Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rezervace hry v ČR - Teetime, Týčko...

Odkaz? 30% z čeho? Nepleteš si to s provizí v AppStore?
Podle informaci, ktere si pamatuji z pocatku Apple Pay, by to melo byt 0,15% z transakce.
 
Odkaz? 30% z čeho? Nepleteš si to s provizí v AppStore?
je to dost dlouhý, někde to tam zaznělo, včetně toho, že prostě zákazníci si to žádají, resp. je k tomu dotlačili
EDIT: je to 2:26:30 30 % z marže
 
Upraveno:
je to dost dlouhý, někde to tam zaznělo, včetně toho, že prostě zákazníci si to žádají, resp. je k tomu dotlačili
EDIT: je to 2:26:30 30 % z marže
30% z marže (hrubá nebo čistá?) diskutujícího, což může znamenat, že
1) poplatek je příliš vysoký
2) marže diskutujícího je příliš nízká

Takže vlastně nic neříkající údaj 🤭
 
30% z marže (hrubá nebo čistá?) diskutujícího, což může znamenat, že
1) poplatek je příliš vysoký
2) marže diskutujícího je příliš nízká

Takže vlastně nic neříkající údaj 🤭
tak evidentně je to více bolestivé než u jiných druhů;)
 
tak evidentně je to více bolestivé než u jiných druhů;)
Tak důležité je, zda mu to přinese takové zvýšení obratu, že se mu to v celkovém zisku srovná.
 
Vývoj nového rezervačního systému od Golferisu pokračuje, včera bylo zveřejněno krátké video:

 
No to je velka skoda, ten system funguje dobre. Skoda ze majitele TT nehledaji moznost vydelku jinym zpusobem nez natahovat cenu za licenci. Pravda je ze systemu je ve svete spousty.
co tak o majitelích vím tak ten výdělek hledají všemi způsoby
 
Ze zájmu jsem si ručně spočítal, kolik ČR hřišť vlastně aktuálně je v TT, došel jsem k číslu 80 (snad jsem se nepřehlídl a vyřadil indoory a různé divné názvy ciziny správně). Dobře se to datově i počítá tady https://old.teetime.cz/ (při letmé kontrole nabízí stejná hřiště, jako aplikace).

Tak uvidíme, jak a jestli se nám počet změní začátkem sezóny. Jinak znormovaných hřišť v ČR by mělo být +-107. Tzn. i v tuto chvíli by min 27 hřišť mělo být mimo.

Mne vyslo 79, dle aplikace TT. Ale to je jen drobnost.

Tak jsem si provedl letmou kontrolu, jestli se něco se začátkem sezóny změnilo (počet hřišť)... a nic, +-80 ČR hřišť v TT. Takže pravděpodobně - všude bylo akceptováno, nebo se došlo k nějakému oboustranně přijatelnému kompromisu.
 
Tak jsem si provedl letmou kontrolu, jestli se něco se začátkem sezóny změnilo (počet hřišť)... a nic, +-80 ČR hřišť v TT. Takže pravděpodobně - všude bylo akceptováno, nebo se došlo k nějakému oboustranně přijatelnému kompromisu.
Dal bych tomu jeste par tydnu😉
 
Ty jo, klobouček... btw. není to to hřiště, ze kterého mnozí ze struktur ČGF pocházejí a mají k němu poměrně vřelý vztah? :) Jestli si to s nějakým hřištěm nepletu, tak je to docela pěkná souvislost, s ohledem na TT a vyslaný signál (samozřejmě to ale tak není). ;)
 
Upraveno:
Ty jo, klobouček... btw. není to to hřiště, ze kterého mnozí ze struktur ČGF pocházejí a mají k němu poměrně vřelý vztah? :) Jestli si to s nějakým hřištěm nepletu, tak je to docela pěkná souvislost, s ohledem na TT a vyslaný signál (samozřejmě to ale tak není). ;)
Semily jsou tradiční starý klub. Z mnoha jejich dlouhohrajících hráčů se časem stali funkcionáři ČGF. Např. minulý prezident, Kodejš. Minulý generální sekretář, Holub. Současný sportovní ředitel ČGF, Klikar...
 
Tak jsem zvědav na letošní sezónu. Dle infa 25 hřišť bude používát nový systím od JN a TV nazvaný Týčko. Žádný web ani appka k tomu zatím není, jsem zvědav jak se s tím my jako hráči budeme prát, a která ta hřiště vlastně přešla (vím o Karlštejně, Mladých Bukách...)
 
Tak jsem zvědav na letošní sezónu. Dle infa 25 hřišť bude používát nový systím od JN a TV nazvaný Týčko. Žádný web ani appka k tomu zatím není, jsem zvědav jak se s tím my jako hráči budeme prát, a která ta hřiště vlastně přešla (vím o Karlštejně, Mladých Bukách...)
Kdo, nebo co se skrývá pod písmeny "JN" a "TV"? :)
 
Tak jsem zvědav na letošní sezónu. Dle infa 25 hřišť bude používát nový systím od JN a TV nazvaný Týčko. Žádný web ani appka k tomu zatím není, jsem zvědav jak se s tím my jako hráči budeme prát, a která ta hřiště vlastně přešla (vím o Karlštejně, Mladých Bukách...)
Hořehledy😉
 
N
Hořehledy😉
No a jak to vnímáš :)? Jsem zvědav jak to hlavně přijmou hráči
 
A mám tomu rozumět tak, že když bude hřiště spolupracovat s novým systéme, v TT ho neuvidím? No může hřiště používat oba systémy?
Je mi jasné, že se to asi ještě ladí, ale sezona klepe na dveře.
 
Na jednu stranu je škoda, že to vše není na jednom místě.
Na druhé straně chápu hřiště, že hledají alternativy, pokud k nim někdo začne přistupovat
s monopolním chováním (mylně si myslíc, že ten monopol má navždy). 😕

Celý svůj život v obchodě jsem se držel hesla, že "obchod je obchodem jen v tom případě, že jsou spokojení oba"
 
N

No a jak to vnímáš :)? Jsem zvědav jak to hlavně přijmou hráči
Pro @TP_79 - ano, budou existovat 2 separátní weby, 2 separátní aplikace. Možná někdy v budoucnu bude šance používat oboje propojeně, ale nemyslím si že to bude v dohledné době několika let.

Hráči to přijmou jako cokoli jiného, protože jim nic jiného nezbude:). TT bohužel za poslední roky nepřišel s ničím novým a to co slibovali nesplnili. Odchází od nich řada silných hráčů na trhu, Týčko používal např. Karlštejn už minulý rok.

Týčko zapadá do konceptu dalších produktů, co kluci nabízí - TCM.golf na správu dětského a tréninkového golfu, Golferis na správu členské základny, Market jako eshop. Všechny tyto programy se propojují a pomohou tak administraci golfového resortu. Já tak na jednom místě obsloužím člověka kompletně a nemusím překlikávat mezi 4mi různými nekompatibilními systémy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom