Stoka

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,038
3,328
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Stoka - téma pro přesuny diskusí z témat, která v daném tématu dlouhodobě nemají co dělat a nejsou dostatečně nosná na vypreparování do samostatného vlákna. Prostě - odpad.

Upraveno:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,485
2,988
123
Jméno
Martin Kopčák
Napadlo mě to naposledy v Hořehledech, nakousnuto s @mkopcak, nicméně zatím ve fázi nápadu. Když jsem se s tím pochlubil @doktordee, byl jsem upozorněn na možnou kolizi s Pravidlem 7 - Cvičení. O co jde:

V hořehledech je mezi jamkovištěm 5 a odpalištěm 6 bývalý green jedničky, nevyužitý (myšleno herně). Když bych na něj umístil praporkovou tyč s 19.jamkou a někde cestou udělal "dobrovolné" odpaliště s tím, že si můžete zkusit zahrát na 19.jamku, nebo zapatovat, nebo co já vím cestou an 19.jamkou, bylo by to dle Pravidel nedovolené cvičení, nebo by to bylo možné? V pravidle 7 mi přijde, že pokud by to bylo prohlášeno za cvičný green, tak by to v rozporu ani při soutěžních kolech být nemuselo?

By i malá hřiště mohlio mít svoji/naší 19.jamku. :) Taková keška fóra, kdo pokoří všechny 19.jamky. :)
@doktordee zbytečně straší! Vyrobíme billboard o rozměrech malého letiště, na kterém bude napsáno: "TOTO JE CVIČNÝ GREEN 19. JAMKY A KDO SI TU NEZAHRAJE CVIČNÝ PUTT, TOMU UPADNĚ PINĎOUR!" A tím to pravidlově ošetříme!

RobertSlajs

Mazák fóra
13.1.2017
996
969
103
Jméno
Robert Šlajs
@doktordee zbytečně straší! Vyrobíme billboard o rozměrech malého letiště, na kterém bude napsáno: "TOTO JE CVIČNÝ GREEN 19. JAMKY A KDO SI TU NEZAHRAJE CVIČNÝ PUTT, TOMU UPADNĚ PINĎOUR!" A tím to pravidlově ošetříme!
No jo, ale pak se na 19.jamku budou hlásit samí kluci, tohohle se holky neleknou :) Musí to být genderově vyvážené:D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: macdav

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,485
2,988
123
Jméno
Martin Kopčák
No jo, ale pak se na 19.jamku budou hlásit samí kluci, tohohle se holky neleknou :) Musí to být genderově vyvážené:D
Jasné, upravuji: "TOTO JE CVIČNÝ GREEN 19. JAMKY A KDO SI TU NEZAHRAJE CVIČNÝ PUTT, TOMU UPADNE/ NAROSTE PINĎOUR!" To je myslím fér!

RobertSlajs

Mazák fóra
13.1.2017
996
969
103
Jméno
Robert Šlajs
Jasné, upravuji: "TOTO JE CVIČNÝ GREEN 19. JAMKY A KDO SI TU NEZAHRAJE CVIČNÝ PUTT, TOMU UPADNE/ NAROSTE PINĎOUR!" To je myslím fér!
Perfektní, noví členové se jen pohrnou:D!

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,485
2,988
123
Jméno
Martin Kopčák
Perfektní, noví členové se jen pohrnou:D!
Prosím @doktordee , aby mi k tomu navrhl nějaké logo. Prosím ať jsou písmena pokud možnost stejně daleko od sebe...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

RobertSlajs

Mazák fóra
13.1.2017
996
969
103
Jméno
Robert Šlajs
Jen abys to špatně nepochopil a nebyl pak zklamanej. Podle mě to Martin myslel tak, že chlapům upadne a ženskejm naroste. Né, že chlapum s malym naroste. :p:D:D:D:D:D:D:D
To je dalsi utok, ja se snad prihlasim k Moravakum, s tebou hrat nechci

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: mkopcak

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,485
2,988
123
Jméno
Martin Kopčák
Moraváci maj všichni malý pinďoury nebo proč se s nima chceš seskupovat? Dáte dohromady jednoho velkýho?

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: RobertSlajs a Jerry

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,022
2,106
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Neblbni kocoure ... co se škádlívá, rádo se mívá. Kdybych si tě nevšímal, byl bys smutnej. ;)

RobertSlajs

Mazák fóra
13.1.2017
996
969
103
Jméno
Robert Šlajs
Moraváci maj všichni malý pinďoury nebo proč se s nima chceš seskupovat? Dáte dohromady jednoho velkýho?
Přesně tak, dáme dohromady obřího a půjdeme s ním na @Jerry ;) Protože co se škádlívá, rádo se mívá:D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: mkopcak

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,485
2,988
123
Jméno
Martin Kopčák
Přesně tak, dáme dohromady obřího a půjdeme s ním na @Jerry ;) Protože co se škádlívá, rádo se mívá:D
:-D...sme trochu utekli od tý cvičný jamky...i když vlastně možná vůbec ne...

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,022
2,106
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
:-D...sme trochu utekli od tý cvičný jamky...i když vlastně možná vůbec ne...
Já jen čekám, kdy už zasáhne administrátor ... :D

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,038
3,328
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Administrátor časem zasáhne, to víte, nevím, co dělat s tím množstvím placek a ručníku, co všichni najednou chcete a přeci jen, tohle vlákno zmoderované bude, páč je v pravidlové poradně a tady balast dlouhodobě nemá co dělat.

Ale přemýšlím, že když už mám eshop, že bych dal na golfovice takový odpustek... 10 blbých příspěvků - za stovku. :) Nic, jakmile si vyhrajete, tak to pak buď já, nebo @JanKostalCZE či @RazoR přesune do stoky (Mimo mísu, buď nové vlákno Stoka, nebo něco jiného, co nás napadne). Dík.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan a RobertSlajs

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,485
2,988
123
Jméno
Martin Kopčák
Administrátor časem zasáhne, to víte, nevím, co dělat s tím množstvím placek a ručníku a přeci jen, tohle vlákno zmoderované bude, páč je v pravidlové poradně a tady balast dlouhodobě nemá co dělat.

Ale přemýšlím, že když už mám eshop, že bych dal na golfovice takový odpustek... 10 blbých příspěvků - za stovku. :) Nic, jakmile si vyhrajete, tak to pak buď já, nebo @JanKostalCZE či @RazoR p5esune do stoky (Mimo mísu, buď nové vlákno Stoka, nebo něco jiného, co nás napadne). Dík.
Navrhuju vlákno " Robertův malý pinďour"!