Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sunset Cup 2020: Praha

V kalendáři akcí 19.jamky: 22 dates

Stav
Uzamčeno.
Dotázek pro @requo a @Marklar
chápu to dobře tak, že když v Hodkovičkách budu mít na kakékoli jamce víc jak 5 ran, neovlivní celkový výsledek nijak mé hcp?
Děkuji R
Aby byl výsledek hraný na 9 jamek přípustný, musí být odehráno všech 9 jamek.
jednotlivá kola - jedna hrací kategorie HCP 0 - 54 pro muže i ženy ze svých odpališť dle HI. Při více jak 5ti ranách nad par jamky se míč zvedá a jamka škrtá. Hraje se na stablefordové body.
 
Dotázek pro @requo a @Marklar
chápu to dobře tak, že když v Hodkovičkách budu mít na kakékoli jamce víc jak 5 ran, neovlivní celkový výsledek nijak mé hcp?
Děkuji R
Aby byl výsledek hraný na 9 jamek přípustný, musí být odehráno všech 9 jamek.
jednotlivá kola - jedna hrací kategorie HCP 0 - 54 pro muže i ženy ze svých odpališť dle HI. Při více jak 5ti ranách nad par jamky se míč zvedá a jamka škrtá. Hraje se na stablefordové body.
Ahoj, ne zcela. Uvádíme, že po 5 ranach nad par jamky míček zvedáme a jdeme dal. Je to jen kvůli plynulosti hry, abychom na každém 3paru nehráli 9 ran a více.... Pokud bys na každé jamce odehrála 5 ran nad par tak pravděpodobně dojde ke zhoršení tvého HI, ale to záleží na tom jaké jsi měla ostatní hry. Možná, ze tento výsledek nebude započítávat do výpočtu HI. Projdeme to podrobněji ve středu..?
 
Huraaaaaaa, druhý Sunset bude skvělý. První nám trošku propršel, ale zítra to bude v Hodkovičkách parádní. 😂
5DDA5427-A040-44DD-9CCB-8927E39CD854.jpeg
 
Máme za sebou druhý Sunset. Lepší počasí bylo znát kam jsme se jen podívali. Padla spousta nádherných ran i pár jadrných slov :) každopádně to s vámi bylo prima odpoledne a už se těšíme na další kolo (pondělí na Zbraslavi).
Na vítěze @Jirka 4 s jeho 30 Stbl body dnes nikdo neměl a zvítězil o parník, další zaznamenání hodný výsledek měla @NaBednu a tak krásných 20 bodů stačilo tentokrát pouze na 3 místo. Ceny pro všechny 3 již máme připravené a předáme při nejbližším setkání. Dnes všichni účastníci zapisovali výsledek na všech jamkách - žádný škrt. Gratuluji :cool:

Do celkového pořadí už pomalu začínají také zasahovat bonusové body za GIR na 3parových jamkách. Díky za hru a těšíme se na příště.
IMG-2009.jpg
1590009551870.png
 
Já děkuji za zorganizování akce! A za možnost, že jsem si první turnaj odehrála mezi "svými". :)
Do konce června nestíhám další, ovšem zapracuji na přípravě 💪 a od července budu pravidelným účastníkem.:)
 
Sere pes na @Jirka 4 a @NaBednu s jejich zadrženejma HCP. Ale vidíte to 4. místo?!?! @requo že ty sis vzal k srdci moji radu, že máš začít hrát rovně?!
na 1 zahral krasnou rovnou ranu, jen stal do praveho lesa :D
 
na 1 zahral krasnou rovnou ranu, jen stal do praveho lesa :D

No tak to je jasný, protože ještě posledně stál rovně na FW a zahrál luxusní banán na driving!
 
Sere pes na @Jirka 4 a @NaBednu s jejich zadrženejma HCP. Ale vidíte to 4. místo?!?! @requo že ty sis vzal k srdci moji radu, že máš začít hrát rovně?!
jelikož jsem se vlastně dostala na bednu, zvažuji změnu nicku na
Z bedny
ale to už by tu nějaký jeden závistivý manažer asi nezkousl.... (šlapu ti zkrátka na paty, co? :devil:)
 
tak dnes další povedený Sunset na Zbraslavi. Kdo se bál počasí, tak přišel o parádní hru bez jediné kapky deště. Ilja prokázal, že mu to jde a potvrdil na Zbraslavi "vítězství". Míčky pro první 3 umístěné a cena pro vítěze je už připravená. Gratulujeme a těšíme se za týden.

pondělí 1.6. Zbraslav. přihlášení na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=612244173

a přikládáme ještě aktuální pořadí Sunset Cup. Bonusové body za GIR doplníme během zítřejšího dne.
1590436230113.png
 
Milí účastníci pondělního turnaje (25.5.2020), na čgf jsou nyní k dispozici opraveny automatické přepočty našich nových HI. Na serveru čgf byla technická chyba, na kterou se i díky našemu turnaji přišlo a vše by již nyní mělo být v pořádku.

Výsledky zmíněného turnaje: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=612244152
díky za nahlášení chyby a vyřízení. už jsem se bál, že by aktuální vzorce umožnili snížit, i když jsem zahrál jedno z nejhorších kol za poslední dva roky :cool: už se mi svět (ta golfová část) zase točí na správnou stranu :)
 
Včera proběhlo další kolo Sunsetů. Tentokráte nám počasí opravdu přálo a Sunset to byl se vším všudy. @Vojtys_1, Lukáš K. už u nás mají připravené míčky za výborné umístění, Kateřina K. navíc i malou cenu. (Michal se coby jeden z organizátorů nepočítá a tak odměňujeme dalšího v pořadí :))

těšíme se na další kolo v pondělí 8.6. tentokráte na Černém Mostě. Přihlášení: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=615854432

1591088352664.png


1591088363190.png
 
Ty mede, tak já zahraju konečně jednou pořádně, zkazim si zlepšením HI na "svém" turnaji a ani nevyhraju míčky. Tomu říkám kšeft. Jsem to ale hlava, panečku! :D

Pár fotek, bylo včera krásně

26784DA0-2AF3-4226-BF0D-59DD802E770D.jpeg 124F0C37-03BA-4BF7-B86D-1A29D70B052F.jpeg B6B80A22-9B89-4087-81C3-67F1C5368A4F.jpeg
8238DE26-1751-4958-A99D-A955C787B669.jpeg 569E6B21-6BC0-47A0-A720-D767E1E51EE1.jpeg BCE18443-EC2B-4957-ABF7-0FAA8328F973.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom