Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Svratka

pořádný hřiště, pořádný ceny :) .. kdybych hrál trošku líp nebo nezval lidi na turnaje, mohl jsem být taky na bedně :D :D ... gratuluju :)
 
V sobotu jsem hřiště navštívil, vyšlo počasí - to je vždycky o dvě známky lepší. :) Mně se hřiště líbilo, hlavně tedy zadní "dospělé" jamky. Tříparů je tam hodně - ale co, prostě to tak je. Asi nejobtížnější mi přijde jamka číslo 2, krátký 4 par, dogleg. Těžce se hledá dobrá pozice na umístění míčku z první rány... byť tam rovná část je, tak před ní roste udělaný strom. Moc se mi líbily (vcelku překvapivě) zadní souběžné jamky - je to takové hodně kontaktní, ale tak nějak hezky... rázem vás jde společně 7 či 8, flajty se promísí... jiný level golfu. Za mě spokojenost. Klubovna přesně takovou , jakou bych čekal, a jak se mi pro pohodový golf líbí plus skvělá tlačenka. Rád se vrátím.

C195879C-E120-45AD-90B5-80EE9077DA1F.jpeg 62D00E38-699E-4737-B9A5-718E3DEEDD62.jpeg CF7A551B-0E78-496D-B24C-8B785F5320EC.jpeg B72709B6-CBA2-4A33-A9A3-52F550D2A6E9.jpeg
 
Upraveno:
V sobotu jsem hřiště navštívil, vyšlo počasí - to je vždycky o dvě známky lepší. :) Mně se hřiště líbilo, hlavně tedy zadní "dospělé" jamky. Tříparů je tam hodně - ale co, prostě to tak je. Asi nejobtížnější mi přijde jamka číslo 2, krátký 4 par, dogleg. Těžce se hledá dobrá pozice na umístění míčku z první rány... byť tam rovná část je, tak před ní roste udělaný strom. Moc se mi líbily (vcelku překvapivě) zadní souběžné jamky - je to takové hodně kontaktní, ale tak nějak hezky... rázem vás jde společně 7 či 8, flajty se promísí... jiný level golfu. Za mě spokojenost. Klubovna přesně takovou , jakou bych čekal, a jak se mi pro pohodový golf líbí plus skvělá tlačenka. Rád se vrátím.

Zobrazit přílohu 5503Zobrazit přílohu 5504Zobrazit přílohu 5505Zobrazit přílohu 5506

měl jsi dát vědět, přijel bych také potrénovat ... třeba příště a jsem rád, že se Ti u "nás" líbilo
 
Souhlasím s @requo. Hřiště, ač tak vypadá, nedá nic zadarmo. Každá jamka měla své kouzlo. A jelikož jsem měl skvělý flight s @requo a @mkopcak, tak k dokonalosti chybělo jenom málo. Večer zapařit na 19. jamce. Snad příště...
 
Nebyl jste nekdo posledni dobou na hristi, v jakem je stavu? V pondeli a utery budu pobliz, ze bych si odskocil zahrat....
 
Nebyl jste nekdo posledni dobou na hristi, v jakem je stavu? V pondeli a utery budu pobliz, ze bych si odskocil zahrat....

My s @requo loni na podzim, což ti asi moc nepomůže. Co ti ale může pomoct, tak sem bych se kdykoli moc rád vrátil, protože atmosféra hřiště spolu s jeho layoutem je fantastická. A vzhledem k panujícímu počasí bych se nebál!
 
Ale to vis ze jsi mi pomohl :)
Ale kdyby byl nekdo v posledni dobe, byl bych radeji....
 
Navstiveno v pondeli a velice prijemne. Relativne kratke ale neni to jednoduche. Hriste bylo v dobrem stavu, jen na nekolika odpalistich se hraje z rohozky. Obzvlast na trojce (5par) byl pro me problem kam s tyckem.
7418
7421
7420
 
chystala jsem se zítra na hřiště - chtěla jsem zajet před polednem....mám okolo cestu
podle recepce zítra zavřeno, v noci má být pod nulou a nachumelit
 
Upraveno:
chystala jsem se zítra na hřiště - chtěla jsem zajet před polednem....mám okolo cestu
podle recepce zítra zavřeno, v noci má být pod nulou a nachumelit
Svratku bych si někdy s tebou ráda dala...no zítra jistě ne ;) tam klidně sněžit může.
 
Vemte mě s sebou. Až nám to dovolí.
Určitě, moc ráda, ale sama za sebe v nejbližší době nikým jezdit nehodlám.
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
605
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
670
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
832
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom