Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Štiřín - fee 18, oběd, sauna + vířivka za 590 Kč

Díky za upozornění :), už jsem to chtěl vyzkoušet vloni a nějak to nevyšlo. Tak holt letos... :D
 
byl jsem na tom pred par lety, ale z casovych duvodu jsem jen hral, ale i tak to bylo super :)
 
Kupuji kazdy rok vice kusu. Skvela nabidka a umoznuji to cerpat i postupne.
Navic je to hriste prima.
 
Tuhle akci mam taky rád, jídlo zatím vždycky slušný, wellness jsem zatím nevyužil. Ale po 9. jamce by bylo mnohdy potřeba[emoji6]
 
Zaujala mě ta sauna, 30 min v sauně není úplně moc (jasně, je to v ceně, nestěžuji si) - ale dá se využít? Resp. to je tak na jednu otočku. Ne že bych nutně musel saunu přes jaro/léto... Ale chápu to asi tak, jednou se prohřát v sauně a osprchnout a paks e plácnout do výřivky. :)
 
taky mi to přijde zvláštní, ale není to důvod proč jsem si to koupil :)
Jinak saunu "beru" v zimě a myslím, že má smysl tak třikrát za sebou s pauzou.
 
Je to jednoduche... vezmes si 30m a dalsich 30 doplatis.
Ale dobre je, ze oni ti umozni cerpat saunu v jiny den co zbytek... a muzes si toho pak prinest vice. :)
To je az ultra fair nabidka myslim.

Kazdopadne fee na 18 jamek s obedem za ty penize je super i bez sauny. :)
 
Ahoj, vloni na jaře a předloni byly ručníky osušky na podzim už ne. Takže ručníky s sebou, nevím jak to bude letos?? Jinak sauna je v místnosti s výřivkou a čas ten je cca, podle obsazenosti, obsluha nebyla dochvilná, jinak super.
 
Zaujala mě ta sauna, 30 min v sauně není úplně moc (jasně, je to v ceně, nestěžuji si) - ale dá se využít? Resp. to je tak na jednu otočku. Ne že bych nutně musel saunu přes jaro/léto... Ale chápu to asi tak, jednou se prohřát v sauně a osprchnout a paks e plácnout do vířivky. :)
Michale, doufám že to plácnutí nemá nic společnýho s Bubo Bubou :)
 
Upraveno moderátorem:
Michale, doufám že to plácnutí nemá nic společnýho s Bubo Bubou :)
Copak tady, to se ještě dá snést, ale už jsem to párkrát viděl na reklamních poutačích - tuším Aquapark Staré Splavy - to je teprve paráda :D
Až teď jsem si všiml, že je to tu i v titulku - au to bolí, ale já ho nepsal ...
 
Copak tady, to se ještě dá snést, ale už jsem to párkrát viděl na reklamních poutačích - tuším Aquapark Staré Splavy - to je teprve paráda :D
Až teď jsem si všiml, že je to tu i v titulku - au to bolí, ale já ho nepsal ...
Jasný beru jako k pousmání, ale docela jsem zvědavej jak by se tvářili v Aquaparku, kdybych se dožadoval toho velkého ptáka :)
 
Moje chyba, opraveno. :)

---
Taky akce vyuzijeme. Kupuju dva. Diky za tip!
 
Nevím jak letos, ale předloni to šlo rozdělit i na 2 osoby, takže jsem si udělal s přítelkyní výlet, obešli jsme spolu devítku (ona jako procházku), pak jsem přítelkyni poslal do sauny a výřit se a já jsem si v klídku vyrazil na druhou devítku. Po hře společný oběd a za cenu voucheru+jednoho obědu jsme měli hezký den. Takže letos kupuju zase :D
 
Docela by mě zajímalo, když to má takovou úspěšnost, jestli jim to neparazituje pak na jiných fee... předpokládám, že by to jinak dlouhodobě nedělali. Ale je hezké vidět, že i pěkná a udržovaná 18tka může být v podstatě kdykoli za 600 stovek.
 
Stirin je devítka ne?

Jj, máš pravdu, náčelníku, přepsal jsem se. Devítka (akce je na 2x9 jamek). Platí to stejně - prostě pohodový den s obědem kousek od Prahy za 600, prima. :)
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom