Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ - Praha, Anděl (U Tučnáků) - so 18.11. od 18:00

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
LISTOPADOVÉ posezení přátel 19.jamky v hospodě

Kdy: so 18.11. od 18:00+
Kde: Praha, Anděl - Restaurant/Pizzerie u Tučňáků (http://www.utucnaku.cz/), rezervace stolu na "19.jamka"
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...možná přijde i Koudelník.
Za kolik: vstupné lidové - volitelně jeden míček (viz níže). :)
Oficiální společenská akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

V návaznosti na zrušený Večírek vítězů jsem zamluvil stůl pro 15 lidí pro skromnější setkání přátel 19.jamky. Akce zcela společenská, nekonfliktní - prostě pokec o golfu, mimo golf kdo jak má chuť a čas. Samozřejmě se diskuse bude točit i kolem aktivit 19 jamky, doporučení a vzájemné chlubení, co kdy kdo kde navštívil. Doražte, kdo má kdo chuť a čas. Prosím o přihlášení tu, abychom věděli, koho máme čekat a kolik příp. odblokovat volných míst.

Drobná vloženka:
66b90cc3153018644a98bd0ca3c70741.jpg


Přihlášení účastníci:
 
Upraveno:
Ja prijdu :)
 
Je tam nejaka moznost parkovani nebo musime metro/tram/bus??
 
Je tam nejaka moznost parkovani nebo musime metro/tram/bus??

Pro Tebe z Holesovic to bude asi nejlepsi metro, ne? Mozna dokonce hele vlak. :))
Jinak parkovat se tam dá, ale asi jsou tam zóny, já, vzhledem k tomu, že si dám pivo a Týnka předpokládám nějaký drink, tak tohle neřeším.
K parkování jde využít nákupák na Andělu, o víkendu bude myslím pět hodin zdarma.
 
Už jsem se uklidnil:). Kdo mne u sebe nechá přespat?
 
@Marklar - mam vyridit od @kristyna, ze jde taky a ze mas svoji pani vzit s sebou, protoze pry kdo ma to golfove zvatlani a vytahovani chlapu porad poslouchat. Tak vyrizuji. Plus minus to tak znelo. ;)
 
Upraveno:
Já bych tě nechal u sebe přespat, ale má to tři malé háčky::eek:
1. Nebydlím v Praze
2. Nebudu doma
3. Manželka se cizích chlapů bojí (a to ani neví, že jsi divnej:p)

A když slíbím, že nic nepozvracím?
 
A když slíbím, že nic nepozvracím?

To samozřejmě úplně mění situaci. :up: Vydím, že si v jádru dobrej kluk, tak ti můžu nabídnout, že se zeptám. Budu spát u Lukáše Píčinga;) ( @Pitching ) . Opět to má ale háčky.
1. On taky nebude doma, ale jeho žena jo :p.
1. Ještě o tom neví, takže by nemusela souhlasit
2. Je to v Rudný a poslední bus ze Zličína jede v 11. V nejhoršim bychom museli tágem.:rolleyes:
 
@Marklar - mam vyridit od @kristyna, ze jde taky a ze mas svoji pani vzit s sebou, protoze pry kdo ma to golfove zvatlani a vytahovani chlapu porad poslouchat. Tak vyrizuji. Plus minus to tak znelo. ;)
Dík. Doma vyřídím. ;) Vlastně nechápu čeho se @kristyna bojí. Večer v kroužku mladých (některých i krásných ;-), viď Davide) intelektuálů.....co víc by si mohla přát. :D Kde by nás napadlo povídat si celý večer o tom na jakou vzdálenost dokážeme trefit plechovku od piva, jak daleko nám ta železa létají, kolik jsme letos poztráceli míčků atp. :cry:
 
hmmmm, tak přes původní obavy že nezapadnu se nakonec začínám vlastně i těšit, protože podle gentlemansky uhlazeného projevu na fóru by mě zajímalo jak golfisté vypadají v reálu po pár pivech:) každopádně tou dobou jsem slaměný vdovec, takže případné místo na gauči (akorát teda v Hostivaři) mohu poskytnout, ale tedy jen pro psí milovníky, ten náš pes bude nadšenej z návštěvy :-D:-D:-D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom