Srixon

bohumil.koval

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
GC LIPINY
HI (HCP)
19.4
P/L
Pravák
Značka
PING,TM, SC,Titleist,GT
Docela by mne zajímal názor fora na otázku SRIXON.( zn vítěze THE OPEN).
Ano, jsou to krásné hole a výrobky s anglickou precizností, jen jejich majitelé nechtějí slyšet, že hrají s DUNLOPY, které mají za podřadnou značku a přitom obchodní název SRIXON byl primárně určen jako lepší fy pro Japonský a přilehlý trh. Ano dnes tam patří ( portfolia) i ostatní nejluxusnější značky matky Dunlop.
U nás se se Srixny, taky roztrhal pytel, vyměňují ji za Titleist a už ten první šťastný majitel, měl příběh o síru SRIXNOVI,nechtěl nic o Dunlopu slyšet, jak je to jinde.?

Přílohy

ArmadOon

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Moc rád hraju s jejich míčema. Oblíbil jsem si yellow z star xv jsou fakt super. Železa se mi taky moc líbí . Mám rád klasickej vzhled ne 100 vychytavek k prdu :D

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
HI (HCP)
13,2
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Taky sem váhal mezi Mizunem a Srixonem ale nemožnost Srixon nikde vyzkoušet rozhodla pro Mizuno.
Nově mám ale 2 iron Z U85 a ten vzhled a zvuk je fantastický.

sob1662

Člen fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Docela by mne zajímal názor fora na otázku SRIXON.( zn vítěze THE OPEN).
Ano, jsou to krásné hole a výrobky s anglickou precizností, jen jejich majitelé nechtějí slyšet, že hrají s DUNLOPY, které mají za podřadnou značku a přitom obchodní název SRIXON byl primárně určen jako lepší fy pro Japonský a přilehlý trh. Ano dnes tam patří ( portfolia) i ostatní nejluxusnější značky matky Dunlop.
U nás se se Srixny, taky roztrhal pytel, vyměňují ji za Titleist a už ten první šťastný majitel, měl příběh o síru SRIXNOVI,nechtěl nic o Dunlopu slyšet, jak je to jinde.?
No ono je to trochu složitější než píšeš. Hlavně se nejedná o anglickou značku, ale o japonskou. Srixon jako takový patří pod SRI Sports Limited, která je součástí Sumitomo Rubber Industries, potažmo Sumitomo Group.
Celkem přehledně je to popsáno na wikipedii a to včetně informace jak se to má s Dunlopem (o tom samotném můžeš najít info na wiki Dunlop Slazenger, nebo Sports Direct) - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Srixon.
Jinak osobně mám sady želez 565 a 965, driving iron u65, hybridy h65 a balóny ad333.
Hole jsou to prostě parádní (vzhled, zvuk a především pocit při odpalu), takže pokud někdo uvažuje o nákupu nových holí tak myslím že se jedná o skvělou volbu.
Jinak vítězství Lowryho na The Open je pro Srixon samozřejmě parádní reklama, o tom žádná :)

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
16
P/L
Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
A aby to bylo jeste slozitejsi, tak do toho konglemeratu Sumitomo Group patri i napr. i XXIO, Cleveland.... A firma Cleveland po znovuobnoveni produkce zelez pod svou znackou v podstate prevzala a vylepsila "litou produkci" od Srixonu + pouzila zjevne i svou zkusenost (duvod puvodniho kroku zruseni produkce jsem dodnes nepochopil...). A Cleveland se dost se pochlapil, pro nas amatery jsou to hole prvotridni. Uz v minulosti to byla znacka znama tim, ze dela udajne nejlepsi lite hole na svete. A kvalitu muzu potvrdit, stejne jako pocit z zelez i hybridu Srixon.

Marklar

Mazák fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Taky sem váhal mezi Mizunem a Srixonem ale nemožnost Srixon nikde vyzkoušet rozhodla pro Mizuno.
Nově mám ale 2 iron Z U85 a ten vzhled a zvuk je fantastický.
Nevím jak často měníš hole, ale kdybys o tom někdy uvažoval tak..... mám Srixon. Byl jsem v GolfArts a tam mi kluci postupně na 565 a 765 dávali různé shafty, abych měl porovnání.

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
HI (HCP)
13,2
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Nevím jak často měníš hole, ale kdybys o tom někdy uvažoval tak..... mám Srixon. Byl jsem v GolfArts a tam mi kluci postupně na 565 a 765 dávali různé shafty, abych měl porovnání.

Pokud si pravák tak věřím, že to není problém ale na levo to problém byl.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom