Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ - Praha, Anděl (U Tučnáků) - so 18.11. od 18:00

Stav
Uzamčeno.
Už jsme tu!

IMG_20171118_171408.jpg
 
Sakra, bylo to fajn:) díky všem za milé přijetí... a snad zejtra bude zábava a né moc ostuda na hříšti :-D
ps: jsem zvědav zda se zejtra já nebo jerry včas vzbudí na hru :-D
 
Parada, bylo to fajn. Diky za spolecnost, pohar predan. A pak ze se nesejdou micky!
 
šel bys taky? Rozhodujem mezi Terezínem, Beřovicema (800,-) a Bítozevsí (350) TT mezi 12:30 a 13:00
Doufal jsem ve Zbraslav... [emoji57] ani jedno hřiště ze seznamu mě neláká. Terezín nuda. Beřovice mega vítr. Bítozeves vůbec netuším kde je [emoji23]
 
Kdo si hraje, nezlobí.

Díky za příjemný sobotní večer, noc. A ozdobené míčky. Vítězství a tričko si odnáší míčky zeměkoule s krabicí, ve které je schované golfové hřiště @RobertSlajs - 47b., indián od @Jerry 42b. a omotanec od @kristyna 13b.

Téma tímto zamykám, a těším se na další akci. :)


IMG_20171120_054310.jpg

IMG_20171120_055107.jpg
 
Upraveno:
Nerad bych vypadal jako potížista a rozesírač, ale mám k vyhodnocení vložené soutěže několik námitek.:p

1. Requo téma ukončil dřív než jsem si stačil postěžovat :down::D
2. Requo ,jako náčelník, si z jakýchsi nepochopitelných pohnutek zakrál na demokracii a nevyužil své pravomoci k zohlednění mého vlezdoprdelství (na mém míčku "Náčelníkovi" byl nápis REQUO). Nic proti Robertovi , ale první jsem měl být já :devil::D.
3. Nikde zde nebylo přiznáno, že "jistý" míček byl obalen bavlnkou z jednoho prostého důvodu. Byl odkloněn od @mkopcak z drivingu. :rolleyes::oops::D:D:D

Až na tyto drobnosti ale byla akcička velevydařená :up::up::up: .
 
Nerad bych vypadal jako potížista a rozesírač, ale mám k vyhodnocení vložené soutěže několik námitek.:p

1. Requo téma ukončil dřív než jsem si stačil postěžovat :down::D
2. Requo ,jako náčelník, si z jakýchsi nepochopitelných pohnutek zakrál na demokracii a nevyužil své pravomoci k zohlednění mého vlezdoprdelství (na mém míčku "Náčelníkovi" byl nápis REQUO). Nic proti Robertovi , ale první jsem měl být já :devil::D.
3. Nikde zde nebylo přiznáno, že "jistý" míček byl obalen bavlnkou z jednoho prostého důvodu. Byl odkloněn od @mkopcak z drivingu. :rolleyes::oops::D:D:D

Až na tyto drobnosti ale byla akcička velevydařená :up::up::up: .

Ok, máš to tu. Téma odemčeno, můžeš si stěžovat. :)
 
Nerad bych vypadal jako potížista a rozesírač, ale mám k vyhodnocení vložené soutěže několik námitek.:p

1. Requo téma ukončil dřív než jsem si stačil postěžovat :down::D
2. Requo ,jako náčelník, si z jakýchsi nepochopitelných pohnutek zakrál na demokracii a nevyužil své pravomoci k zohlednění mého vlezdoprdelství (na mém míčku "Náčelníkovi" byl nápis REQUO). Nic proti Robertovi , ale první jsem měl být já :devil::D.
3. Nikde zde nebylo přiznáno, že "jistý" míček byl obalen bavlnkou z jednoho prostého důvodu. Byl odkloněn od @mkopcak z drivingu. :rolleyes::oops::D:D:D

Až na tyto drobnosti ale byla akcička velevydařená :up::up::up: .
Já bych do toho nešťoural, prohrát se mnou není ostuda;) To si zapamatuj, v Beleku to ještě určitě párkrát uslyšíš:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom