Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Šťastný golfista - naše golfové radosti a radůstky!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Na světě se málo chválí a málo sdílí radost. Kdo ví, kdo za to může, jestli výchova, naše zařazení v Evropě atp. Bojíme se pochlubit, mít veřejně radost. I toto fórum je sem tam někdy více negativně zaměřené, jak na svojí hru, tak na upozorňování různých nešvarů, které se mohou zlepšit u sebe či u ostatních. A často se ignoruje, co je dobré, málokdy se chválí a pak se šíří obecně blbá nálada. A přitom golf je tak krásný a všechny věci okolo jakbysmet. Pojďme se průběžně nabíjet nezištnou golfově-pozitivní energií!

Do tohoto vlákna tedy patří:
  • pochvala sebe sama, co se mi na golfu povedlo, nebo skoro povedlo (společné se hrou, kolem golfu atp)
  • pozitivní zážitek z golfu, co jste zažili, nebo viděli a máte z toho radost - úspěch člena rodiny, společná hezká hra...
  • cokoli, co vám při golfu napumpovalo radost a chuť do života - nové součást vybavení, hezký výsledek, jídlo na golfu, fairplay...
  • co stojí za zmínku z golfového prostředí a je čistě pozitivní zpráva - prostě takové ty hezké příběhy, které nemají zapadnout
  • ...
Je jedno, jestli velká nebo malá radost. Všechny sem patří! A klidně i s fotkami. :)

PS: Minimum reakcí na ostatních, pokud vás příspěvek zaujal, potěšil a dodal energii, využijte "To se mi Líbí, Shot!"
 
Tak já se pochválím. Už jsem byl dvakrát trénovat v indooru, což je přesně o dva tréninky víc než loni. Mám ze sebe radost:)
 
Patřím obecně řečeno mezi delší hráče a přestože hraji golf teprve 4 roky, tak se mi stále vyhýbá trefit Eagle. Už jsem byl tolikrát hodně blízko. Každým rokem je to minimálně 5 - 10 dlouhých patů do Eagle a furt nic.

A v loňském roce se mi téměř podařil. Resp. tak napůl - na jamce číslo 10 ve Slavkově na pětiparu to byla první do outu, druhá (vlastně třetí) 300 m drive, 9i na green, 3m pat do jamky.

Tak alespoň takto. Hlavně že vím ze to jde.

HIO - to je jiná kapitola. Na to jsem ještě moc mladej. Resp. při cca 1000 pokusech se mi zatím nezdařilo. I když jsem někde četl, že průměrný profík trefí HIO jednou za 1500 pokusů. Takže už se těším na rok 2019 - 2020.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom