Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Stejná délka holí

alda

Guru fóra
Opet jsem po delsi dobe narazil na clanek o stejne delce zelez. Kdyz jsem s golfem zacinal, tak mne hned napadlo, ze by bylo zrejme fajn mit vsechna zeleza o stejne delce. Clovek by mel jeden postoj na vsechno. Ale ne... kazda je jinak dlouha.
Jak se NATO divate vy. Bylo by to prinosne nebo ne
 
Zaujal mě s tím Dechambeu či jak se píše jeho jméno.
Pro mě by to bylo určitě přínosem a zjednodušením.
Zase by to ale zmenšilo rozdíl v délce ran jednotlivými železy.
 
Mně by vadilo jak by mi v bagu o sebe cinkaly hlavama. A hrát z fw by 3-4i už nebyla taková frajeřina [emoji41]
 
Davide proč?
Koupíš bag, kde jsou hlavy v drážkách a nic cinkat nebude.
Na tvůj druhý problém je taky snadné řešení. Všechny hole včetně wedgí budeš mít tak dlouhé, jako máš teď 3i. Budeš frajer pořád :)
 
V drážkách? Takový Nike nemá... a s délkou 3i bych mohl mít problém se vzdáleností <180m! To by mohl být dost zásadní problém! :-D obzvláště u příher do grýnu. Vidím to úplně živě!!!
 
Cobra to zacala prodavat, takze to brzy bude mozne zkusit.
Me by pomohli hole delky PW. Jen by asi trosku chybela delka :)
 
Davide, nike nebude mít za chvilku vůbec nic, budeš muset koupit něco jiného. ..
S tou délkou si poradis, ti věřím :)
 
Už jste někdo měl s Cobrou a stejnou délkou štěstí? Jste tu ze shopů, určitě už jste to měli v ruce. :)
 
My uz pro letos cobru nemame :( alespon ne fitting, nejake hole snad prijdou
 
joo, stejná délka je fajn, ale vyrobit ty hole tak, aby správně fungovaly, je docela alchimie ... nic méně, pokud někdo chce do toho ty peníze dát a nechat si je správně "naladit" při stejné délce shaftů, směle do toho ... rozhodně to ale není o tom, že se jen něco pokrátí na délku jedné hole .. je to fakt dřina vše správně udělat, aby to fungovalo jak má
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom