Stoka

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,301
2,558
123
Jméno
Martin Kopčák
Už dlouho jsem tu nebyl. Jsem rád, že si dokážu i po delší době udržet úroveň svých příspěvků...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

alda

Mazák fóra
29.2.2016
807
369
73
Wien
Jméno
Ales Dana
ano odkalovani pry funguje

kamarad mi totiz tvrdil, ze existuje test, kdy do pulky kalisku nalejes mleko a pridas trosicku slivovice. Kdyz se zrazi nepit, pry obsahuje methylalkohol. Zkouseli jsme na srazu a opravdu se domaci alkoholy srazily v mleku ale kupovane ne. Mozna v kupovanych jsem nejake latky navic nebo jsou slabe

Chemici mi rekli, ze to je uplna blbost. Pry se to jmenuje denaturace bilkovin

manwe

Nováček
2.11.2018
15
17
3
www.biteit.cz
Hosi, nechtel bych vam resit vasi uzasnou a vecnou debatu, ale nechcete si to vzit do zprav? nema to absolutne nic spolecneho s timto tematem. diky.

(nemohl by to tu nejaky admin promazat? diky)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,061
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Hosi, nechtel bych vam resit vasi uzasnou a vecnou debatu, ale nechcete si to vzit do zprav? nema to absolutne nic spolecneho s timto tematem. diky.

Admin / náčelník je @requo. Když ho ve zprávě takhle oslovíš - @requo - dostane se k němu ta zpráva vcelku rychle. Určitě tě promaže nebo přesune do stoky. Neboj.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,806
3,051
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Slysel jsi nekdy o testu slivovice mlekem?
O testu ne. Ale někde jsem slyšel o odkalování slivovice mlékem.
Vyčleněno z diskuse "Nový závislák" - pro podobné "nové" diskuse si vytvořte nové vlákno v Hospůdce. Vlákno primárně slouží představení @manwe.

Admin / náčelník je @requo. Když ho ve zprávě takhle oslovíš - @requo - dostane se k němu ta zpráva vcelku rychle. Určitě tě promaže nebo přesune do stoky. Neboj.
Částečně pročištěno.

NOVALEN

Nováček+
20.10.2018
48
43
18
32
Praha
Jméno
Lenka
Měl si na mysli @mkopcak ?

Nebo ti jen vypadlo písmenko jako mě?
Jen se divím, že jazykový guru @NOVALEN nereagoval.
No hlavně, že jste se oba pobavili jak puberťáci (ale spíš jak debilové).
Debilové??? Ty jsi opilý nebo zfetovaný?? Tady nejsi mezi tvýma kamarádama z hospody !!!!!!!!! Tak se chovej slušně....

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: mkopcak

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,602
1,144
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Debilové??? Ty jsi opilý nebo zfetovaný?? Tady nejsi mezi tvýma kamarádama z hospody !!!!!!!!! Tak se chovej slušně....
Neřeš. Další do sbírky. :devil:

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
612
437
63
KHGCS
Do hospody nechodím, nepiju alkohol ani nefetuji.

Ale koukám, že jsem trefil “hřebíček na hlavičku”. Mě to přijde stejně vtipný, jako tvůj komentář k mému překlepu. :cool:

P.S. A ty víš, co je to slušnost?

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
612
437
63
KHGCS
Naučila. Jen špatně.
Už jsem tě jednou žádal, aby ses k mým příspěvkům nevyjadřoval.
Takže ještě jednou - nereaguj na jakékoliv mé příspěvky. Nemám o tvé reakce zájem.