Stoka

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,781
Hodnocení
1,907
123
Jméno
Martin Kopčák
Už dlouho jsem tu nebyl. Jsem rád, že si dokážu i po delší době udržet úroveň svých příspěvků...

alda

Mazák fóra
29.2.2016
683
Hodnocení
270
73
Wien
Jméno
Ales Dana
ano odkalovani pry funguje

kamarad mi totiz tvrdil, ze existuje test, kdy do pulky kalisku nalejes mleko a pridas trosicku slivovice. Kdyz se zrazi nepit, pry obsahuje methylalkohol. Zkouseli jsme na srazu a opravdu se domaci alkoholy srazily v mleku ale kupovane ne. Mozna v kupovanych jsem nejake latky navic nebo jsou slabe

Chemici mi rekli, ze to je uplna blbost. Pry se to jmenuje denaturace bilkovin

manwe

Nováček
2.11.2018
11
Hodnocení
17
3
www.biteit.cz
Hosi, nechtel bych vam resit vasi uzasnou a vecnou debatu, ale nechcete si to vzit do zprav? nema to absolutne nic spolecneho s timto tematem. diky.

(nemohl by to tu nejaky admin promazat? diky)

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,788
Hodnocení
1,885
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Hosi, nechtel bych vam resit vasi uzasnou a vecnou debatu, ale nechcete si to vzit do zprav? nema to absolutne nic spolecneho s timto tematem. diky.

Admin / náčelník je @requo. Když ho ve zprávě takhle oslovíš - @requo - dostane se k němu ta zpráva vcelku rychle. Určitě tě promaže nebo přesune do stoky. Neboj.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,210
Hodnocení
2,505
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Slysel jsi nekdy o testu slivovice mlekem?
O testu ne. Ale někde jsem slyšel o odkalování slivovice mlékem.
Vyčleněno z diskuse "Nový závislák" - pro podobné "nové" diskuse si vytvořte nové vlákno v Hospůdce. Vlákno primárně slouží představení @manwe.

Admin / náčelník je @requo. Když ho ve zprávě takhle oslovíš - @requo - dostane se k němu ta zpráva vcelku rychle. Určitě tě promaže nebo přesune do stoky. Neboj.
Částečně pročištěno.