Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Štiřín

Zámecké vřiště v parku nedaleko od Prahy super ve velkém vedru, kde se člověk schová.
Asi nešlo udělat jinak, ale nevyřešený driving, který je mimo areál a musí se autem zpět na hřiště.
Chce to být přesný, jinak se špatně hraje z poza stromů:), poslední jamka je 5par přes vodu, kde se dobře topí míčky :)
restaurace je hodně zajímavě architektonicky řešena, oblouky atp. a myslím, že jsem k fee dostal i poukázku na oběd.
 
Toto hriste mam rad. Ma atmosferu... ma napad. K tomu krasne prostredi (byt tam asi maji problem s vlhkosti).
Jamky jsou kratsi (coz mi vyhovuje), ale vyzaduji presnost.

Restaurace vari slusne btw.

Jak tu uz nekdo psal... tak jamka c. 9 je i Par 9 :)
 
ja tam byl vzdy na podzim, takze vsude miliardy listi, hriste totalne podmacene, ale letos uz bych tam chtel jit v lete, kdyz je hriste v normalni kondici :)
 
Štiřín mám cca 20 minut cesty z domova, takže jsem tam loni byl častým návštěvníkem. Hřiště se mi líbí z prostého důvodu: celé se dá krásné zahrát jen železy a to ještě s rozumným výsledkem, ale dokáže i pěkně zavařit, viz již zmíněná 9. Není problém na ní zahrát i 12. Jakmile nejste druhou ranou za vodou, tak šance na solidní výsledek klesá geometrickou řadou. Jinak se letos na něj opět těším. Také má velkou výhodu o nevýhodu v jednom. Je techničtější a proto jsem na něm nikdy neměl problém s přeplněností, párkrát jsem tam byl s kolegou dokonce úplně sám. Nevýhoda je taková, že se dá narazit na flight, který hřiště naprosto ucpe. Naštěstí přechody mezi jamkami nejsou nepřekonatelné a neposlušný flight se dá obejít a na nedohranou jamku se vrátit později.
 
Štiřín - krása. Kolik pohádek se tu natáčelo? :)

Včera s @jan poprvé. Dvakrát devítka a oběd. Za mě - pohádka, tedy hra ne, ale hřiště ano, taková parková Augusta mezi hřišti, co jsem zase navštívil. Připomnělo mi to procházku mezi rododendrony v Průhonicích. Všude vzrostlé stromy, spousta stínu. Je hodně technické, takže až na dvě jamky v podstatě bez driveru, železa postačují, když člověk zkrotí ego a přestane si myslet, že v těch lesních tunelech mu to poletí rovně. Pokud nejsou rovné rány, a spoléháte na to, že se vám drive stočí po vyhlídkovém letu nat lesem zpátky - nestočí. Stromy jsou doopravdy vysoké. A rostou tam houby - nikové! Líbí se mi to. Odpaliště některá horší, greeny mi přijdou v pohodě, ale každý jiný. Nelíbí se mi jamka č. 3 - která není parková a je vedle drivingu a prostě vizuálně k tomu hřišti nějak nepatří, zase působí jednoduše. Bohužel krade míčky, páč hned vedle za plotem v autu je driving. :( Kousek od Prahy, skvělé na golfovou procházku, s vynikajícím obědem. Měl jsem hráškový krém a lososový salát, vynikající na léto. Mňam. Určitě tam se ženou často zavítáme - vouchery ze slev, kdy cca za 1000 Kč (nebo kolik) máte o víkendu hru i s obědem - parádní nabídka. Take za mě - líbilo. A zase úplně jiné.

Jsem úplný poználista... v jednom týdnu nová hřiště pro mě: Karlštejn, Yard Resort, Štiřín, zítra Dýšina... to je směska.
 
U me plati hodnoceni, co jsem daval.
Za vcera bych jen dodal, ze fw byly ve velmi dobrem stavu a obed (hovezi na vine se stouchancema) byl vytecny!
 
Byl jsme ve středu dopoledne a zklamání s grýnů.
Písek a vysoká tráva, takže to bylo více než kdy jindy dost o štěstí, alespoň v mém případě.
Listí ještě na hřišti moc nebylo, takže jinak fajn, až na ty grýny....
S výsledkem spokojen, druhá devítka dokonce za +5.
Jestli bude příští rok akce 18tka s obědem zase si koupím.
 
Byl jsme ve středu dopoledne a zklamání s grýnů.
Písek a vysoká tráva, takže to bylo více než kdy jindy dost o štěstí, alespoň v mém případě.
Listí ještě na hřišti moc nebylo, takže jinak fajn, až na ty grýny....
S výsledkem spokojen, druhá devítka dokonce za +5.
Jestli bude příští rok akce 18tka s obědem zase si koupím.

Jj, taky budu příští rok kupovat, pro procházku s @kristyna ideální, páč máme kousek hlídací babičku. Když nás koupí víc, tak bychom si tam mohli zahrát i ve více lidech, nějakou tu spolhru, domluvit si termín. Ale až to bude v plném květu.
 
Jj, taky budu příští rok kupovat, pro procházku s @kristyna ideální, páč máme kousek hlídací babičku. Když nás koupí víc, tak bychom si tam mohli zahrát i ve více lidech, nějakou tu spolhru, domluvit si termín. Ale až to bude v plném květu.
není to protimluv?
pro procházku s @kristyna ... když nás koupí víc ... hra ve více lidech .... :D
a nakonec všichni do bazénu ;)
 
není to protimluv?
pro procházku s @kristyna ... když nás koupí víc ... hra ve více lidech .... :D
a nakonec všichni do bazénu ;)

Není. Jsou to dvě různé akce najednou. Koupím několik pro svoji procházku s @kristynou, ale jednou půjdeme rádi i s dalšími v rámci spolhry. :) Holky necháme jít spolu a pánové je budou v jiném flajtu zdály obdivovat. :)

Štiřín mám rád, je to přesně tak hřiště na tu procházku, jední jamka, která se mi hodně nelíbí, je ta třetí, tuším ten skorovací čtyřpar. Nehodí se tam.
 
Není. Jsou to dvě různé akce najednou. Koupím několik pro svoji procházku s @kristynou, ale jednou půjdeme rádi i s dalšími v rámci spolhry. :) Holky necháme jít spolu a pánové je budou v jiném flajtu zdály obdivovat. :)

Štiřín mám rád, je to přesně tak hřiště na tu procházku, jední jamka, která se mi hodně nelíbí, je ta třetí, tuším ten skorovací čtyřpar. Nehodí se tam.
Ta trojka mi nevadí, co mi vadí je pětka, tří-par, který je šikmo. A teď ve středu jsem dokonce zkoušel hrát osmičku, která je "dogleg" přímo skrz stromy. A celkem to šlo :)
 
Ta trojka mi nevadí, co mi vadí je pětka, tří-par, který je šikmo. A teď ve středu jsem dokonce zkoušel hrát osmičku, která je "dogleg" přímo skrz stromy. A celkem to šlo :)
Souhlas. 5tka je svina. :)

Jamek co se nekde nekam nehodi je na kazdem hristi zpravidla mnoho. Tady ji mam celkem rad, neb je to jedna z mala, kde je siroka fw a lze tam hezky scorovat.
 
Dneska navštíveno - všude mokro, sychravý podzim. Greeny krapet pomalejší, ale v pohodě. Jinak díky parkovému charakteru - a haldám listím všude, bohuel i na ferveji, hledání míčku je spíš pravidlem i když víte, kam letí. Osvědčily se dneska žluté míčky. Mnohde jsou žlutá odpaliště už na červených, která sem tam jsou předsunutá. Nicméně, na hřišti odpoledne klid.
 
Včera jsem byl se synkem hrát (viz foto v příslušné sekci). Hřiště bylo v luxusní stavu, jen rychlost greenů dost proměnlivá, ale to je prostě Štiřín.
Vřele doporučuji! Byla to krásná jarní (no, včera možná letní) procházka.
 
IMG_0248.JPG
... zase Štiřín :) , protože už začaly kvést rododendrony a ještě nejsou komáři (vodní plochy jsou na bahně, takže brzy začne líheň :(), bylo to ještě lepší než minule a navíc skóre +3 po quadruple-bogey na 2. jamce :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom