Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Statistiky obtížnosti za rok 2016 Teetime

Seppper

Guru fóra
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
6,8
Našel sem v Teetime aplikaci následující statistiky za rok 2016. Lze to procházet i dle hřišť, docela zajímavé.
Screenshot_2017-04-21-13-45-10_cz.mobilesoft.teetime.jpg
Screenshot_2017-04-21-13-45-24_cz.mobilesoft.teetime.jpg
Screenshot_2017-04-21-13-45-37_cz.mobilesoft.teetime.jpg
Screenshot_2017-04-21-13-45-44_cz.mobilesoft.teetime.jpg
 
Ten stirin uplne chapu, je to dlouhy a prvni ranu hrajes zelezem :(
Berovice 13 mi do hlavy nejde :D
a kaskada jako nejlheci nad 18 taky ne
 
Cihelny a Ypsilonku chápu, obě hřiště nejsou vůbec lehký. 10. jamka v Alfrédově je nepříjemná, hlavně rána do kopce na ten patrovej green. Pak už sem kromě Molitorova nikde nehrál, z toho co tam je.
 
Predpokladam, ze jsou to stejne statistiky obtiznosti jako ma golfparada, tzn. prumerne stbl z turnaju
 
Predpokladam, ze jsou to stejne statistiky obtiznosti jako ma golfparada, tzn. prumerne stbl z turnaju

Jj. taky myslim, ze to je obdobne www.golfparada.cz. btw jsem u ni docela zvedav, jak se vyporadaji v principu na pra u byt zapomenut. Jedna vec je zobrazovat nezgrupovane statistiky a vysledky jednotlivych turnaju na cgf, druha vec grupovat a verejne poskytovat statistiky jednotlivcu. To v novem pojeti osobnich udaju muze byt na hrane, zvlast u amateru.

Ale hriste a jednotlive jamky jsou fajn. @Dusko - neuvazovali jste o tom pridat obdobne udaje i na golfcourses?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom