Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ v Praze - st 13.12. od 18:00+

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
PROSINCOVÉ posezení přátel 19.jamky v hospodě

Kdy: st 13.12. od 18:00+
Kde: Praha, Anděl - Restaurant/Pizzerie u Tučňáků (http://www.utucnaku.cz/), rezervace stolu na "19.jamka"
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...možná přijde i Koudelník.
Za kolik: -
Oficiální společenská akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

Přihlášení účastníci:
PS: Rezervace na jméno "19.jamka", stůl jako minule...
 
Upraveno:
Michale, vybíral jsi doufám termín podle směn personálu. David je v tomhle tak trochu autista. Jestli nebude mít svojí osobní servírku, na kterou je zvyklej, nebude s ním řeč :confused: ...
 
Michale, vybíral jsi doufám termín podle směn personálu. David je v tomhle tak trochu autista. Jestli nebude mít svojí osobní servírku, na kterou je zvyklej, nebude s ním řeč :confused: ...

Neboj, je to pohlídaný, bude tam. :) Ono výsledek je jenom jeden příspěvek, ale kdyby si viděl ty hodiny a dny diskusí s Davidem kdy jo a kdy ne... :-D Ale pssssst.
 
Ja prijdu az po 8, ale dorazim ;)
 
Hmm, já jsem asi tentokrát mimo, buď budu zase po čase za kulturou (Veterání studené války - Vítkáči) a nebo někde slavit svátek ženy a jak jsem se dnes dozvěděl, že ji vezmu s sebou na koncert dle mého výběru prej není dostatečně důstojná oslava, tak budu mít těžkou volbu:)
 
Zatím je to komorní, má ještě někdo chuť a čas dorazit, nebo to zruchneme pro malou účast?
S @doktordee a @JanKostalCZE se vidím často. :)
 
já jsem do večera v práci:cry:
 
Zatim nenahlášen, ale počítám s tím. Tak doufám, ze se ještě někdo přidá :D

Už nahlášen! :)

Ja bych sla, ale mozna trochu pozdeji.

jj, taky píšu, bude to komorné. :)
 
Zítra to bude komorní, ale na pizzu zajdem. Kdo bude mít ještě chuť a cestu kolem, je vítán. :)

@Jirka75 - omluva přijata, ať se to ale už neopakuje! :)
 
Pokud se stihnu vratit do Prahy, tak dorazim kolem 19.hod. Bohuzel jako ridic abstinent. PFP
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom