Teetime

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Stačí si přepnout v nastavení polohové služby z povolit při používání / zeptat se do polohy nikdy. A JE TO! 💡

Super, pomohlo. Díky!

PS: jsem ale skoro přesvědčen, že jsem nic předtím v tomto neměnil.

bohumil.koval

Guru fóra

Feedback
+0 / 0 /-0
Super, pomohlo. Díky!

PS: jsem ale skoro přesvědčen, že jsem nic předtím v tomto neměnil.
Toto posílají, při reaktivaci se změnou iOS musí se TT přizpůsobit, proč sbírají polohové údaje? Komu? Bral bych to, kdyby to uživateli TT nabídlo ponejprv nejbližší hřiště k objednání.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,0
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Titleist, UA
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Toto posílají, při reaktivaci se změnou iOS musí se TT přizpůsobit, proč sbírají polohové údaje? Komu? Bral bych to, kdyby to uživateli TT nabídlo ponejprv nejbližší hřiště k objednání.
nabizi…

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Dobrá zkušenost s Teetime.

Včera jsem hrál na Botanice, zaplatil jsem za dva hráče přes aplikaci Teetime dopředu dvě fee, za sebe (čgk dokup, platba možná pouze online dopředu) i kamaráda (zatím mimo struktury čgf, jen osvědčení). Kamarád nemohl kvůli bouračce auta dorazit, tak teď co s tím... jeho fee stalo 800 Kč. Snažil jsem se vyřešit na recepci, kde mě poradili, že odbaví jenom mě, ať se zkusím domluvit a zavolat/napsat na teetime o vratku (kamarád odbaven nebyl). Na TT jsem večer zavolal a bez problémů - abych jim poslal údaje a potvrzení platby (potvrzující email z TT), že ověří, jestli nebylo odbaveno a bude mi fee za nedorazivšího (a neodbaveného) kamaráda vráceno. Už jsem ty poslané peníze předtím odepsal, tak to jsem rád, že to takhle alespoň někdy jde. Třeba tato zkušenost někomu v budoucnu pomůže.

Super! Pochvala TT. A děkuju. :up:

Upraveno:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Dobrá zkušenost s Teetime.

Včera jsem hrál na Botanice, zaplatil jsem za dva hráče přes aplikaci Teetime dopředu dvě fee, za sebe (čgk dokup, platba možná pouze online dopředu) i kamaráda (zatím mimo struktury čgf, jen osvědčení). Kamarád nemohl kvůli bouračce auta dorazit, tak teď co s tím... jeho fee stalo 800 Kč. Snažil jsem se vyřešit na recepci, kde mě poradili, že odbaví jenom mě, ať se zkusím domluvit a zavolat/napsat na teetime o vratku (kamarád odbaven nebyl). Na TT jsem večer zavolal a bez problémů - abych jim poslal údaje a potvrzení platby (potvrzující email z TT), že ověří, jestli nebylo odbaveno a bude mi fee za nedorazivšího (a neodbaveného) kamaráda vráceno. Už jsem ty poslané peníze předtím odepsal, tak to jsem rád, že to takhle alespoň někdy jde. Třeba tato zkušenost někomu v budoucnu pomůže.

Super! Pochvala TT. A děkuju. :up:

Dneska mi peníze byly vráceny na účet. Dokonáno jest. Bez jakékoli srážky. Ještě jednou díky teetime! :up:

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):