Taylor WITB

Taylor

Nováček
30.9.2018
19
Hodnocení
28
13
Hmm, nebudete mi to věřit, ale já to vážně nevím. Železa mám nějaké žiletky 5-PW od Callawaye, před třemi roky jsem si s nimi udělal radost, ale co přesně je to za model, to nemám tušení. Chtěl jsem tenkrát něco kovaného, předběžně jsem byl rozhodnutý pro AP 2, jako alternativa bylo něco od TM. Ty Callawaye jsem přibral do testování spíš pro klid duše, abych měl srovnání. No a na fittingu mi to s nimi lítalo o parník líp, než s mými favority. Wedge mám Titleist, tuším 52, 56 a 60°, když jsem měl nová železa, tak jsem musel mít i nové wedge, to dá rozum :). I když teď jsem trochu znejistěl, jestli ty wedge nejsou Cleveland... Driver mám TM Burner, ale ani nevím, kam jsem ho založil, protože driver nepoužívám už dlouhé roky. Místo něj hraju deset let starou trojku dřevo TM Burner a k ní trojku a čtyřku hybrida stejné značky a modelu. Jsou to nejstarší hole v mém ještě starším bagu, ale fungují spolehlivě a to je to hlavní. Patr malet Odyssey, ale model netuším, možná bílý pes. Já s těmi holemi hraju, já si je neprohlížím - a do garáže se mi nechce chodit, než bych se vrátil k počítači, tak bych to stejně zase zapomněl ;-).

Taylor

Nováček
30.9.2018
19
Hodnocení
28
13
Ukecali jste mě, ale jestli mi to teď nepůjde, když už vím, čím hraji, tak běda vám!

dřeva
3W - TaylorMade Burner 15°, shaft reular originál
3H - TaylorMade Burner Rescue 19°, shaft reular originál
4H - TaylorMade Burner Rescue 22°, shaft reular originál

železa
5-PW - Callaway Apex Pro, shaft ocel regular originál

wedge
Titleist "made in china" 52°/12°
Titleist "made in china" 56°/10°
Titleist "made in china" 60°/04°

patr
Odyssey White Hot Tour #5, 340g

Aby toho nebylo málo, tak jsem při tom zjišťování detailů zjistil, že můj jedinečný památeční bag se začíná nenápadně rozpadat a že ty úžasné wedge jsou zřejmě "made in china" :(. Asi budu muset napsat Ježíškovi...

IMG_5590.jpg

Taylor

Nováček
30.9.2018
19
Hodnocení
28
13
Bag je super, ale už je 10 starý a začíná se trochu rozpadat. Je to Legend Zero Contact System, stand bag, který jsem upravil na cart bag. Koupi jsem ho ve výprodeji v Golf profi za 1500 Kč :), ovšem už v roce 2008 :(. Ty drážky na hole mají záchyty, takže běžná hlava hole se do nich "zahákne" a drží tam. Na wedge to pochopitelně nefunguje, protože tam nermají čím zaháknout. A super je i velká magnetická kapsa - zip, který tam není, se nemůže rozbít a je to uživatelsky neskutečně pohodlné (a rychlé).

Nic takového se už nevyrábí, ale pár podobných jsem našel.

Bennington Quiet Organizer 14 (nebo 12, nebo 9), toho je docela dost modelových mutací - nejen barvy, ale i odlišnosit ve tvaru a umístění/počtu kapes. Značí ho jako waterproof a taky si to nechají zaplatit :-/.

Big Max Silencio 2 Cartbag - ten se dá najít i pod jinými značkami a názvy (LONGRIDGE PRO SPIRAL ORGANISER, Spalding Zero Contact Golftrolley, atd.)

Ogio Silencer Cart Bag

BagBoy Evolver - zajímavý nápad, ale mě to neslovilo.

No uvidím, třeba bude někde nějaký výprodej... :).