Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Svratka

jedno z nejstarších a nejhezčích 9ti jamkových hřišť v ČR .. moje domovské, s rodinnou atmosférou, pro začínající a středně pokročilé hráče přívětivé a kamarádské, pro HCP 15 a lepší je to výzva, která nutí člověka hodně přemýšlet .. někdy na hřišti ahoj, Pechy

www.gcsvr1932.cz

IMG_3744.JPG
 
Upraveno moderátorem:
V žádném případě se nechci Pechyho nijak dotknout, ale já tam jednou byl a byl jsem jemně řečeno poněkud rozmrzelý. Hřiště je pěkné, udržované ale rozhodně podle mě není pro začínající hráče. Je na hrozně malém prostoru, dvě jamky maj dokonce společný green (jestli si dobře pamatuju). Takže když se tam sejde pár fligtů začátečníků a ještě i s dětma, je tam člověk jak na střelnici a je to poměrně nebezpečná záležitost. Možná jsem měl zrovna smůlu ale tak jsem se tam cítil a vůbec jsem si hru neužil.
 
V žádném případě se nechci Pechyho nijak dotknout, ale já tam jednou byl a byl jsem jemně řečeno poněkud rozmrzelý. Hřiště je pěkné, udržované ale rozhodně podle mě není pro začínající hráče. Je na hrozně malém prostoru, dvě jamky maj dokonce společný green (jestli si dobře pamatuju). Takže když se tam sejde pár fligtů začátečníků a ještě i s dětma, je tam člověk jak na střelnici a je to poměrně nebezpečná záležitost. Možná jsem měl zrovna smůlu ale tak jsem se tam cítil a vůbec jsem si hru neužil.

zdravím Jerry, green není společný, ale spojený (což je rozdíl a není to jen ve Svratce) ... nebezpečné to může být, pokud se flighty neřídí pokyny na cedulích jamek 3 a 5 a jamek 4 a 6, kdy je třeba dodržovat "souběh hry" na těchto jamkách .. to je dost důležité, jak kvůli plynulosti hry, tak hlavně kvůli její bezpečnosti .. bohužel se tak dost často při tréninkových hrách neděje, to máte pravdu .. pěknou hru a kupu krásných golfových zážitků v roce 2017 přeji, Pechy
 
mam hriste docela rad, kratke, technicke, obcas zaludne, prijemna atmosfera, jen me slabe auto melo trosku problem se vyskrabat ke klubovne :D
 
Myslím že toto hřiště je moc pěkné s velmi příjemnou atmosférou. Je to výzva pro všechny kategorie hráčů. Vzrostlé stromy všude kolem dělají hřiště docela obtížné pro ty kdo nejsou přesní. Tady je každá chyba po zásluze potrestána.
 
Já to už tady na fóru myslím psal, ale zopakuji to.
Já z toho hřiště moc nadšený nebyl. Evidentně místní golfisté ti souběžnou hru naprosto ignorovali, poměrně běžně zas jiní hráli do zad. Jen pro ujasnění - rozhodně jsme nebyli pomalí.
Pokud by byl člověk na hřišti sám, nebylo by to špatné.
Podle mě chyběl maršál.
 
Pechy: To je skvělé video. :) Jen škoda, že nebyla s tím práce a nafilmovat takhle jamku po jamce, udělalo by to hezkou představu. :)
 
Myslím že toto hřiště je moc pěkné s velmi příjemnou atmosférou. Je to výzva pro všechny kategorie hráčů. Vzrostlé stromy všude kolem dělají hřiště docela obtížné pro ty kdo nejsou přesní. Tady je každá chyba po zásluze potrestána.
Hodnotil bych ho podobně, byl jsem tam před pár lety ještě s HCP okolo 36 a tak mě utkvěl v paměti berdík na 6ce když jsem patoval z kraje greenu zády k jamce.:)
 
přátelé, máme tento týden Týden golfu pokud by to někoho zajímalo :) ... každý den nějaký turnaj, dnes třeba s Radkem Jarošem "odpaliště naruby" .. vyvrcholení přijde o víkendu, kdyby chtěl někdo vyrazit .. a když to bude nějaká osamělá golfistka, má místo v našem flajtu předem volný a ubytování zajistíme :D
 
přátelé, máme tento týden Týden golfu pokud by to někoho zajímalo :) ... každý den nějaký turnaj, dnes třeba s Radkem Jarošem "odpaliště naruby" .. vyvrcholení přijde o víkendu, kdyby chtěl někdo vyrazit .. a když to bude nějaká osamělá golfistka, má místo v našem flajtu předem volný a ubytování zajistíme :D
Já přemýšlím kam o víkendu... Svratku jsem si nedávno obešla při turnaji a líbilo se mi tam :)
 
Já přemýšlím kam o víkendu... Svratku jsem si nedávno obešla při turnaji a líbilo se mi tam :)

oba víkendové turnaje jsou ještě otevřeny, stačí se přihlásit a zbytek případně doladíme :)
 
Přihlásili jsme se, ale vůbec se nejde dovolat na recepci na doladění startovních časů, pozn. Neděle, jsme 3 (12.5, 38 a 54)
 
Přihlásili jsme se, ale vůbec se nejde dovolat na recepci na doladění startovních časů, pozn. Neděle, jsme 3 (12.5, 38 a 54)
volejte po 16:00 hod. přímo managerovi hřiště Marku Kuncovi, 773 984 007 ... startovní časy se neladí, start je canon, pouze si vyberete jestli ráno nebo odpoledne a nahlásíte si společný flajt
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom