Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ - Praha, Anděl (U Tučnáků) - so 18.11. od 18:00

Stav
Uzamčeno.
jo, a s tebou vlastne nemluvim :p se Stepi jde na kafe, ale Ropice uz mu je daleko :p tssss :D
Já s tebou ano, ale Ropice byla už daleko. Příště to napravím :up: a rychle uzdravování ...
 
Abych napodobil nejmenované... už tam budem? :)

Rezervace je na jméno 19.jamka, my s @kristyna tam budeme cca od 17:00, byť ofiko začátek je od 18:00.
Předběžný a neorganizovaný a měněný program jest:
  • pohár a pomuchlání se s ním :)
  • pití a jídlo
  • golfové míčky k hodnocení
  • pití a jídlo
  • historky z natáčení a našich golfových výkonů
  • pití a jídlo
  • nápady na golfovou výzvu pro příští rok
  • pití a jídlo
  • nápady pro "golfcon" (představím) :)
  • pití a pití
  • pití...
 
Abych napodobil nejmenované... už tam budem? :)

Rezervace je na jméno 19.jamka, my s @kristyna tam budeme cca od 17:00, byť ofiko začátek je od 18:00.
Předběžný a neorganizovaný a měněný program jest:
  • pohár a pomuchlání se s ním
  • pití a jídlo
  • golfové míčky k hodnocení
  • pití a jídlo
  • historky z natáčení a našich golfových výkonů
  • pití a jídlo
  • nápady na golfovou výzvu pro příští rok
  • pití a jídlo
  • nápady pro "golfcon" (představím) :)
  • pití a pití
  • pití...
Ještě, ze pitím určitě nemyslíš alkohol. Bych se dle tohoto harmonogramu nedožil ani vyprávění historek :D :D :D
 
Ahoj, uz mam na zitra pripravene slibene hrnky 19.jamky, vim, co si vezmu na sebe, ale jeste me ceka ozdobeni micku, snad me neco napadne.
Kdyby chtel jeste nekdo neco prinest z www.golfovice.cz, tak dejte vedet!!!(rucniky jsou nyni ve vyrobe, tak ty si muzete pouze objednat). Zitra se tesim
 
LISTOPADOVÉ posezení přátel 19.jamky v hospodě

Kdy: so 18.11. od 18:00+
Kde: Praha, Anděl - Restaurant/Pizzerie u Tučňáků (http://www.utucnaku.cz/), rezervace stolu na "19.jamka"
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...možná přijde i Koudelník.
Za kolik: vstupné lidové - volitelně jeden míček (viz níže). :)
Oficiální společenská akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

V návaznosti na zrušený Večírek vítězů jsem zamluvil stůl pro 15 lidí pro skromnější setkání přátel 19.jamky. Akce zcela společenská, nekonfliktní - prostě pokec o golfu, mimo golf kdo jak má chuť a čas. Samozřejmě se diskuse bude točit i kolem aktivit 19 jamky, doporučení a vzájemné chlubení, co kdy kdo kde navštívil. Doražte, kdo má kdo chuť a čas. Prosím o přihlášení tu, abychom věděli, koho máme čekat a kolik příp. odblokovat volných míst.

Drobná vloženka:
Zobrazit přílohu 3088

Přihlášení účastníci:
Poslusne hlasim, ze jsem dostal zizen a chut tlachat o golfu. Najde se jeste misto v hospode? PF
 
Poslusne hlasim, ze jsem dostal zizen a chut tlachat o golfu. Najde se jeste misto v hospode? PF

Jasne, doraz. Par lidi odpadlo, rymicky a tak, ale silni jdou! Tesim se!
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Jasne, doraz. Par lidi odpadlo, rymucky a tak, ale silni jdou! Tesim se!
Nejenom rymicky, sedím v čekárně zubní pohotovosti :mad: a asi se navíc nedočkám :cry:
 
Tak souperi v malovaci soutezi odpadaji:(
Neponechal jsem nic nahode, mam hotovo. Ale vytvor nedonesu neb jsem doma nasel jen barvy na oblicej a ty se na tom micku dost rozmazavaji na toz pak v kapse. Prinesu alespon foto.... Vyherni
 
Tak souperi v malovaci soutezi odpadaji:(
Neponechal jsem nic nahode, mam hotovo. Ale vytvor nedonesu neb jsem doma nasel jen barvy na oblicej a ty se na tom micku dost rozmazavaji na toz pak v kapse. Prinesu alespon foto.... Vyherni
Jo, mít tu míček, mohla jsem mu namalovat zubaty úsměv třeba :cool:
 
Ty mede, mně to přijde, jako kdybyste nikdy nehráli golf! To si nikdy ničím neznačíte míčky? :-D Permanentní fixy!
 
Ty mede, mně to přijde, jako kdybyste nikdy nehráli golf! To si nikdy ničím neznačíte míčky? :-D Permanentní fixy!
Laky na nehty:up: Akorat by nikdo nepoznal, co to je, tak jsem k tomu musel vyrobit pomucku:confused:
 
Tak souperi v malovaci soutezi odpadaji:(
Neponechal jsem nic nahode, mam hotovo. Ale vytvor nedonesu neb jsem doma nasel jen barvy na oblicej a ty se na tom micku dost rozmazavaji na toz pak v kapse. Prinesu alespon foto.... Vyherni
Tak si aspon namaluj neco na oblicej, mimo soutez;)
 
Laky na nehty:up: Akorat by nikdo nepoznal, co to je, tak jsem k tomu musel vyrobit pomucku:confused:
jsem si nikdy nevsiml ze si malujes nehty. Ani kdyz jsme byli spolu na pokoji. Je pravda ze sis v noci ani ponozky nesvliknul...:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom