Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Super nabídka, nebo podvod?

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
HI (HCP)
+-15
Ahoj všem. Hraju doleva, tak mne to zaujalo. Nicméně mi to přijde až podezřelý. Myslíte, že je to reálný, nebo nějaký podvod? Kradené, fejk apod...

6696
 
Ta cena se ti zda nizka?
Za me asi jen tolik, ze second hand ty hole vetsi hodnotu nemaji.
Ono je totiz dost jedno, kolik je MOC novych... kdo to chce si to koupi a nafituje, ten kdo na to nema a jde do second handu neda za 3 dreva 12K.

Kazdopadne muze to byt i fake, i kradene... nicmene zanovni veci s navodem a zavazicky nebyvaji corka. V bagu toto nenosis. Navic davaji i vice shaftu.

Over all podezrele to neni o nic vice, nez mnoho jinych inzeratu. Mrkni na to a uvidis. Mozna maji i fakturu.
 
Jinak ten clovek prodava jinde i dalsi hole doleva... nehledal bych v tom nic vice.
 
Vpodstatě na ali, koupíš tuto sadu , ale TS. Bude to origo, to ti nikdo neřekne, když je vše odtamtud. Kolega má callawaye železa cca 2 roky, chová se k nim jako prase, stály 3K, od z origo shopu identické , jen jiná cenovka, letos jsem s ním mluvil, říkal, že ještě rok a jdou do světa . Za tyto peníze, přegripuješ.
 
Ta cena se ti zda nizka?
Za me asi jen tolik, ze second hand ty hole vetsi hodnotu nemaji.
Ono je totiz dost jedno, kolik je MOC novych... kdo to chce si to koupi a nafituje, ten kdo na to nema a jde do second handu neda za 3 dreva 12K.

Kazdopadne muze to byt i fake, i kradene... nicmene zanovni veci s navodem a zavazicky nebyvaji corka. V bagu toto nenosis. Navic davaji i vice shaftu.

Over all podezrele to neni o nic vice, nez mnoho jinych inzeratu. Mrkni na to a uvidis. Mozna maji i fakturu.
Nizka se mi nezda, ale prijatelna. Podle fotek (zvetsenych na FB), ty hole vypadaj fakt netknute. Zatim jsem na urovni, ze me kvalita holi fakt nepali, ale prislo mi to zajimavy.
Diky moc za info. ;-)
 
Vpodstatě na ali, koupíš tuto sadu , ale TS. Bude to origo, to ti nikdo neřekne, když je vše odtamtud. Kolega má callawaye železa cca 2 roky, chová se k nim jako prase, stály 3K, od z origo shopu identické , jen jiná cenovka, letos jsem s ním mluvil, říkal, že ještě rok a jdou do světa . Za tyto peníze, přegripuješ.
Z Ali taham drobnosti, nenapadlo by me tam koupit hole. Ale i to je asi mozny.
Diky.
 
Z Ali taham drobnosti, nenapadlo by me tam koupit hole. Ale i to je asi mozny.
Diky.
Pokud byste někdo měl zájem, mám jedny z Ali doma. TaylorMade RSi 1, na regular shaftu:)
6699
 
Taky jsem na tyhle Titleisty koukal. Být na pravo, tak bych po nich ihned skočil co se tam objevily. Sice je už pro sebe mám, ale synovi by se určitě taky líbily.
Jestli jsou ještě volné a hraješ na levo tak neváhej, to je dobrej nákup.
 
Taky jsem na tyhle Titleisty koukal. Být na pravo, tak bych po nich ihned skočil co se tam objevily. Sice je už pro sebe mám, ale synovi by se určitě taky líbily.
Jestli jsou ještě volné a hraješ na levo tak neváhej, to je dobrej nákup.
Dik. Zvazuju to porad.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom