Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

SRAZ - Praha, Anděl (U Tučnáků) - so 18.11. od 18:00

Stav
Uzamčeno.
Já bych do toho nešťoural, prohrát se mnou není ostuda;) To si zapamatuj, v Beleku to ještě určitě párkrát uslyšíš:D
Já vždycky věděděl, že jsi sandista, ale že až takovej? :p:D
Takže jen pro osvěžení paměti ... když jsem tě do Beleku lákal, slíbil jsem ti, že tě dvakrát nechám vyhrát. ;) Dva to je pár, takže ANO, počítám s tím, že "párdvakrát" uslyším, že jsi vyhrál ... ale ruku na srdce, budeš se s tím moci chlubit?:cool:
 
Já vždycky věděděl, že jsi sandista, ale že až takovej? :p:D
Takže jen pro osvěžení paměti ... když jsem tě do Beleku lákal, slíbil jsem ti, že tě dvakrát nechám vyhrát. ;) Dva to je pár, takže ANO, počítám s tím, že "párdvakrát" uslyším, že jsi vyhrál ... ale ruku na srdce, budeš se s tím moci chlubit?:cool:
No jak to tu tak čtu, tak nevím jestli zítra nepůjdu na indoor naposledy. Minule jsem hrál s @RobertSlajs, zítra s @Jerry. V nejlepším se má prý přestat.....jsem zvědavý, jak tu gradaci mých spoluhráčů až do února chce @requo zaridit.....po takovémto startu :D
 
Já vždycky věděděl, že jsi sandista, ale že až takovej? :p:D
Takže jen pro osvěžení paměti ... když jsem tě do Beleku lákal, slíbil jsem ti, že tě dvakrát nechám vyhrát. ;) Dva to je pár, takže ANO, počítám s tím, že "párdvakrát" uslyším, že jsi vyhrál ... ale ruku na srdce, budeš se s tím moci chlubit?:cool:
No, beru to tak, že dvě výhry mi daruješ a zbytek si zařídím sám;)
 
No jak to tu tak čtu, tak nevím jestli zítra nepůjdu na indoor naposledy. Minule jsem hrál s @RobertSlajs, zítra s @Jerry. V nejlepším se má prý přestat.....jsem zvědavý, jak tu gradaci mých spoluhráčů až do února chce @requo zaridit.....po takovémto startu :D
Neboj, to je jen mezi námi :)... tobě se nic zlého nestane :cool:

... tedy, pokud tě porazím... :D:D:D
 
Hospoda pres zimu jednou mesicne? Co? Bychom mohli. Tedy v Praze. do brezna a pak se uvidi. Vikendy lepsi, nez vsedni dny. Co? Ok. U tucnaka? Vime kde to je. Nebo?
 
Neboj, to je jen mezi námi :)... tobě se nic zlého nestane :cool:

... tedy, pokud tě porazím... :D:D:D
no to já nevím...záleží na tom jestli už ladíš formu na Belek .... Minule jsem prohrál, tak počítám s tím, že si jedu spravit chuť :D:D:D
 
Hospoda pres zimu jednou mesicne? Co? Bychom mohli. Tedy v Praze. do brezna a pak se uvidi. Vikendy lepsi, nez vsedni dny. Co? Ok. U tucnaka? Vime kde to je. Nebo?
Já jsem pro! Tučňáka. Mně se tam líbí [emoji57]
 
Já jsem pro! Tučňáka. Mně se tam líbí [emoji57]
protoze mas vlastni servirku :D ale nemaj kofolu!! :(
i tak jsem pro :) spise vsedni dny
 
Tady zamykám, fotky poháru ve vlastním vlákně. Další hospoda co nevidět, hned jak zamluvím místo. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom