Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sraz 19. jamky - Hradec Králové 24.2.

V kalendáři akcí 19.jamky: 24-02-18

Stav
Uzamčeno.
Ja si to dam do kalendare, ale potvrdim tak 2 tydny dopredu. A mam to stejne jako @Maklar. Dorazila bych jen na jidlo a piti :D, hrat nebudu.
 
Ja si to dam do kalendare, ale potvrdim tak 2 tydny dopredu. A mam to stejne jako @Maklar. Dorazila bych jen na jidlo a piti :D, hrat nebudu.
Ok, ráda tě poznám osobně ;)
 
Tak už vím, že 24.2. nemůžu. Místo 130 km na SV (?) pojedu 145 km na Z. Užijte si to. :)
 
nezávazně se hlásím, ale potvrdím ještě později.
to je v Malšovicích, naproti Policii?
Ahoj, bohuzel nedorazim. Musim o vikendu na jinou akci. Nerikam, ze lepsi, ale bohuzel musim
 
Vy mi tedy děláte radost...:cry:
 
Zatím to vypadá, že to bude velmi komorní :eek::)
 
Nic se tím netrap Marto, to tak prostě někdy vyjde... zájem to vyvolalo ale prostě se netrefilo do termínu všem. My zbývající rádi přijedeme a zbytek patřičně pomluvíme. :)
 
Nic se tím netrap Marto, to tak prostě někdy vyjde... zájem to vyvolalo ale prostě se netrefilo do termínu všem. My zbývající rádi přijedeme a zbytek patřičně pomluvíme. :)
OK, jsem s tím v pohodě, můžeme zrušit jednu dráhu když nás víc nebude a jestli vám to bude stát za to přijet (ty a Kristýna a doktordee s doprovodem), bude to bezva.
 
A Marcela to zatím nevyloučila, že by přijela...to bude dobrý;)
 
Bylo by tedy fajn, kdyby se přidali ti, co jsou z Mechova, Perníkova a tak. :) Přeci jen, výjezdní zasedání z Prahy bez místních ztrácí polovinu kouzla. Tedy, místňáci východních předměstí Prahy, to v tom necháte Martu samotnou? :)
 
[
Moje předběžně se hlásím znamená, že mi mají nejspíš operovat nohu. Kdy, to se dozvím cca za týden. A jestli po tom budu schopen se tam alespoň dobelhat to teď
neumím odhadnout. Tak že asi takhle.:(


Marto, můžeš u mě ten otazník vymazat. Tím jsem chtěl říct, že se dostavím. Jak to bude s bowlingem to teď nedokážu říct. Stále chodím jen v pantoflích. Ještě že není moc sněhu.:)
 
Upraveno:
[



Marto, můžeš u mně ten otazník vymazat. Tím jsem chtěl říct, že se dostavím. Jak to bude s bowlingem to teď nedokážu říct. Stále chodím jen v pantoflích. Ještě že není moc sněhu.:)
Jasně, budu ráda když příjdeš :up:
 
Přátelé! Termín se nám blíží - kdopak se ještě přidá? :D
 
My s Kristýnou se taky těšíme. Uděláme si v HK chvíli výlet a v podstatě od pěti šesti někde jsme. @Marta - v kolik tedy finálně na místě?
pojedeme pak v noci dom do Prahy, ještě si losneme, kdo bude řídit (asi já, prý se Týnka s novým autem - rozuměj, jiným, než předtím, bojí v noci řídit). Alespoň si holky mohou dát víno. :)
 
My s Kristýnou se taky těšíme. Uděláme si v HK chvíli výlet a v podstatě od pěti šesti někde jsme. @Marta - v kolik tedy finálně na místě?
pojedeme pak v noci dom do Prahy, ještě si losneme, kdo bude řídit (asi já, prý se Týnka s novým autem - rozuměj, jiným, než předtím, bojí v noci řídit). Alespoň si holky mohou dát víno. :)
Doporučuji Staré náměstí, obří akvárium, ale to byste museli přijet dříve. Počítám, že tam budu před šestou. Pokud se uz nikdo další nenahlásí, bude nám stačit jedna dráha. Nevím jestli se mnou přijede manžel, drží v sobotu hotovost.
 
Tak Obří akvárium má otevřeno v sobotu do 18 hodin, poslední prohlídka je v 17,30 hod. Od Obřího akvária do A-sportu to bude tak 10-15 minut.
Bílá věž má otevřeno rovněž do 18 hodin, poslední vstup je hodinu před zavíračkou, tedy v 17 hodin. Je odtamtud krásný výhled na Hradec. Ze starého náměstí k A-sportu to bude rovněž cca 15 minut, možná i méně. Myslím samozřejmě autem. V Hradci je všude blízko ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom