Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rezervace hry v ČR - Teetime, Týčko...

Od kdy to půjde?.....zatím to ani v PC, ani v apce nfunguje........rezervace na sobotu do Benátek přes ČGK nejde. Možná to spustěj až od začátku opravdový sezóny, protože teď pro těch pár resortů je to asi jedno......
Tak Týčko v PC furt nic.......ale v apce už to funguje.......tzn. že už to pro členy ČGK nabízí volby.....nevyužito / dokup / z kreditu hráče:)
 
Tak Týčko v PC furt nic.......ale v apce už to funguje.......tzn. že už to pro členy ČGK nabízí volby.....nevyužito / dokup / z kreditu hráče:)
Díky za info, už to tam vidím👍.
O víkendu to ještě nešlo. Chtěl jsem tam jet a smolík 🥺
 
Byl jsem o víkendu na dokup ČGK v Benátkách a v app v telefonu to bylo...týčko...
To jsi měl kliku, dali to tam asi ve Čt odpoledne nebo v Pa, ve Čt dopoledne to ještě nešlo......
 
z e-mailu čgk to abych si udělal tahák...

Rezervace prostřednictvím Teetime:Albatross, Alfrédov, Česká Lípa, Český Krumlov, Fnratiškovy Lázně – Hazlov, LázněBohdaneč, Hlubová, Haugschlag (offline), Hodkovičky (offline), Ještěd,Konopiště, Kořenec, Kunětická hora, Kynžvart, Mladá Boleslav, Myštěves,Olomouc, Penati, Poděbrady, Praha – Motol, Skalica, Slapy, Stará Boleslav,Teplice – Cínovec, Vinoř, Zbraslav.

Rezervace prostřednictvím Týčko: Barbora, Benátky, Bitozeves, Botanika, Čertovo Břemeno,Cihelny, Karlovy Vary, Karlštejn, Terezín – Kotlina, Liberec – Machnín, Líšnice,Malevil, Mariánské Lázně, Mnich, Molitorov, Panorama Kácov, Písek, Podbořánky,Sokolov, Svobodné Hamry, Terasy Ústí, Ypsilon.
 
Konečně se dosáhlo toho, o co klubům šlo vlastně šlo. Budu se dívat vždy přednostně na web hřiště. :)

To jsem v reakci na @macdav plácnul samozřejmě pěknou blbost. :) To mě klidně můžete opravit, ale cením si, že jste zachovali decentní mlčení. :-D

Myslel jsem to tak, že dívat se na web hřiště - pro klasickou rezervaci. U ČGK a dokapů/rezervací, co psal o příspěvek výše David, to je samozřejmě většinou k ničemu, protože proč by sem někde na své titulky propagoval - hele, pojďte si k nám zahrát za výhodnější cenu přes čgk ceníkovou. I když... když o tom tak uvažuju, proč vlastně ne? Hlavně že hráč přijede, ne a dá si ke hře něco dobrého a/nebo přiveze kamarády...
 
to abych si udělal tahák...
Tahák nepotřebuješ, všechna hřiště jsou v Týčku a jen tě to pak případně přesměruje na TT pro rezervaci. ;) Tímhle ten "souboj" Týčko vyhraje, protože na TT to hřiště, které s nimi nespolupracuje, nenajdeš. A stejně musíš na Týčko. Ale když jdeš na Týčko rovnou, najdeš tam všechny. Nebo se pletu?

Co je mi zatím záhadou, že TT zrušil staré stránky a už mají jen nové.
Ale link z ČGK na přehled hřišť, kde jsou možné dokupy, je pravděpodobně prolinkovaný stále na staré stránky a háže to chybu.

1709281064710.png


Nebo jsem nějaký nový postup přehlédl? :rolleyes:
 
Mne se starý web načte, jde se i přihlásit, ale rezervaci už neudělá. Při kliku na rezervaci se načte nový TT a objeví se hláška "Ukončení provozu starého portálu".
Uživatelsky mi byla příjemnější stará verze TT.
 
Mne se starý web načte, jde se i přihlásit, ale rezervaci už neudělá. Při kliku na rezervaci se načte nový TT a objeví se hláška "Ukončení provozu starého portálu".
Uživatelsky mi byla příjemnější stará verze TT.
jj, přesně tak to mám taky.
 
Nekdy to museli zariznout, ta technologie na ktere to bylo postavene uz je nejakou dobu pomerne zastarala, coz ma pak za nasledek ze se hure shani vyvojari kteri by takovyto system dokazali jeste nejak udrzovat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom