Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Stručný průvodce pravidly vydán

Než jsem včera večer napsal svůj příspěvek, tak jsem si připravil dotaz p. Libecajtovi, který jsem mu emailem poslal dnes v 7.32, odpověď mi k dané otázce dorazila někdy dnes po poledni. Níže přikládám celou komunikaci - odshora dolů.

---
Michal Šatal (19.jamka) - 16. dubna 2020 7:32:

Dobrý den,

na 19.jamce, českém golfovém fóru vyjma jiného řešíme (tato diskuse https://www.19jamka.cz/threads/strucny-pruvodce-pravidly-vydan.2190), že počátkem loňského roku bylo snad ze strany čgf přislíbeno, že v roce 2019 bude dostupná čeština do užitečné mobilní aplikace Oficiálních golfových pravidel (https://apps.apple.com/fi/app/rules-of-golf/id1435204099). Doposud ovšem čeština dostupná není a nedaří se mi najít nikde oficiální zmínku, kdy by tak mohlo být. Mohl bych poprosit o informaci, kterou bych tam mohl zveřejnit - jestli se překlad stále plánuje a kdy se na něj můžeme těšit?

Díky za pomoc a i díky za dle mého názoru skvělé fungování čgf v této době
S úctou a pozdravem
Michal Šatal

---
Aleš Libecajt (ČGF) - 16. dubna 2020 12:44:

Dobrý den, pane Šatale.

Od léta roku 2018 jsme pracovali na překladu pravidel, tvorbě všech tří publikací, osvětě, seminářích atd.

V našem plánu byla také česká mutace pro R&A – tedy jak web tak i App (obojí je propojené). Vlastně už jsme byli před podpisem smlouvy (březen 2019), ale nakonec jsem se rozhodli vše pozastavit - pro představu, samotná mutace stojí 6 500 GBP, nepočítaje naše náklady – to ale nebyl hlavní důvod. V té době bylo totiž víceméně jasné, že WHS začne platit od 2020 a ČGF se přihlásila hned do první vlny spuštění. V té době se stalo WHS prioritou. Jakmile dokončíme WHS – ještě probíhají dokončovací práce – vrátíme se k původní myšlence pravidel.

Hned také odpovím na nevyřčenou otázku, žádný konkrétní termín vám však sdělit nedokážu.

Děkuji za pochopení i za Vaší pochvalu v závěru. Hezký den

---
Michal Šatal (19.jamka) - 16. dubna 2020 13:49:

Dobrý den,

prima, díky za zprávu, i vysvětlení - je mi to jasné. Mohl bych Vaši odpověď v daném vlákně na fóru 19.jamka zveřejnit?

Děkuji, s pozdravem a přáním pěkného dne a mnoha sil do dalšího dnů
Michal Šatal

---
Aleš Libecajt (ČGF) - 16. dubna 2020 13:52:

Klidně můžete, hezký den
Takže je to o prachách... Už chápu proč Maďaři to mají a Češi ne, prostě ČGF nezaplatilo 6500 Liber. Klidně nás poslali mezi rozvojové země.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom