Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SuperSpeed Golf - pridej 10Mph do sveho svihu!

Na MGS se objevil dalsi vedecky teleshoping produkt, ktery zarucene prodlouzi vas drive.
Uplne blbe mi to neprijde, ale trosicku zarazila cena... co si o tom myslite? Kdo jde do toho? :D

https://mygolfspy.com/superspeed-golf-overspeed-training/
Jak často trefíš sweetspot? 9z10? Pak by ti to mohlo pomoci. Pokud méně tak peníze a usilí investuj do tréninku - a dostaneš delší rány taky a navíc i přesnost ;-)
P.S. Tyhle “vědecky” zdůvodněné teleshopingové věci jsou primárně určeny pro ty, kterým se moc nechce trénovat a myslí si, že jim “zázračné” pomůcky pomohou k lepšímu výkonu.
 
Jak často trefíš sweetspot? 9z10? Pak by ti to mohlo pomoci. Pokud méně tak peníze a usilí investuj do tréninku - a dostaneš delší rány taky a navíc i přesnost ;-)
P.S. Tyhle “vědecky” zdůvodněné teleshopingové věci jsou primárně určeny pro ty, kterým se moc nechce trénovat a myslí si, že jim “zázračné” pomůcky pomohou k lepšímu výkonu.
Mirku, cetl si o cem to je? ;)

Jinak sweet trefuji samozrejme vzdy.. jako kazdy :D
 
Tohle jsem už v ČR viděl .. myslím že u Svatopluka Bými .. případně s tím trénuje česká golfová repre .. :)

jinak nevím jak vy, ale já místo toho používám buď 2-3 hole, případně doma mám na procvičení činku, kterou držím jako golfovou hůl :-D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Na MGS se objevil dalsi vedecky teleshoping produkt, ktery zarucene prodlouzi vas drive.
Uplne blbe mi to neprijde, ale trosicku zarazila cena... co si o tom myslite? Kdo jde do toho? :D

https://mygolfspy.com/superspeed-golf-overspeed-training/
Cena je prostě USA, ale asi půjdu do toho junior setu pro děti. Jako skoro každá tréninková pomůcka se s tím musí správně cvičit neboli trénovat. Musím jen vylosovat někoho kdo mi to přiveze :)
 
Mirku, cetl si o cem to je? ;)

Jinak sweet trefuji samozrejme vzdy.. jako kazdy :D
Četl, ale délku kromě rychlosti hlavy ovlivňuje i trefování sweetspotu ;-)
Navíc to zrychlení hlavy ti může nabourat timing a pak už netrefíš vůbec nic.
Ale stejně jsem skeptický k těmhle “pomůckám”, podle mě je to hlavně marketing zaměřený na “amíky”, kteří to všechno “žerou” ;-)
 
Mirku, cetl si o cem to je? ;)

Jinak sweet trefuji samozrejme vzdy.. jako kazdy :D
No, měl jsem období, kdy jsem sweetspot trefoval takhle - 10 úderů ;-)
46D451D5-94AA-4D51-984A-3E949EAFB8E4.jpeg
 
Prave proto jsou ty hole relativne blizko skutecne vahy tve hole. Aby se nenarusoval zasadne timing. Vice mene to odpovida situaci, kdy hrajes s jinym driverem.

Existuje dost lidi, co ma problem s rychlosti svihu. Vubec neni snadne s tim neco delat a pripadny prirustek 5-10mph smysl ma.

Docela zajimave je, ze tam popisuji i situaci kdy clovek sviha vyrazne tezsi holi. Dle jejich zaveru to na rychlost ma ucinek spise opacny.

Hezka samolepka.
 
ja tyhle tyčky mám, musím za sebe říct, že mi to pomohlo nejen zvýšit rychlost švihu ( po cca 2-3 mesicich z puvodnich 85 mph na 93 mph ), ale hodně s tím trénuji spíš dráhy švihu a určitě mi to pomáhá ( prodloužilo mi to drive neskutečně, ale určitě ne rychlost švihu, ale jeho dráha - která se s tím ale dá perfektně trénovat ), jenže je to asi jako každá věc o pravidelném tréningu, bez toho progress nebude. Takže kdo si to koupi a parkrat s tim bude cvičit to jsou vyhozene prachy. Pro mě ideální cvičení večer doma.
 
https://www.trxsystem.cz/druhy-trx-systemu/trx-rip-trainer-kit/
Tento TRX-RIP-kit , už používají všichni pro vybudování , posílení a prcvičenim svalových partií , potřebných neb používaných u golfu. Je určen , pro sportovce s náčiním uchopených ve dvou rukách, golf , hokej , veslování aj. Nekupujte, vyzkoušejte v TRX centrech, jsou skoro ve všech městech. V TV Golf CHANEL , bylo toto nahraženo leteckou gumou uchopenou jako při golfu, najdete na vebu. ženy určitě mají doma gumoví pás na cvičeni , pod levou nohu a můžete procvičit svaly nápřahu a pod pravou dokončení švihu.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
ja tyhle tyčky mám, musím za sebe říct, že mi to pomohlo nejen zvýšit rychlost švihu ( po cca 2-3 mesicich z puvodnich 85 mph na 93 mph ), ale hodně s tím trénuji spíš dráhy švihu a určitě mi to pomáhá ( prodloužilo mi to drive neskutečně, ale určitě ne rychlost švihu, ale jeho dráha - která se s tím ale dá perfektně trénovat ), jenže je to asi jako každá věc o pravidelném tréningu, bez toho progress nebude. Takže kdo si to koupi a parkrat s tim bude cvičit to jsou vyhozene prachy. Pro mě ideální cvičení večer doma.
Ona to bude asi kombinace... co pises, tak 8Mph je samo o sobe docela hodne. Ty si koupil i ten set s radarem?
Doma s tim machas na zahrade ci to lze i do bytu (asi ne kvuli delce).
 
koupil jsem jen tycky ( na amazonu to bylo lehce levneji ), radar jsem koupil jinde to vyšlo levneji. na doma to uplne neni, sviham na zahrade. šlo by i doma, ale neni to komfortni - šviham těsně nad zemí a to by mohla podlaha lehce odnést.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom