Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tak já taky...

TomasV

Aktivní člen
Ahoj všichni více či méně „onemocnělý“ touto hrou ,konečně plním slib daný Michalovi a připojuji se do řad.......
S golfem jsem se poprvé setkal samozřejmě v TV – jako 99% lidí ale poprvé jsem si ho vyzkoušel až v době, když jsem pracoval v GC Benátky nad Jizerou....jako číšník na 19-té jamce :)
Moje představa o hraní golfu byla dost naivní ...“přece to nemůže být nic těžkého“, takže jsem si občas půjčil na recepci hole a šel všem ukázat, jak to zvládám bez jakékoliv pomoci a rad :)
Nevím, kdy přesně (myslím,že to bylo po odpálení druhého nebo třetího balónu) jsem si začal uvědomovat, že “ty kluci v televizi“ budou asi lepší než já a šel jsem radši zpátky prodávat a roznášet kafe :). Pak moje nadšení na chvíli utichlo i když jsem golf stále sledoval,to mě bavilo.
Druhá fáze přišla když jsem se rozhodl, že udělám zkoušku golfové způsobilosti a začnu se trochu víc učit. V Michalovicích proběhlo vše tak, jak mělo...“papír“ jsem dostal a už jsem se těšil na hřiště.
Tentokrát jsem pro jistotu poprosil trenéra o pár hodin a pak začal trénovat i sám. Rány hrozné, takže po pár měsících opět zklamání ale tentokrát jsem to už nevzdal a trpěl. Trpím sice do dneška ale věřím, že se mi to jednou vrátí a místo nervů z nepovedených ran budu chodit po hřišti s úsměvem, dobrým pocitem ze hry a v neposlední řadě s dobrým hcp.
 
Nazdar Tome, vítej. To jsem netušil, že si přičichl ke golfu takhle, jaké to bylo na devatenácté jamce v roli obsluhy? To musel být docela pěkný sociologický průzkum golfistů před hrou a po hře. :) 
 
No už je to tak...každý z nás k tomu nějak přišel :) Práce mě tam tenkrát bavila...lidi jsou tam vesměs přátelský. Několikrát se sami zastavili a přihodili malou radu když viděli moje nadšené trápení :) A musím říct, že když jsem tam tohle léto po 5-ti letech přijel dost mě potěšilo, že si mě tam 2 lidi pamatovali.
A průzkum byl občas hodně snadný...kdo se smál a nechal spropitné ten hral dobře....když né chování bylo opačné :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom