Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Štiřín

Ty voe prosímtě @requo neříkej mi, žes do týhle díry zaputtoval?!
dnes puttuje jak buh, tos u nej nevidel, neco ho osvitilo
 
Všichni jsme hráli jako bozi. :cool: V dobré společnosti dobrá hra. :up:
Tak asi jediný, kdo tam hrál včera tužku jsem byl já.
 
V pátek hřiště pro mě parádní. Ale vždycky si tak říkám, že ani ikonické jamky se nemají přehánět. Samozřejmě mluvím o devítce. Vzdálenosti vypadají takto:

000790.jpg


Prostě v duchu - řekli jsme si, že 500 metrů bude tak prostě bude, poručíme větru dešti! Je to tedy výzva, ale začíná, zdá se mi, skorem být nehratelná. Stromy už vytváří docela tunel, před vodou - ještě že já své rány netvaruju, letí do lesa, ale rovně :) Škoda, pro mě, že není poslední jamka kratší a že třeba poslední 8má jamka nekončí někam pod současná odpaliště devítky. Přišlo by mi to přirozenější. Pak devítka první rána přes vodu...

Jo, a krásně to tam teď kvete. :)
 
Upraveno:
V pátek v rámci "výjezdu jamky". Hřiště mi přišlo v dobrém stavu, greeny jako vždy pomalé, ale na to si musí tady člověk zvyknout. Trochu zklamání, že na šestce se hrálo z kratších odpališt a ne až z lesa za brankou.
Já to beru, že ty "tunely" na tomhle hřišti k tomu patří...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Škoda, pro mě, že není poslední jamka kratší
Naopak... jamka cislo 9 resi brutto vysledek hrace pro pripade, ze je kratky a rovny, a mel by tudiz nezanedbatelnou vyhodu proti vsem ostatnim. :D
 
V sobotu jsem opět zavítal na mé oblíbené hřiště v okolí PRAHY . Nevím jak, kde , ale tady místní pravidla vč. Peněžního postihu, ve výčtu pokut mi chybělo jen za, trefení stromu. Toto jsem ještě neviděl na žádném hřišti . Mnoho jsem jich sice neobjel, protože mám své oblíbené, kde se rád vracím. Abych si jen ne stěžoval , tak na recepci birdie karta zdarma . Hřiště super kondice. Počasí, nevím , jak to dělám, přijíždím od Prahy sem tam kapka , po odbavení, sluníčko , končíme hru a vyjíždí mě směr Praha a hustý déšť. Náhoda?? Štěstí?? Asi , ne , objednáno s 10-ti denním předstihem. Prostě se nám ŠTIŘÍN odměnil za oddanost a oblibu.
Foto upozornění finančního postihu za prošvihu, divotu , řízků , biozon , ne uhrabání písku a nevím čeho všeho jsem ne pořídil , GDPR
Jak to je jinde??
 
zítra se tam chystáme...na webu je v Místních pravidlech věta: Tresty za porušení zákazu jsou stanoveny Provozním řádem hřiště . A Provozní řád hřiště na webu není. Tak nevím.
 
A kolik je tedy ten postih? :)
Ma Marshal s sebou POS terminal a umi EET? :)
 
A kolik je tedy ten postih? :)
Ma Marshal s sebou POS terminal a umi EET? :)
500,- až 100,-Kč za jednotlivou položku, jestli si dobře pamatuji. Ale divot, uhrabat a vrátit řizek je snad běžné.
 
500,- až 100,-Kč za jednotlivou položku, jestli si dobře pamatuji. Ale divot, uhrabat a vrátit řizek je snad běžné.
přesně
 
Je
zítra se tam chystáme...na webu je v Místních pravidlech věta: Tresty za porušení zákazu jsou stanoveny Provozním řádem hřiště . A Provozní řád hřiště na webu není. Tak nevím.
Je tam taková houpací přenosná tabulka na první jamce.
 
Tak. Dneska s @Dáša. Dohráno. Crivit míčky, stejně jako cokoliv jiného, se snadno ztratí i ve vodě i v lese. Nevidím rozdíl. :cool: Fairwaye mokré, greeny zapískované, dohromady jsme potkaly 3 flajty po 2 lidech...Jídlo nic moc, musely jsme vybrat z poledního menu, v restauraci byla nějaká hromadná akce, z jídelního listku by to trvalo moc dlouho, nestihly bychom tee time na druhou devítku. Myslím, že na dlouho mám Štiřín v kolonce " splněno ". Za tu cestu to nestojí.
 

Přílohy

  • DSC_9641.JPG
    DSC_9641.JPG
    105,3 KB · Zobrazení: 314
  • DSC_9644.JPG
    DSC_9644.JPG
    103,7 KB · Zobrazení: 312
Já si dovedu představit, jak bych hrál z červenozelenýho, modročernýho možná i fialovooranžovýho kolíku. Sice by to bylo s trestem, možná i s DQ za zvednutí míčku a jeho natýčkování na kolík ale šlo by to. Jen nevím jak by se mi povedlo do libovolně barevného kolíku vstoupit. Obráceně by to bylo asi dost bolestivý ale šlo by to, ale takhle ... ??? :eek::eek::eek::p:p:p:D:D:D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já si dovedu představit, jak bych hrál z červenozelenýho, modročernýho možná i fialovooranžovýho kolíku. Sice by to bylo s trestem, možná i s DQ za zvednutí míčku a jeho natýčkování na kolík ale šlo by to. Jen nevím jak by se mi povedlo do libovolně barevného kolíku vstoupit. Obráceně by to bylo asi dost bolestivý ale šlo by to, ale takhle ... ??? :eek::eek::eek::p:p:p:D:D:D
zelezne tycko a kladivo do kazdeho bagu :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom