Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime

… a fajn by byla funkce výpočtu hracího hcp, …
Hrací HCP aplikace TT počítá
 
V telefonu to nemohu najít
Můj golf -> Výpočet hracího HCP
0DAE9D9D-0901-4C7C-90CA-621DBD67B809.jpeg
 
Bylo to v jednom mailu, ake už jsem ho asi smazal. Bylo to něco v tom smyslu jako virtuální turnaje nebo tak nějak.

To by mohlo být fajn. Koneckonců - všechny ofiko výsledky cgf teetime má. Dost dlouho mě překvapovalo, že žádnou takovouto funkci svým uživatelům nenabízí.

Dá se s tím dělat mraky. Ale je pravda, že se to asi narozdíl od jiného blbě zpoplatnuje nějakým procentem z předprodeje.
 
Poměrně zajímavá statistická data ze školení TeeTime. Především pak info o průměrné zaplacené ceně fee a počtu odehraných her…

6ACC9EB0-4751-4A33-A79B-F6B992FA822B.jpeg
6790A7A8-D91B-4798-ABC4-2CD6D2939053.jpeg
491CB812-72A0-4455-9328-857D962B07F5.jpeg
FC021465-0BE7-4356-96F0-7302CA1E696B.jpeg
EADCAC73-7017-45F7-A42F-ED99A4E02CF2.jpeg
0BEA0E6A-6947-4A27-A2D9-903735ADBAF3.jpeg
138D954E-E574-4023-B186-6B052AC68BFA.jpeg
891B9D68-B9C9-4AC8-A3AF-F7A8F87CD7FE.jpeg
 
Poměrně zajímavá statistická data ze školení TeeTime. Především pak info o průměrné zaplacené ceně fee a počtu odehraných her…

Zobrazit přílohu 29128Zobrazit přílohu 29129Zobrazit přílohu 29130Zobrazit přílohu 29131Zobrazit přílohu 29132Zobrazit přílohu 29133Zobrazit přílohu 29134Zobrazit přílohu 29135
Moc zajímavé, díky.
osobně mne zaujala statistika počet her na hráče, ze které je patrné, že více než cca polovina z registrovaných hráčů hraje jen 5 x a méně za rok ... U těch cen golfových fee by byla zajímavá statistika na kolik v průměru vyjde hra hráče s ročním poplatkem v klubu. Ti, co hrají hodně budou hrát za pár korun, ti co hodně málo, budou mít hru za pár tisíc korun, to je jasné, ale docela by mne zajímalo, kolik to dělá v průměru ( je mi jasné, že Teetime tohle nemůže vědět )
 
Moc zajímavé, díky.
osobně mne zaujala statistika počet her na hráče, ze které je patrné, že více než cca polovina z registrovaných hráčů hraje jen 5 x a méně za rok ... U těch cen golfových fee by byla zajímavá statistika na kolik v průměru vyjde hra hráče s ročním poplatkem v klubu. Ti, co hrají hodně budou hrát za pár korun, ti co hodně málo, budou mít hru za pár tisíc korun, to je jasné, ale docela by mne zajímalo, kolik to dělá v průměru ( je mi jasné, že Teetime tohle nemůže vědět )
Tyto informace by měl být schopen poskytnout z dat klubů, které u něj evidují i svou členskou základnu. Na našem školení to ze 4 klubů nebyl nikdo, netuším kolik jich v ČR je.

Budu-li vycházet ze svých dat, tak průměrně u mě člen odehraje 7,7 hry za rok (a to včetně nezanedbatelného množství hráčů, kteří neodehrají ani jednu jedinou hru), které logicky statistika her TT nemůže zmiňovat. Vezmu-li svůj roční průměrný poplatek 5 000 Kč (víc jak 1/3 členů jsou senioři a děti), vychází to 649 Kč/ hra. A ano, mám tu i hráče, které hra vychází na 31,5 Kč.
 
Poradíte mi někdo, když se dívám do aplikace Teetime v iPadu, tak mám u nabídky ČGF barevné logo.
Ale když se na to dívám na telefonu, tak ho mám šedivé. V čem může být problém?


Screenshot_20220323-153210_TeeTime.jpg
 
Poradíte mi někdo, když se dívám do aplikace Teetime v iPadu, tak mám u nabídky ČGF barevné logo.
Ale když se na to dívám na telefonu, tak ho mám šedivé. V čem může být problém?
S barevností neporadím, ale na tom printscreenu mne zaujalo zvýraznění hřišť ČGK. Já v Teetime zvýraznění hřišť ani počet volných míst nevidím vůbec, zobrazí se mi až na konci procesu rezervace samostatný řádek s cenou pro ČGK.
Možná se to takhle zobrazuje jen těm, kdo tam máte domovské členství?
 
S barevností neporadím, ale na tom printscreenu mne zaujalo zvýraznění hřišť ČGK. Já v Teetime zvýraznění hřišť ani počet volných míst nevidím vůbec, zobrazí se mi až na konci procesu rezervace samostatný řádek s cenou pro ČGK.
Možná se to takhle zobrazuje jen těm, kdo tam máte domovské členství?
Já tam domovské členství nemám.
Právě jsem si myslel, že to souvisí s tím, jestli jsem přepnutý na ČGF nebo domovský klub, ale to mi nepřišlo. Nebo možná, že telefon je Android a tablet iOS.
No nic, žíly mi to netrhá.
 
Já tam domovské členství nemám.
Právě jsem si myslel, že to souvisí s tím, jestli jsem přepnutý na ČGF nebo domovský klub, ale to mi nepřišlo. Nebo možná, že telefon je Android a tablet iOS.
No nic, žíly mi to netrhá.
Tak u mne pomohlo Odhlásit, Přihlásit, a už tam mám i počty a hřiště ČGK, v barvě. Vše na iOS.
 
Nejsem zatím členem žádného klubu a mám dotaz k fungování TT, který jinak běžně využívám.
Jak funguje TT, když mám např. na nějakém hřišti reciprocity ? Sám systém TT dle mého klubového členství pozná že tam mám slevu a tu mi nabídne k placení (ať už online nebo na recepci) nebo jak to vlastně je ???

Díky
 
Nejsem zatím členem žádného klubu a mám dotaz k fungování TT, který jinak běžně využívám.
Jak funguje TT, když mám např. na nějakém hřišti reciprocity ? Sám systém TT dle mého klubového členství pozná že tam mám slevu a tu mi nabídne k placení (ať už online nebo na recepci) nebo jak to vlastně je ???

Díky
Ve většině dobrý hřišť to automaticky vypočítá a dokonce nabídne jakou slevu či reciprocitu aplikovat. Ale jsou hřiště které na to evidentně prdí a tam ani po mailové informaci (doporučeno TT) nic nezměnili a jedou plné ceny ač tam mám mít slevu - upřímně na ně nechodím proč taky :)
 
Nejsem zatím členem žádného klubu a mám dotaz k fungování TT, který jinak běžně využívám.
Jak funguje TT, když mám např. na nějakém hřišti reciprocity ? Sám systém TT dle mého klubového členství pozná že tam mám slevu a tu mi nabídne k placení (ať už online nebo na recepci) nebo jak to vlastně je ???

Díky
Pokud ti to slevu nenabídne samo, tak zvol platbu v hotovosti na recepci a do poznámky napiš danou reciprocitu. Doporučuji ale ještě předtím zavolat na recepci a zeptat se, zdali sleva opravdu platí.
 
Nejsem zatím členem žádného klubu a mám dotaz k fungování TT, který jinak běžně využívám.
Jak funguje TT, když mám např. na nějakém hřišti reciprocity ? Sám systém TT dle mého klubového členství pozná že tam mám slevu a tu mi nabídne k placení (ať už online nebo na recepci) nebo jak to vlastně je ???

Díky
Veškeré ceníky (a na to navázané slevy) si hřiště do TT zadávají samy a podle toho jsou zobrazovány. Tzn. pokud tam něco není, jak by mělo být, udělalo to hřiště špatně nebo to neudělalo vůbec. Jsou hřiště, která jak píše @premet to z nějaké důvodu dělají dokonce schválně a co hůř, dokonce neumožňují udělat rezervaci s dodatečnou platbou na recepci. Patrně se tím brání tomu, že si někdo zablokuje čas, který pak nevyužije. V ten moment ti nezbývá nic jiného, než udělat rezervaci jinou cestou. Takto to má např. Hluboká.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom