartu ČGF a historii HI. Na obou funkcionalitách je zřejmé, že jak appka Teetime, tak appka ČGF pochází z jednoho programátorského hnízda.
Co mne nemile překvapilo je to, že pokud chcete znát herní HI, tak je naleznete pouze pro hřiště, která jsou s Teetime v „holportu” 😡👎
Aspoň, že vlastní hra lze zadat prohřišťě „mimo” Tee
To, že ma mapě hřišť naleznete také jenom ta spolupracující s Teetime, je už jen taková třešnička na dortu.

A ještě jedna zajímavost: v aplikaci je volba „Můj golf”, ale je to jen přejmenovaná osobní stránka, na 19. jamku Vás to nepřesměruje 🤭
 
A ještě jedna zajímavost: v aplikaci je volba „Můj golf”, ale je to jen přejmenovaná osobní stránka, na 19. jamku Vás to nepřesměruje 🤭

Otázka času. :cool::p

Jinak si asi člověk zvykne. Mně pocitově to přijde méně přehledné, než dřív, ale to je při každé zásadnější změně. Zdá se mi, že se to více zaměřuje na to "důležité", tzn. rezervaci, práci s kartou a zbytek někam zmizel. Asi to chybět nejspíš naprosté většině lidí nebude. Co se mi zdá, zkusil jsem si na zkoušku zarezervovat hru na konkrétním hřišti a přijde mi to na víc kliknutí a zdlouhavější, než bylo předtím. To rolování v dostupných časech je pro mě teď "pracnější", než předchozí přehled.

Ale věřím, že si během chvíle zvyknu a nebudu to řešit a brát to prostě jako nástroj, který dělá, to co má. :up:
 
Upraveno:
To rolování v časech je děsný a nepřehledný. Kdyby to alespoň natáhli na celou obrazovku. A hlavně označili správně barevně časy, kdy už je někdo zarezervovaný. Teď je to buď celé zelené, nebo celé červené, nic mezi tím. Cenu vidím až po kliknutí na čas. Takže totálně nepřehledné oproti předchozí verzi. To vymejšlel nějakej minimalista, co nikdy rezervaci nedělal.
 
Já si včera zkoušel zadávání hry a taky to je dle mého horší. Původně se jen zadalo číslo a “enterem” skočilo do dalšího řádku. Teď musím buď naklikat pomocí “+” počet ran (což je občas dost kliků:)) nebo nejdřív vymazat 0 a zadat číslo a pak kliknout do dalšího řádku.
 
nikde tam nemuzu najit turnajove prihlasky
 
nikde tam nemuzu najit turnajove prihlasky
F6F38E12-F832-4C3E-8722-7B1684E8BA79.jpeg
 
ale to jsou turnaje a ne tvoje aktivni turnajove prihlasky
Tak to jsem zatím nehledal, třeba se to tam pak objeví, až budeš na nějaký přihlášený.
Byl by to „vopruz”, kdyby tato funkcionalita zmizela. Už jen z důvodu, že jsem si nemusel zapisovat kód pro případné od odhlášení.
 
Tak to jsem zatím nehledal, třeba se to tam pak objeví, až budeš na nějaký přihlášený.
Byl by to „vopruz”, kdyby tato funkcionalita zmizela. Už jen z důvodu, že jsem si nemusel zapisovat kód pro případné od odhlášení.
jsem prihlaseny na turnaje a nic se mi tam nikde neobjevuje

zatim je appka hodne syrová
 
No koukám, že pro výběr turnajů (stejně jako u výpočtu hracího HI) nejsou všechna hřiště 😡
Přijde mi to, že při přihlášení do turnaje, to potom najdeš ve svých rezervacích.
Jestli tedy appka bude fukční jen pro hřiště, která jsou účastna na projektu Teetime, pak bych to za mne musel hodnotit takto 🖕
 
Přijde mi to, že při přihlášení do turnaje, to potom najdeš ve svých rezervacích.

Nene, taky jsem přihlášen a nikde to nevyskakuje, @Klok má pravdu...
 
Nene, taky jsem přihlášen a nikde to nevyskakuje, @Klok má pravdu...
Tak dát pryč jednu z nejužitečnějších (a možná i nejvyužívanějších) funkcionalit mi přijde jako hodně velká bota 😡
 
To jste se asi přihlašovali někdy dřív, já mám u všeho zámeček 🙈
 
je to hotový , ale ještě je to potřeba dodělat :):):)
 
Já si včera zkoušel zadávání hry a taky to je dle mého horší. Původně se jen zadalo číslo a “enterem” skočilo do dalšího řádku. Teď musím buď naklikat pomocí “+” počet ran (což je občas dost kliků:)) nebo nejdřív vymazat 0 a zadat číslo a pak kliknout do dalšího řádku.
0 vymazat nemusíš, můžeš i zapsat jako např. 04.
Jen je třeba se nesplést, nikde jsem nenašel, jak vlastní (tréninkovou) hru opravit nebo smazat 😟
 
Tak jsem „klukům” na Teetime poslal mail, že pokud mají zájem o zpětnou reakci a popis chyb v nové appce, ať se podívají sem do vlákna 😉
 
Takže další chybka v Teetime - turnaje mám uzamčené, nemohu se přihlásit přes Teetime, tak jsem to zkusil přes appku ČGF a přihlášení proběhlo.
Nicméně i zde je chyba - při přihlášení na turnaj to nebere ani členské číslo, aní příjmení pro vyhledání hráče. Pro najití hráče a přihlášení je třeba zadat RČ. I když - pokud je možno přihlášení jen přes RČ, tak bych to i uvítal - menší možnost toho, že mne někdo přihlásí bez mého vědomí. Pak by byla chyba jen v popisu kolonky při zadávání.
 
Takže přehled přihlášení na turnaje a případné odhlášení bez nutnosti kódu je funkční na webu.
Teetime tedy k datům přístup má, jen to jaksi zatím (snad) chybí v appce.

Navíc při přihlášení (odhlášení) do turnaje přijde i mail.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom