Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ v Praze - st 13.12. od 18:00+

Stav
Uzamčeno.
Fajn, kdo dorazí, dorazí. Já budu na místě před šestou, měli bychom být jako minule, kdyžtak rezervace na "19jamka". :)
 
Díky všem co v předvánočním shonu na chvíli dorazili. V drobném počtu 4 statečných jsme zbytek patřičně pomluvili. V pořadí mrtvoly, omluvenkáře, sabotéry. :D

Zopáknem v lednu, bude klidněji. ;)
 
Díky všem co v předvánočním shonu na chvíli dorazili. V drobném počtu 4 statečných jsme zbytek patřičně pomluvili. V pořadí mrtvoly, omluvenkáře, sabotéry. :D

Zopáknem v lednu, bude klidněji. ;)
Prosím připomeň se mi zkraje ledna s tím srazíkem, abychom předešli tomu, že to vypustím z lebky;)
 
Pokud se stihnu vratit do Prahy, tak dorazim kolem 19.hod. Bohuzel jako ridic abstinent. PFP
Tak to bohužel nevyšlo a nestihl jsem dorazit. Omlouvám se a chápu, že na nás, kteří nedorazili, nezůstala nit suchá.. PFP
 
Díky všem co v předvánočním shonu na chvíli dorazili. V drobném počtu 4 statečných jsme zbytek patřičně pomluvili. V pořadí mrtvoly, omluvenkáře, sabotéry. :D

Zopáknem v lednu, bude klidněji. ;)

Oni to všichni vědí....jim zvonilo v uších :D jen netušili, kolikátí jsou v pořadí:up:
 
Díky všem co v předvánočním shonu na chvíli dorazili. V drobném počtu 4 statečných jsme zbytek patřičně pomluvili. V pořadí mrtvoly, omluvenkáře, sabotéry. :D

Zopáknem v lednu, bude klidněji. ;)
Jo, bylo to fajn, už dlouho jsem si takhle pěkně nezapomlouval. Hned se cítím lépe:)
 
Díky všem co v předvánočním shonu na chvíli dorazili. V drobném počtu 4 statečných jsme zbytek patřičně pomluvili. V pořadí mrtvoly, omluvenkáře, sabotéry. :D

Zopáknem v lednu, bude klidněji. ;)
Hlavně ne ve středu!!! :devil:
 
Jo, bylo to fajn, už dlouho jsem si takhle pěkně nezapomlouval. Hned se cítím lépe:)
Ja si rikal, proc cely vecer skytam. A vy jste na me mysleli:)
 
Jo, bylo to fajn, už dlouho jsem si takhle pěkně nezapomlouval. Hned se cítím lépe:)
Ja si rikal, proc cely vecer skytam. A vy jste na me mysleli:)
No, i tak se to dá říct. :)

Ufff, se mi ulevilo, já se bál, že jste třeba pomlouvali mě. Vy jste se ale vyřádili na
@macdav . A mimochodem, dobře jste udělali , to je ... jak ... , že.:eek:
 
Ufff, se mi ulevilo, já se bál, že jste třeba pomlouvali mě. Vy jste se ale vyřádili na
@macdav . A mimochodem, dobře jste udělali , to je ... jak ... , že.:eek:

Neboj, občas jsem měl ve škytání přestávku.... :p o to intenzivnějsší to určitě bylo
 
Neboj, občas jsem měl ve škytání přestávku.... :p o to intenzivnějsší to určitě bylo
Přesně. @Jerry neboj, vaše turecké soustředění nezůstalo bez povšimnutí. Samozřejmě s obrovskou důvěrou v to, ze nasbíráte patřičné zkušenosti pro RequoCup 2018 :)
 
Přesně. @Jerry neboj, vaše turecké soustředění nezůstalo bez povšimnutí. Samozřejmě s obrovskou důvěrou v to, ze nasbíráte patřičné zkušenosti pro RequoCup 2018 :)
Jóóó na zkušenosti se těšíme. Malinko mám obavy, aby se mi tam Robert s Lukášem neutrhli ze řetězu. Všichni si pamatujeme jejich oblibu pokoje č.5 na Kuňce. V Beleku pravděpodobně pokoj 5 nebude k dispozici ale je tam ultra all inclusive, tak jsem zvědav jak to ukočírujem :D:D:D
 
Jóóó na zkušenosti se těšíme. Malinko mám obavy, aby se mi tam Robert s Lukášem neutrhli ze řetězu. Všichni si pamatujeme jejich oblibu pokoje č.5 na Kuňce. V Beleku pravděpodobně pokoj 5 nebude k dispozici ale je tam ultra all inclusive, tak jsem zvědav jak to ukočírujem :D:D:D
Já bych tomu nechal volnej průběh:up: Pokoj č. 5 tam bude určitě taky a my se seznamujeme rychle :)
 
Já bych tomu nechal volnej průběh:up: Pokoj č. 5 tam bude určitě taky a my se seznamujeme rychle :)
No a už máme vnořenou soutěž. Kdo nás první dostane na 5-ku, vyhrál :cool:
 
No a už máme vnořenou soutěž. Kdo nás první dostane na 5-ku, vyhrál :cool:
A bude přímý přenos? Nebo aspoň denní zpravodajství? ;)
 
A bude přímý přenos? Nebo aspoň denní zpravodajství? ;)
Pokud bude zájem, můžem podávat denní hlášení. A máme další vnořenku. Budem se střídat v hlášení a následně bude ustanovena komise, která rozhodne, čí hlášení bylo nejpřínosnější. :D:D:D
 
Pokud bude zájem, můžem podávat denní hlášení. A máme další vnořenku. Budem se střídat v hlášení a následně bude ustanovena komise, která rozhodne, čí hlášení bylo nejpřínosnější. :D:D:D
S obrazkama :up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom