Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Štiřín

Díky @macdav za echo! :)

Oběd v ceně mi vyhovuje, stejně tam když jdu se ženou, si jídlo zpravidla dáme. Pro mě 600 kč za 18jamek v příjemném parkovém prostředí na takový ten pohodový domácí golf kousek od Prahy je pecka cena a to, že nevyužiju vířívku, saunu atd je mi jedno.

Pokud se nepletu, tak se dá využít sauna i dohromady, prostě si to nastřádat... a potom už ta sauna má větší smysl, než ta půlhodina. Za mě rozhodně produkt, na který se každý rok těším a jsem rád, že je. I letos nakoupím (a protrpím 9.jamku, ale jednou ji dám normálně, snad už). :)
 
Upraveno:
@JardaK - marketingový začátečníci. Je to tam kvůli tomu, aby ta cena vyskočila co nejvejš a tudíž ta sleva vypadala co nejlíp. Moc dobře vědí, že určité procento oběd nevyužije a ještě větší procento nevyužije ten wellness. Ale levnější by to bez toho nebylo.

Pro marketingové začátečníky, bych to viděl jako moje žena, super cena na golf ani nepůjdem, dáme si saunu a oběd...
 
Myslim, ze to, ze to je nejpopularnejsi voucher na slevach jiz nekolik let samo o sobe dava odpoved na to, proc to nemeni... asi jim to funguje.

Za me je to dobra value... to hriste mam rad a jidlo jsem tam mel vzdy dobre. Vyrivka je pokus o cisty upsale + zvyseni value toho voucheru. Proc ne... navic celkem ferove umoznuji spojit nevyuzite vyrivky do jedne navstevy. To je pomerne unikatni vec, co jine slevomaty nedelaji.
 
Pardon, dotaz. Je Stirin otevren? V TT neni moznost rezervace tee, ale na strankach se to tvari, ze otevreno je. 🤔 A jestli nekdo vi i cenu 9/18. Chci se kouknout na tu prokletou jamku c.9. ;) Dekuju
 
Pardon, dotaz. Je Stirin otevren? V TT neni moznost rezervace tee, ale na strankach se to tvari, ze otevreno je. 🤔 A jestli nekdo vi i cenu 9/18. Chci se kouknout na tu prokletou jamku c.9. ;) Dekuju

Pry druha polovina dubna, dle bestgolfu. Si tam ale pro jistotu zavolej.
 
Ve středu hra na Štiříně.
Musím říct že příjmené překvapení. Krásné ferveje, vysekané rafy. Grýny taky celkem jezdily. Odpaliště, jak kde. Na 4, tříparu, byla zakrytá polovina grýnu.
A dokonce i marshall fungoval na hřišti, několikrát nás přijel zkontrolovat a pobavit se.
7275
 
Upraveno:
Dnešni bouřkový den na Štiřině. Jednou dokonce přerušeno.
Hřiště takový standard zde. Co mě vadilo byly odpaliště rozsekane na všech jamkach. Přijde mi, že to vubec nemění.
Jinak jak bylo mokro, tak hřiště bylo fajn. Grýny trochu pomalejší.
7594
 
To je foceno ve směru hry? To se jako musíš trefit do té mezery mezi stromy? Drsnej teeshot ... :)
 
To je foceno ve směru hry? To se jako musíš trefit do té mezery mezi stromy? Drsnej teeshot ... :)
jj, ikonická jamka č. 9, idálně 200 m (z kopce) před vodu a druhou ranou alespoň 150 m přes vodu.
7595
 
Byl teď někdo? Mam jeste vouchery, tak premyslim jestli vyuzit ted, nebo az v zari...
 
Dneska Štiřín. Vcelku spokojenost, aktuálně krásný stav. Odpaliště slabší, ale to je už klasika. Ferveje super, grýny hratelné. Co mě ale teď překvapilo, byl pohled do skorekarty:


I zde diskutovaná "nejtěžší jamka v ČR" - devítka má HCP index jamky na Štiříně až 3. Před ní se jako "nejtěžší" dostala jamka číslo 6. I když bylo odpaliště u šestky ještě na "vyhlídce", určitě mi nepřišla obtížnější, než devítka, kde i když se zadaří, v podstatě nikdy nepálíte z roviny. Zajímavé. Šestka má žluté odpaliště nyní na úrovni červených, dole. Výrazně se tím jamka zlehčí (to ale neznamená, že i tak to nejde poslat do lesa).
 
Dneska Štiřín. Vcelku spokojenost, aktuálně krásný stav. Odpaliště slabší, ale to je už klasika. Ferveje super, grýny hratelné. Co mě ale teď překvapilo, byl pohled do skorekarty:


I zde diskutovaná "nejtěžší jamka v ČR" - devítka má HCP index jamky na Štiříně až 3. Před ní se jako "nejtěžší" dostala jamka číslo 6. I když bylo odpaliště u šestky ještě na "vyhlídce", určitě mi nepřišla obtížnější, než devítka, kde i když se zadaří, v podstatě nikdy nepálíte z roviny. Zajímavé. Šestka má žluté odpaliště nyní na úrovni červených, dole. Výrazně se tím jamka zlehčí (to ale neznamená, že i tak to nejde poslat do lesa).
Jo uvažování páně Procházky je někdy (většinou) nevyzpytatelné 🤭
 
Jo uvažování páně Procházky je někdy (většinou) nevyzpytatelné 🤭

Ten by si na tobě smlsnul. Normování hřiště se řídí přesně danými parametry, které jsou prostě definované fyzickými stavy na jamce v době normování. Je potřeba si uvědomit, že norma je v základnu platná pro hráče s HCP 0, pro které je dle mého 9ka snazší než 6ka. Zatímco HCP 54 - 36 má na obou těchto jamkách další ránu navíc. Přenormování zjevně proběhlo loni, je otázkou za jakého stavu hřiště a zda do výsledného pořadí jamek mohl a chtěl mluvit např. provozovatel.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ten by si na tobě smlsnul. Normování hřiště se řídí přesně danými parametry, které jsou prostě definované fyzickými stavy na jamce v době normování. Je potřeba si uvědomit, že norma je v základnu platná pro hráče s HCP 0, pro které je dle mého 9ka snazší než 6ka. Zatímco HCP 54 - 36 má na obou těchto jamkách další ránu navíc. Přenormování zjevně proběhlo loni, je otázkou za jakého stavu hřiště a zda do výsledného pořadí jamek mohl a chtěl mluvit např. provozovatel.
Ano máš pravdu, ale součástí normování je i „subjektivní” posouzení normovatele, na základě kterého může výsledky exaktního výpočtu částečně korigovat.
BTW. letos došlo k přenormování Kunětické Hory a i když je hřiště díky jinému sekání (myšleny rafy) herně přívětivější, došlo ke změkčení normy (i o 4 rány).
 
Ano máš pravdu, ale součástí normování je i „subjektivní” posouzení normovatele, na základě kterého může výsledky exaktního výpočtu částečně korigovat.

To určitě mohl a proto to tam píšu:).

BTW. letos došlo k přenormování Kunětické Hory a i když je hřiště díky jinému sekání (myšleny rafy) herně přívětivější, došlo ke změkčení normy (i o 4 rány).

Netuším co myslíš pojmem "změkčení"?
 
Netuším co myslíš pojmem "změkčení"?
Přídání ran k dobru a to až o 4 oproti normě 2013
 
Ať je to jak je to, šestka na Štiříně je teď výrazně snazší, zvlášť když je odpaliště žluté na úrovní červeného. Bral bych tam hrát jamkovku a mít tam tu jedinou ránu k dobru teď. :)
 
Ať je to jak je to, šestka na Štiříně je teď výrazně snazší, zvlášť když je odpaliště žluté na úrovní červeného. Bral bych tam hrát jamkovku a mít tam tu jedinou ránu k dobru teď. :)
Dneska se na Stirine hraje z originál odpališt - tedy i šestka z horního kopce.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom