Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Startovné a ceny na turnajích

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
  1. Jaká je dle vás přiměřená výše startovného na turnaji?
  2. Má dle vás výše startovného ladit s cenou fee (na dražším hřišti dražší startovné)?
  3. Jste raději, když je v ceně turnaje i jídlo nebo spíše uvítáte, že je startovné nižší a případné občerstvení si koupíte?
  4. Hrajete jen pro pocit ze hry nebo i kvůli cenám pro vítěze (koukáte, o co se v daném turnaji hraje)?
  5. Má pro vás pohár nějakou cenu nebo raději uvítáte hmotnou výhru?
 
1. na klasickem klubovem turnaji 300-500
2. startovne by melo byt podle turnaje, ne podle ceny fee
3. u teto otazky jsem na vazkach, nechci jsem za jidlo rad, nekdy se ho ani nedotku
4. hlavne pro zabavu
5. radeji pohar nez micky a rucnik :)
 
1. 200-500 Kč, podle toho, jaký je to turnaj a jaké jsou ceny
2. Ne. Předpokládám, že fee není v ceně.
3. Bez jídla. Někdy nemám hlad vůbec, někdy zase nemám na to konkrétní jídlo chuť.
4. Koukám o co se hraje, ale turnaje si podle toho nevybírám.
5. Trofej je nejvíc :) Hmotná cena taky potěší, hlavně pokud souvisí s golfem.
 
3) celkem na me zabira jidlo po turnaji. Ty bagetky do bagu me vetsinou nesedi - nejim veprove :))
4) Na ceny kdyz jde o nejakou tour
5) Tez radsi hezkou trofej. Lepsi nez basa lahvacu piva co nepiju. :) A rucniky a micky uz tez ne :)) Auta neurazi. :))
 
  1. tak do 300
  2. ne
  3. nektere kluby jsou proslavene spatnou kuchyni, tak jsem radeji když si nekdy muzu vybrat
  4. pocit ze hry. Vyher uz není tolik jak na zacatku :)
  5. ted uz radeji golfovou hmotnou cenu , poharu uz mam dost
 
  1. 1.200,-
  2. očekávám to
  3. raději s jídlem - neumím si z jídeláku vybrat, tohle rozhodování nesnáším.
  4. už jen pro pocit z vítězství :D - dělám si srandu... baví mě ta hra, projít se i s cizými, snažit se, neudělat si ostudu, předvést se ;)
  5. pohár vždy potěší, na ceny a dárky obecně jsem velmi nevděčný - míčky ano, ty se hodí. Co nemá fajfku posílám dál.
 
1/     200-500
2/     ne
3/     Bez jídla, úroveň stravování je většinou velmi nízká. Čest výjimkám, Marjánky, Dýšina, Čertovo Břemeno, Krumlov.
4/     Turnaj hraji vždy na vítězství, a pro cenu. ;)
5/    Jenom žádné poháry a podobné lapače prachu. 
 
Tak na to koukam, ze se asi na zadnem dohromady nesejdem.
 
doktordee řekl:
  1. 1.200,-
  2. očekávám to
  3. raději s jídlem - neumím si z jídeláku vybrat, tohle rozhodování nesnáším.
  4. už jen pro pocit z vítězství :D - dělám si srandu... baví mě ta hra, projít se i s cizými, snažit se, neudělat si ostudu, předvést se ;)
  5. pohár vždy potěší, na ceny a dárky obecně jsem velmi nevděčný - míčky ano, ty se hodí. Co nemá fajfku posílám dál.
"co nemá fajfku posílám dál" :) souhlasím :) .....dobrý koment
 
Mozna separatni vlakno na vymeny brandove nevhodneho vybaveni... ja posilam fajfku zasadne do vody :))
 
ja s fajfkou nehraju. zustava doma :D
 
Ad 1) do 500,-
Ad 2) ano
Ad 3) a jídlo: když jsem plánoval letos indoorový turnaj (uznávám, jen indoor), tak byla možnost mít součástí turnaje rout, nicméně startovné by tím pádem muselo být dražší, jsem nakonec rád, že jsem se na to vykašlal, protože jídlem se skutečně nedá zavděčit všem. Takže za sebe raději startovné bez jídla a nebo naopak s jídlem, ale dostatečně širokou nabídkou (což je vlastně téměř protichůdné)
Ad 4) zatím neřeším, pro zábavu
Ad 5) hlavně ne "neprodané" oblečení
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom