Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Štiřín - fee 18, oběd, sauna + vířivka za 590 Kč

Už jsem to psal ve vláknu o hřišti. Na 9ku se mi osvědčila taktika 1W do vody, drop hezky na rovinu a podle chuti od 4i po 3w za cestu a potom z cca 120-130 m na green. A při troše štěstí par. Jinak pozor na místní nepsané pravidlo, birdie stojí champagne pro celý flight.:p
 
Už jsem to psal ve vláknu o hřišti. Na 9ku se mi osvědčila taktika 1W do vody, drop hezky na rovinu a podle chuti od 4i po 3w za cestu a potom z cca 120-130 m na green. A při troše štěstí par. Jinak pozor na místní nepsané pravidlo, birdie stojí champagne pro celý flight.:p

Ja tam birdie jednou v zivote zahral, z mnoha pokusu, ale byl jsem sam tak to vyslo levne :)
Moje strategie byla 5W pred vodu, 5 W pres vodu a 7i (nebo 8i) na green. Ta druha rana je neprijemna kdyz musim stat ve svahu dolu
 
Ja uz to jednou i pres tu vodu druhou dal... ale pak sla 3. do restaurace a bylo to zase obvykla naloz. :D

PS: jsem rikal, ze videopruvodce tohoto hriste je fakt sranda :D
 
Paráda, dík za upozornění, koupeno, loni se nám tam s @kristyna líbilo. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom