Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Štiřín - fee 18, oběd, sauna + vířivka za 590 Kč

Je tam super i ta restaurace.
Pred 2,5 lety kdyz jsem byl v zacatcich, jsem tam potkal i staryho kamose @ati u obeda.

Skoda jen ze ten driving je na druhe strane, ale jinak prijemna cena za 18 jamek :) a kdyz je prolozis obedem .... to je pak parada :) Pekne s plnym brichem znovu na 1. tycko.
 
Je tam super i ta restaurace.
Pred 2,5 lety kdyz jsem byl v zacatcich, jsem tam potkal i staryho kamose @ati u obeda.

Skoda jen ze ten driving je na druhe strane, ale jinak prijemna cena za 18 jamek :) a kdyz je prolozis obedem .... to je pak parada :) Pekne s plnym brichem znovu na 1. tycko.
Já bych tomu spíš říkal pohodová procházka v nádherným parku. Rád si dám pauzu v restauraci mezi devitkama. O golfu to ale moc není...
 
Upraveno moderátorem:
nevíte jestli to jde udělat tak že já bych šel hrát a přítelkyně zatím využila tu saunu a výřivku? Nebo to musí vyčerpat jeden člověk? Taky jsem to chtěl vloni koupit ale nestihl jsem.
 
nevíte jestli to jde udělat tak že já bych šel hrát a přítelkyně zatím využila tu saunu a výřivku? Nebo to musí vyčerpat jeden člověk? Taky jsem to chtěl vloni koupit ale nestihl jsem.
Asi bych to moc neřešil. Je tam napsáno: Jednotlivé části balíčku si můžete rozdělit na více návštěv. Využité části pak budou vyznačeny na voucheru a budou evidovány na recepci klubu. Takže je to jasný.
 
Jde to, resp. kdyz jsem to minule nevyuzil, tak se me pani na recepci ptala, zda to nedaruji sve polovicce :)
 
Na Štiříně mám absolutní rekord. Před asi 5ti lety v úplných začátcích s Hcp okolo 49 jsem s ženou vyrazil na Štiřín. První devítka mě stála 17 balonů (slovy sedmnáct) !!! Druhou jsem dodnes nevím jak obešel s jedním.:)
 
Na Štiříně mám absolutní rekord. Před asi 5ti lety v úplných začátcích s Hcp okolo 49 jsem s ženou vyrazil na Štiřín. První devítka mě stála 17 balonů (slovy sedmnáct) !!! Druhou jsem dodnes nevím jak obešel s jedním.:)
Velmi podobný zážitek, mazák s HCP 36(já...:):):)), jsem tam za osmnáctku neměl co lovit v bagu, ani už radši nevím kolik jsem jich tam nechal, rozdíl je v tom že jsem nezlepšil tu druhou devítku, ztrácel jsem pořád...:):):)
 
Velmi podobný zážitek, mazák s HCP 36(já...:):):)), jsem tam za osmnáctku neměl co lovit v bagu, ani už radši nevím kolik jsem jich tam nechal, rozdíl je v tom že jsem nezlepšil tu druhou devítku, ztrácel jsem pořád...:):):)
To je vyhoda nas kratasu :)
My svou porci micku vysypeme az na 9tce :))

Ale je pravda, ze rododenron na jamce cislo 1 by mohl vypravet.
 
Na jamku č. 9 jsem tehdy šel cca - 6 co se míčků týče. A to jsem jsem hrál jen irons prvním rokem.
Hřiště ve mě zanechalo hluboké dojmy, ještě pár let tam nemusím :)
 
Na jamku č. 9 jsem tehdy šel cca - 6 co se míčků týče. A to jsem jsem hrál jen irons prvním rokem.
Hřiště ve mě zanechalo hluboké dojmy, ještě pár let tam nemusím :)
Doporucuji shlednout na youtube videopruvodce.
"Rovna prvni rana zelezem za horizont"
"Prihra a snadny par..." :D

Jinak minulej rok jsem tam dal 46 stbl / 99 ran :)
 
Já tam byl taky jako novic a tohle hřiště má potenciál odradit začátečníky od pokračování v golfu. Sebemenší nepřesnosti trestá a když už má člověk pocit, že to má za sebou, přijde 9.jamka:) Tam nechá člověk balony, co mu ještě zbyly a jde domů jak spráskanej pes:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom