Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Sundaváte při hře rukavici?

Sundaváte rukavici (více možností)?

  • Rukavici používám jen na týčku, případně pro dřeva

    Hlasy: 0 0,0%
  • Rukavicuju jen v dešti

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    31
Jinak, stejně jsem z golfu opálená jak debil - podle výstřihu u trička, podle rukávů u trička, nohy podle kraťasů a ponožek, takže jedna ruka opálená míň než druhá už je prkotina. 😁
 
A já jsem si bláhový myslel, že je to kvůli ukotvení torze na konci hole , při drsnosti gripu, otlakům a krvavým zraněním😆😳😎.
Rukavici na pravé ruce nenosí protože většina gripů má různou tvrdost pro spodního úchopu. Ověřeno , proto nemám rukavice.
 
Upraveno moderátorem:
Hrál jsem bez rukavic, otlaky jsem nikdy neměl a ani jsem neměl pocit že je někdy budu potřebovat. Jak ale člověk hraje začíná lépe vnímat švih a měl jsem pocit že se mi hůl při impaktu mírně v ruce protáčí. Nechtěl jsem ji držet křečí tak jsem zkusil rukavici a to pomohlo. Cítím to lépe než před tím. Nasadím na jedničce a sundám až na konci. Vydrží pár měsíců a to jí používám min. 2x týdně. Ale bez ní to jde taky. Šlo hlavně o ten pocit mirného krutu v dlani.
 
že většina profíků tak hraje

Je někdo ze známějších jmen, kdo rukavici nepoužívá? Nějak si neuvědomuji, na PGA, že bych někoho viděl?
 
Je někdo ze známějších jmen, kdo rukavici nepoužívá? Nějak si neuvědomuji, na PGA, že bych někoho viděl?
Tak zrovna @bohumil.koval se chlubil, že díky omotávkám rukavice netřeba 🤭

Profík „bez” je opravdu málo vídaný úkaz, také si žádného známého nevybavuji. Ale při European Tour na Albatrosu jsem jednoho viděl, jméno mi bohužel v paměti neutkvělo.
 
Je někdo ze známějších jmen, kdo rukavici nepoužívá? Nějak si neuvědomuji, na PGA, že bych někoho viděl?

Bez rukavice hraje Fred Couples nebo Corey Pavin, z mladších Jonathan Byrd, Lucas Glover, Robert Streb, Victor Perez.

Jinak převážná většina hráčů bez rukavice patuje a velká část bez rukavice čipuje.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom