Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Srixon

bohumil.koval

Guru fóra
Docela by mne zajímal názor fora na otázku SRIXON.( zn vítěze THE OPEN).
Ano, jsou to krásné hole a výrobky s anglickou precizností, jen jejich majitelé nechtějí slyšet, že hrají s DUNLOPY, které mají za podřadnou značku a přitom obchodní název SRIXON byl primárně určen jako lepší fy pro Japonský a přilehlý trh. Ano dnes tam patří ( portfolia) i ostatní nejluxusnější značky matky Dunlop.
U nás se se Srixny, taky roztrhal pytel, vyměňují ji za Titleist a už ten první šťastný majitel, měl příběh o síru SRIXNOVI,nechtěl nic o Dunlopu slyšet, jak je to jinde.?
 

Přílohy

  • 787BD132-35E1-47A1-94F4-8AA4F11C7F8B.jpeg
    787BD132-35E1-47A1-94F4-8AA4F11C7F8B.jpeg
    53,4 KB · Zobrazení: 340
  • 10E38524-C1A7-41A5-A606-C6F99D40A5C2.jpeg
    10E38524-C1A7-41A5-A606-C6F99D40A5C2.jpeg
    82,6 KB · Zobrazení: 285
Moc rád hraju s jejich míčema. Oblíbil jsem si yellow z star xv jsou fakt super. Železa se mi taky moc líbí . Mám rád klasickej vzhled ne 100 vychytavek k prdu :D
 
Taky sem váhal mezi Mizunem a Srixonem ale nemožnost Srixon nikde vyzkoušet rozhodla pro Mizuno.
Nově mám ale 2 iron Z U85 a ten vzhled a zvuk je fantastický.
 
Docela by mne zajímal názor fora na otázku SRIXON.( zn vítěze THE OPEN).
Ano, jsou to krásné hole a výrobky s anglickou precizností, jen jejich majitelé nechtějí slyšet, že hrají s DUNLOPY, které mají za podřadnou značku a přitom obchodní název SRIXON byl primárně určen jako lepší fy pro Japonský a přilehlý trh. Ano dnes tam patří ( portfolia) i ostatní nejluxusnější značky matky Dunlop.
U nás se se Srixny, taky roztrhal pytel, vyměňují ji za Titleist a už ten první šťastný majitel, měl příběh o síru SRIXNOVI,nechtěl nic o Dunlopu slyšet, jak je to jinde.?
No ono je to trochu složitější než píšeš. Hlavně se nejedná o anglickou značku, ale o japonskou. Srixon jako takový patří pod SRI Sports Limited, která je součástí Sumitomo Rubber Industries, potažmo Sumitomo Group.
Celkem přehledně je to popsáno na wikipedii a to včetně informace jak se to má s Dunlopem (o tom samotném můžeš najít info na wiki Dunlop Slazenger, nebo Sports Direct) - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Srixon.
Jinak osobně mám sady želez 565 a 965, driving iron u65, hybridy h65 a balóny ad333.
Hole jsou to prostě parádní (vzhled, zvuk a především pocit při odpalu), takže pokud někdo uvažuje o nákupu nových holí tak myslím že se jedná o skvělou volbu.
Jinak vítězství Lowryho na The Open je pro Srixon samozřejmě parádní reklama, o tom žádná :)
 
A aby to bylo jeste slozitejsi, tak do toho konglemeratu Sumitomo Group patri i napr. i XXIO, Cleveland.... A firma Cleveland po znovuobnoveni produkce zelez pod svou znackou v podstate prevzala a vylepsila "litou produkci" od Srixonu + pouzila zjevne i svou zkusenost (duvod puvodniho kroku zruseni produkce jsem dodnes nepochopil...). A Cleveland se dost se pochlapil, pro nas amatery jsou to hole prvotridni. Uz v minulosti to byla znacka znama tim, ze dela udajne nejlepsi lite hole na svete. A kvalitu muzu potvrdit, stejne jako pocit z zelez i hybridu Srixon.
 
Taky sem váhal mezi Mizunem a Srixonem ale nemožnost Srixon nikde vyzkoušet rozhodla pro Mizuno.
Nově mám ale 2 iron Z U85 a ten vzhled a zvuk je fantastický.
Nevím jak často měníš hole, ale kdybys o tom někdy uvažoval tak..... mám Srixon. Byl jsem v GolfArts a tam mi kluci postupně na 565 a 765 dávali různé shafty, abych měl porovnání.
 
Nevím jak často měníš hole, ale kdybys o tom někdy uvažoval tak..... mám Srixon. Byl jsem v GolfArts a tam mi kluci postupně na 565 a 765 dávali různé shafty, abych měl porovnání.


Pokud si pravák tak věřím, že to není problém ale na levo to problém byl.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom