SuperSpeed Golf - pridej 10Mph do sveho svihu!

Mirek_62

Aktivní člen
25.8.2018
182
Hodnocení
86
28
KHGCS
Na MGS se objevil dalsi vedecky teleshoping produkt, ktery zarucene prodlouzi vas drive.
Uplne blbe mi to neprijde, ale trosicku zarazila cena... co si o tom myslite? Kdo jde do toho? :D

https://mygolfspy.com/superspeed-golf-overspeed-training/
Jak často trefíš sweetspot? 9z10? Pak by ti to mohlo pomoci. Pokud méně tak peníze a usilí investuj do tréninku - a dostaneš delší rány taky a navíc i přesnost ;-)
P.S. Tyhle “vědecky” zdůvodněné teleshopingové věci jsou primárně určeny pro ty, kterým se moc nechce trénovat a myslí si, že jim “zázračné” pomůcky pomohou k lepšímu výkonu.

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,358
Hodnocení
1,425
123
Praha
Jméno
Honza
Jak často trefíš sweetspot? 9z10? Pak by ti to mohlo pomoci. Pokud méně tak peníze a usilí investuj do tréninku - a dostaneš delší rány taky a navíc i přesnost ;-)
P.S. Tyhle “vědecky” zdůvodněné teleshopingové věci jsou primárně určeny pro ty, kterým se moc nechce trénovat a myslí si, že jim “zázračné” pomůcky pomohou k lepšímu výkonu.
Mirku, cetl si o cem to je? ;)

Jinak sweet trefuji samozrejme vzdy.. jako kazdy :D

Tomáš Kloud

Aktivní člen
9.2.2017
204
Hodnocení
198
53
Jméno
Tomáš Kloud
Tohle jsem už v ČR viděl .. myslím že u Svatopluka Bými .. případně s tím trénuje česká golfová repre .. :)

jinak nevím jak vy, ale já místo toho používám buď 2-3 hole, případně doma mám na procvičení činku, kterou držím jako golfovou hůl :-D

Vorel

Nováček+
27.3.2017
49
Hodnocení
46
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Na MGS se objevil dalsi vedecky teleshoping produkt, ktery zarucene prodlouzi vas drive.
Uplne blbe mi to neprijde, ale trosicku zarazila cena... co si o tom myslite? Kdo jde do toho? :D

https://mygolfspy.com/superspeed-golf-overspeed-training/
Cena je prostě USA, ale asi půjdu do toho junior setu pro děti. Jako skoro každá tréninková pomůcka se s tím musí správně cvičit neboli trénovat. Musím jen vylosovat někoho kdo mi to přiveze :)

Mirek_62

Aktivní člen
25.8.2018
182
Hodnocení
86
28
KHGCS
Mirku, cetl si o cem to je? ;)

Jinak sweet trefuji samozrejme vzdy.. jako kazdy :D
Četl, ale délku kromě rychlosti hlavy ovlivňuje i trefování sweetspotu ;-)
Navíc to zrychlení hlavy ti může nabourat timing a pak už netrefíš vůbec nic.
Ale stejně jsem skeptický k těmhle “pomůckám”, podle mě je to hlavně marketing zaměřený na “amíky”, kteří to všechno “žerou” ;-)

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,358
Hodnocení
1,425
123
Praha
Jméno
Honza
Prave proto jsou ty hole relativne blizko skutecne vahy tve hole. Aby se nenarusoval zasadne timing. Vice mene to odpovida situaci, kdy hrajes s jinym driverem.

Existuje dost lidi, co ma problem s rychlosti svihu. Vubec neni snadne s tim neco delat a pripadny prirustek 5-10mph smysl ma.

Docela zajimave je, ze tam popisuji i situaci kdy clovek sviha vyrazne tezsi holi. Dle jejich zaveru to na rychlost ma ucinek spise opacny.

Hezka samolepka.

11.9.2017
10
Hodnocení
5
13
Jméno
Luděk
ja tyhle tyčky mám, musím za sebe říct, že mi to pomohlo nejen zvýšit rychlost švihu ( po cca 2-3 mesicich z puvodnich 85 mph na 93 mph ), ale hodně s tím trénuji spíš dráhy švihu a určitě mi to pomáhá ( prodloužilo mi to drive neskutečně, ale určitě ne rychlost švihu, ale jeho dráha - která se s tím ale dá perfektně trénovat ), jenže je to asi jako každá věc o pravidelném tréningu, bez toho progress nebude. Takže kdo si to koupi a parkrat s tim bude cvičit to jsou vyhozene prachy. Pro mě ideální cvičení večer doma.

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
185
Hodnocení
79
38
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
https://www.trxsystem.cz/druhy-trx-systemu/trx-rip-trainer-kit/
Tento TRX-RIP-kit , už používají všichni pro vybudování , posílení a prcvičenim svalových partií , potřebných neb používaných u golfu. Je určen , pro sportovce s náčiním uchopených ve dvou rukách, golf , hokej , veslování aj. Nekupujte, vyzkoušejte v TRX centrech, jsou skoro ve všech městech. V TV Golf CHANEL , bylo toto nahraženo leteckou gumou uchopenou jako při golfu, najdete na vebu. ženy určitě mají doma gumoví pás na cvičeni , pod levou nohu a můžete procvičit svaly nápřahu a pod pravou dokončení švihu.

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,358
Hodnocení
1,425
123
Praha
Jméno
Honza
ja tyhle tyčky mám, musím za sebe říct, že mi to pomohlo nejen zvýšit rychlost švihu ( po cca 2-3 mesicich z puvodnich 85 mph na 93 mph ), ale hodně s tím trénuji spíš dráhy švihu a určitě mi to pomáhá ( prodloužilo mi to drive neskutečně, ale určitě ne rychlost švihu, ale jeho dráha - která se s tím ale dá perfektně trénovat ), jenže je to asi jako každá věc o pravidelném tréningu, bez toho progress nebude. Takže kdo si to koupi a parkrat s tim bude cvičit to jsou vyhozene prachy. Pro mě ideální cvičení večer doma.
Ona to bude asi kombinace... co pises, tak 8Mph je samo o sobe docela hodne. Ty si koupil i ten set s radarem?
Doma s tim machas na zahrade ci to lze i do bytu (asi ne kvuli delce).

11.9.2017
10
Hodnocení
5
13
Jméno
Luděk
koupil jsem jen tycky ( na amazonu to bylo lehce levneji ), radar jsem koupil jinde to vyšlo levneji. na doma to uplne neni, sviham na zahrade. šlo by i doma, ale neni to komfortni - šviham těsně nad zemí a to by mohla podlaha lehce odnést.