Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime: Hrajeme a pomáháme

Jen pro zajímavost opravdovosti podobných aktivit mám nijak neověřitelné info, že některé ze zde uváděných celebrit tu jsou pouze na oko, tzn. xicht na webu sice svítí, ale hru s nimi si koupit nelze...
 
Tahle lumpárna mi leze už krkem. Minimálně 3x denně mi na telefonu vyskočí push reklama. Agresivní, nechutné!
Teprve druhá aplikace, kde jsem nucen zablokovat notifikace.

Tak musím ti dát za pravdu. Už mě to obtěžuje taky - notifikace ještě ok - ale poslední dobou nějak častěji? Ale jak se to spojilo i s emailem, tak se cítím už trochu tímto spamován. Takže odhlášen celý newsletter.
 
@requo no mě vadily víc notifikace. Na reklamní maily mě gmail inteligentně neupozorňuje, tam jsem v klidu. Jednou za den mrknu a hromadně smažu, to je ok.
Ale aby mi pípal telefon a vyskakovala hláška v notifikační liště, to je co se týče reklamy drzost napřesdržku...
 
@requo no mě vadily víc notifikace. Na reklamní maily mě gmail inteligentně neupozorňuje, tam jsem v klidu. Jednou za den mrknu a hromadně smažu, to je ok.
Ale aby mi pípal telefon a vyskakovala hláška v notifikační liště, to je co se týče reklamy drzost napřesdržku...

Tak mě přijdou cca 2-3 maily týdně, ale notifikace nechodí, čím to?
 
Tak mě přijdou cca 2-3 maily týdně, ale notifikace nechodí, čím to?
Mas aplikaci? Jestli jo, nejsou notifikace na iphone default zakázané?
 
Mas aplikaci? Jestli jo, nejsou notifikace na iphone default zakázané?

Koukal jsem a mám vše povolené...
 
Tak nevím. Já to musel zakázat..
Mam taky iphone a to same jako Martin, za celou dobu pouzivani jsem mel jen jedno 069119EE-4829-4CFD-BDD9-26582AD3FC92.png
 
No, jak jsem psal. Jam měl jednu, pak týden klid. A pak jeden den 3x. Tím to pro mě skončilo vypnutím notifikací. Jestli to byl jejich záměr, nebo chyba jejich aplikace, nebo chyba spolupráce androidu a aplikace fakt neřeším..
 
No, tak tady to máte. Pravděpodobně po aktualizaci aplikace opět default povolené notifikace. To znamená že nerespektují uživatelská nastavení. Šmejdi. A samozřejmě hned otravná notifikace..
b647db520ba1033de23245bce216d367.jpg
2b2d6f9b6fca61e08b643e5f21ded56a.jpg
 
Zajímavý, mám taky Android a nikdy mi to nevyskocilo a to mam u tee time notifikace povoleny.
 
koukam na to a z pracovního pohledu by mě zajímala jejich logika (nebo bugy) na pozadí. Na iOS mám za celou dobu 6 notifikaci. 3 v primerenych rozestupech a s upravenými nabídkami flightu přesně dle toho co jsem si prohlížel => standardní všeobecně rozšířený remarketing. Nemusí se to všem líbit, ale není to nic neobvyklého. Další 3 mi přišly zběsile v jednom dni a všechny stejné :)
 
No, tak tady to máte. Pravděpodobně po aktualizaci aplikace opět default povolené notifikace. To znamená že nerespektují uživatelská nastavení. Šmejdi. A samozřejmě hned otravná notifikace..
b647db520ba1033de23245bce216d367.jpg
2b2d6f9b6fca61e08b643e5f21ded56a.jpg
Zajímavé. Mám zjevně úplně stejné nastavení, a nic nechodí. ( nezlobím se ;))
 
Mě by zajímalo, proč to nemá každý stejně. Hlavně proč si proboha vybrali k opruzování zrovna mě. Jejich aplikaci používám výhradně na rezervaci hry. Na jejich web nechodím. Já jsem zrovna takovej, že u nich kvůli tomuto nekoupím nikdy nic ani kdyby to bylo super výhodné. Prudí víc než webgolf.
Musím se podívat lépe na omezení práv aplikace na úrovni systému, teetime je jednička, k tomu mě zatím nikdo nedonutil..
 
Dneska mi přišla první notifikace - Android
a v nastavení mám vypnutou první možnost - Dostávat info. e-maily
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom